Image
23.11.2016 0 Comments

MADhack sa po roku vracia!

MADhack, Mobile App Development hackathon, sa po roku opäť vracia a s ním aj jedinečná možnosť pre mladých developerov zdokonaliť sa vo vývoji mobilných aplikácií.

Tento rok sa nádejní vývojari stretnú 2.-3. decembra v inšpiratívnych priestoroch Impact Hub na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Čaká ich 48 hodín programovania, pričom radiť im budú skúsení developeri z firmy Resco. Prihlásiť sa môžete do 27.11. priamo na stránke MADhack.

„Prvý ročník bol skutočne vydarený. Účastníci predviedli obrovskú mieru kreativity a intuície a priniesli projekty, ktoré by vedeli osloviť aj širokú verejnosť. Rozhodli sme sa preto pokračovať v perspektívnom projekte a dať šancu ďalším,“ hovorí Miroslav Pomšár, vedúci softvérového vývoja v spoločnosti Resco.

Účastníci MADhacku si vyskúšajú programovanie mobilných aplikácii pre iOS a Android a s ním spojený brainstroming, prácu v tíme, ale aj v časovej tiesni. Pomáhať im budú lektori a pripravované workshopy o vývoji mobilných aplikácií.

Minulý rok zvíťazila aplikácia na meranie intenzity osvetlenia Lampiris. Traja minuloroční účastníci MADhack-u v Rescu momentálne aj pracujú. Cieľom vývojárskeho maratónu je poskytnúť mladým vývojárom možnosť otestovať si vlastné schopnosti, nadviazať nové kontakty, a inšpirovať sa novými nápadmi.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá