Image
27.2.2014 0 Comments

MWC 2014: ALCATEL ONETOUCH predstavil IDOL 2 a IDOL 2 MINI

IDOL 2 MINI accessories.jpg ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone inteligentné telefóny zo série IDOL. Modely IDOL 2 a IDOL 2 MINI ponúknu kvalitný displej a prepracované dizajnové detaily, zabalené vo veľmi tenkom tele. Oba telefóny sa budú predávať aj vo verziách LTE, ktoré zvládajú veľmi rýchle prenosy dát. Na český a slovenský trh sa smartfóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI dostanú v priebehu druhého štvrťroka.

Telefóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI nadväzujú na úspech populárnej série IDOL. Nástupcovia modelov IDOL a IDOL MINI predstavujú telefóny strednej triedy, ponúknu však prémiový dizajn. Verzie oboch noviniek s podporou 4G LTE nájdu zákazníci pod názvami IDOL 2 S a IDOL 2 MINI S.

IDOL 2 a IDOL 2 MINI sú charakteristické štíhlym telom a navrhnuté s dôrazom na výkon, o ktorý sa stará štvorjadrový procesor. Presné spracovanie a zadný kryt z brúseného kovu dopĺňajú kvalitné displeje IPS. Oba modely disponujú aj osemmegapixelovou zadnou kamerou na natáčanie HD videa a vytváranie fotografií so zlepšenou stabilizáciou obrazu.

IDOL 2 S.jpg

IDOL 2 ponúka veľký 5" displej IPS v tele tenkom len 7,3 mm. Displej sa vyznačuje jasným a živým obrazom a širokými pozorovacími uhlami. Stereoreproduktory na spodnom okraji telefónu zaručujú hlasný a mimoriadne čistý zvuk. Novinka obsahuje aj technológiu Miracast na jednoduché zdieľanie obsahu telefónu vo vašej TV pomocou bezdrôtového prenosu Wi-Fi. Model IDOL 2 S ponúka navyše podporu sietí 4G LTE.

Idol 2 Mini.jpg

IDOL 2 MINI a IDOL 2 MINI S: veľký displej, ktorý sa pohodlne zmestí do dlane
S veľkosťou displeja 4,5" sa IDOL 2 MINI stále radí medzi kompaktné zariadenia. Napriek označenie MINI nie je telefón výbavou ochudobnený. Okrem toho sa blysne aj šikovnými funkciami, ako je priblíženie obsahu displeja jedným prstom. IDOL 2 MINI S prináša podporu sietí LTE. IDOL 2 MINI sa bude ponúkať v bielej, bridlicovej, sivej a ružovej farbe, zatiaľ čo IDOL 2 MINI S bude dostupný v bielom, bridlicovom, sivom a čokoládovom odtieni.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá