13.2.2013 0 Comments

MAX multimedia od SWANu: Video a TV obsah na želanie

Telekomunikačný operátor SWAN predstavuje širokú škálu funkcií digitálnej televízie MAX multimedia. Vďaka nim môžu diváci úplne kontrolovať čas a obsah vysielania, ktorý sa rozhodnú sledovať. Napomáha tomu najmä aplikácia pre smartfóny, či tablety, ale i nová služba Nahrávanie. Všetky funkcie digitálnej TV a jej vlastnosti predstavuje SWAN aj v inštruktážnych videách.

Služba Nahrávanie je vítaným rozšírením možností TV archívu. Vďaka nej môže zákazník využívať úložisko dát a vytvárať si vlastné nahrávky. Na rozdiel od TV archívu sú však nahrané filmy dostupné aj po siedmich dňoch. Ostanú totiž uchované počas celej doby, kedy má zákazník aktivovaný predplatený priestor. Služba je dostupná pre viac ako 80 TV staníc z programového rastra digitálnej TV MAX multimedia a je možné ju aktivovať priamo prostredníctvom menu digitálnej TV. Spoplatnená je na základe celkovej dĺžky nahrávok. Za každých 24 hodín nahrávacieho priestoru zaplatí zákazník mesačne 0,99 EUR, pričom svoj priestor môže rozšíriť až na 168 hodín nahrávok. Pre všetkých zákazníkov je služba počas prvého mesiaca zadarmo.

Zákazníci so zariadeniami iPad a iPhone môžu už niekoľko mesiacov sledovať televíziu aj v mobile. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia ponúka aplikácia MAX multimedia vysielanie desiatich slovenských a českých staníc a 7-dňový TV archív. V prvom mesiaci je aplikácia pre všetkých zákazníkov zadarmo, neskôr je spoplatnená mesačným poplatkom 0,99 EUR.

„Digitálna televízia sa stáva mobilnejšou a stále viac sa pozornosť orientuje na smart TV, tablety, mobily a počítače," komentuje trendy v digitálnej TV produktový manažér SWANu, Jozef Pipek. Upozornil tiež na funkciu „Rozpozerané", ktorá umožňuje v aplikácii zastaviť pozeranie relácie a aj v inom čase, či na inom zariadení obnoviť pozeranie od okamihu prerušenia.

Digitálna televízia prináša aj množstvo ďalších funkcií. Vysielanie až 20 TV staníc naraz na jednej obrazovke umožňuje funkcia V TV archíve nájdu diváci programy vybraných staníc za posledných 7 dní. Elektronický programový sprievodca (EPG) poskytuje podrobné informácie o programe a minutáži relácií zaradených do plánu vysielania televíznych staníc na nasledujúcich 7 dní.

Atraktívne sú aj doplnkové služby MAX multimedia - napr. prostredníctvom videopožičovne sa diváci ľahko dostanú k ďalším filmovým titulom, môžu si prezerať fotografie zo služieb Picasa a Flickr, webkamery ich informujú o dopravnej situácii, či dianí na lyžiarskych svahoch. Dozvedia sa tiež, aké je počasie, aktuálny stav kurzového lístku a služba RSS im prezradí, čo je nové vo svete. Nechýba ani možnosť riadiť a spravovať predplatené služby (televízne balíky).

Inštruktážne videá:
Funkcie digitálnej TV MAX multimedia:

http://www.youtube.com/watch?v=4LmL23xGCgw&list=PLVb9yMG0raHosVY_ue7n5RGA0Zoo0_kI_

Doplnkové služby digitálnej TV MAX multimedia:

http://www.youtube.com/watch?v=W5DtIWo-zYg&list=PLVb9yMG0raHosVY_ue7n5RGA0Zoo0_kI_


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá