Image
27.2.2014 0 Comments

MWC 2014: ALCATEL ONETOUCH predstavil IDOL 2 a IDOL 2 MINI

IDOL 2 MINI accessories.jpg ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone inteligentné telefóny zo série IDOL. Modely IDOL 2 a IDOL 2 MINI ponúknu kvalitný displej a prepracované dizajnové detaily, zabalené vo veľmi tenkom tele. Oba telefóny sa budú predávať aj vo verziách LTE, ktoré zvládajú veľmi rýchle prenosy dát. Na český a slovenský trh sa smartfóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI dostanú v priebehu druhého štvrťroka.

Telefóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI nadväzujú na úspech populárnej série IDOL. Nástupcovia modelov IDOL a IDOL MINI predstavujú telefóny strednej triedy, ponúknu však prémiový dizajn. Verzie oboch noviniek s podporou 4G LTE nájdu zákazníci pod názvami IDOL 2 S a IDOL 2 MINI S.

IDOL 2 a IDOL 2 MINI sú charakteristické štíhlym telom a navrhnuté s dôrazom na výkon, o ktorý sa stará štvorjadrový procesor. Presné spracovanie a zadný kryt z brúseného kovu dopĺňajú kvalitné displeje IPS. Oba modely disponujú aj osemmegapixelovou zadnou kamerou na natáčanie HD videa a vytváranie fotografií so zlepšenou stabilizáciou obrazu.

IDOL 2 S.jpg

IDOL 2 ponúka veľký 5" displej IPS v tele tenkom len 7,3 mm. Displej sa vyznačuje jasným a živým obrazom a širokými pozorovacími uhlami. Stereoreproduktory na spodnom okraji telefónu zaručujú hlasný a mimoriadne čistý zvuk. Novinka obsahuje aj technológiu Miracast na jednoduché zdieľanie obsahu telefónu vo vašej TV pomocou bezdrôtového prenosu Wi-Fi. Model IDOL 2 S ponúka navyše podporu sietí 4G LTE.

Idol 2 Mini.jpg

IDOL 2 MINI a IDOL 2 MINI S: veľký displej, ktorý sa pohodlne zmestí do dlane
S veľkosťou displeja 4,5" sa IDOL 2 MINI stále radí medzi kompaktné zariadenia. Napriek označenie MINI nie je telefón výbavou ochudobnený. Okrem toho sa blysne aj šikovnými funkciami, ako je priblíženie obsahu displeja jedným prstom. IDOL 2 MINI S prináša podporu sietí LTE. IDOL 2 MINI sa bude ponúkať v bielej, bridlicovej, sivej a ružovej farbe, zatiaľ čo IDOL 2 MINI S bude dostupný v bielom, bridlicovom, sivom a čokoládovom odtieni.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá