Image
28.2.2013 0 Comments

MWC 2013 live: Aký bol tento ročník? (blog)

Desiatky najznámejších značiek, stovky ďalších vystavovateľov, tisícky novinárov. Tak vyzerá každá väčšia globálna výstava v oblasti IT. Ani MWC 2013 nie je výnimka. Má to však háčik - ako pripraviť čo najkvalitnejšie reportáže z výstavy, keď máte „za chrbtom" desiatky najlepších redakcií sveta? Zástupcovia svetoznámych mien, ako Engadget, The Verge, TechRadar, sedeli s nami v prvom rade na rôznych tlačovkách.

V pondelok Barcelona oficiálne otvorila svoje brány mobilnému svetu. Dnes máme tri dni výstavy za sebou a je čas sa opäť trocha odreagovať a pozrieť sa na podujatie v trocha inom svetle. Tak to skúsme v tom fotografickom.

01.JPG

Troj-, štvor- či päťpalcový? S full HD displejom či s LTE? Výber je už len na vás. Zaujímavosťou zostáva, že Android valcuje trh. Apple sa na tejto výstave zásadne nezúčastňuje, Windows Phone sme videli len v pár zariadeniach. (foto: LG)

02.JPG

Španielska siesta? V Barcelone, ako v centre obchodu, to až tak neplatí. V tomto prípade boli už všetci po rannej káve a pred obedom.

03.JPG

Aj keby sme sa na hlavu postavili, nemáme šancu navštíviť stánok každého výrobcu. Raz sa však o to pokúsime... J

04.JPG

Asi ani Antoni Gaudí by si nevedel predstaviť, kam raz dizajn v jeho modernom poňatí dospeje. (foto: Nokia)

05.JPG

Počas MWC 2013 sa konal El Clásico (FC Barcelona vs. Real Madrid). Španieli futbal spájajú aj s politikou a vnímajú ho ako súboj Katalánska proti zvyšku Španielska.

06.JPG

Už teraz vieme dátum výstavy v roku 2014. Vrátime sa sem? Veríme, že áno.

07.JPG

NFC je technológia, do ktorej vkladajú nádeje mnohí výrobcovia. Tento rok bude pre NFC prelomový. Má mnoho výhod. Celé výstavisko bolo „NFC-enabled", turniketmi sme mohli prejsť priložením mobilu k čítačke.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá