Image
27.2.2014 0 Comments

MWC 2014: ALCATEL ONETOUCH predstavil IDOL 2 a IDOL 2 MINI

IDOL 2 MINI accessories.jpg ALCATEL ONETOUCH predstavil na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone inteligentné telefóny zo série IDOL. Modely IDOL 2 a IDOL 2 MINI ponúknu kvalitný displej a prepracované dizajnové detaily, zabalené vo veľmi tenkom tele. Oba telefóny sa budú predávať aj vo verziách LTE, ktoré zvládajú veľmi rýchle prenosy dát. Na český a slovenský trh sa smartfóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI dostanú v priebehu druhého štvrťroka.

Telefóny IDOL 2 a IDOL 2 MINI nadväzujú na úspech populárnej série IDOL. Nástupcovia modelov IDOL a IDOL MINI predstavujú telefóny strednej triedy, ponúknu však prémiový dizajn. Verzie oboch noviniek s podporou 4G LTE nájdu zákazníci pod názvami IDOL 2 S a IDOL 2 MINI S.

IDOL 2 a IDOL 2 MINI sú charakteristické štíhlym telom a navrhnuté s dôrazom na výkon, o ktorý sa stará štvorjadrový procesor. Presné spracovanie a zadný kryt z brúseného kovu dopĺňajú kvalitné displeje IPS. Oba modely disponujú aj osemmegapixelovou zadnou kamerou na natáčanie HD videa a vytváranie fotografií so zlepšenou stabilizáciou obrazu.

IDOL 2 S.jpg

IDOL 2 ponúka veľký 5" displej IPS v tele tenkom len 7,3 mm. Displej sa vyznačuje jasným a živým obrazom a širokými pozorovacími uhlami. Stereoreproduktory na spodnom okraji telefónu zaručujú hlasný a mimoriadne čistý zvuk. Novinka obsahuje aj technológiu Miracast na jednoduché zdieľanie obsahu telefónu vo vašej TV pomocou bezdrôtového prenosu Wi-Fi. Model IDOL 2 S ponúka navyše podporu sietí 4G LTE.

Idol 2 Mini.jpg

IDOL 2 MINI a IDOL 2 MINI S: veľký displej, ktorý sa pohodlne zmestí do dlane
S veľkosťou displeja 4,5" sa IDOL 2 MINI stále radí medzi kompaktné zariadenia. Napriek označenie MINI nie je telefón výbavou ochudobnený. Okrem toho sa blysne aj šikovnými funkciami, ako je priblíženie obsahu displeja jedným prstom. IDOL 2 MINI S prináša podporu sietí LTE. IDOL 2 MINI sa bude ponúkať v bielej, bridlicovej, sivej a ružovej farbe, zatiaľ čo IDOL 2 MINI S bude dostupný v bielom, bridlicovom, sivom a čokoládovom odtieni.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá