Image
4.6.2014 0 Comments

Logitech predstavuje nový bezdrôtový reproduktor skonštruovaný pre veľký výkon

Reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker má mohutný, bohatý zvuk a funkcie na hlasité telefonovanie

Spoločnosť Logitech predstavila mobilný bezdrôtový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker navrhnutý pre ľahké prenášanie a skvelý výkon.

Logitech_X300_Red.jpg

Bezdrôtový mobilný stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker je skonštruovaný tak, aby ponúkol plný zvuk v celom priestore a má preto špeciálne naklonené drivery, ktoré vám poskytnú expanzívne zvukové spektrum s precíznou odozvou basov a detailne prekreslenými stredmi i výškami. K tomuto reproduktoru sa môžete pripojiť a prehrávať hudbu alebo zvuk filmov z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním Bluetooth až zo vzdialenosti 10 metrov, takže máte voľnosť zobrať si multimediálnu zábavu so sebou, kam len chcete.

Logitech_X300_Family.jpg

„Bezdrôtový prenosný reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker vám aj na cestách prináša kvalitný zvuk ako v kine," povedal Jeffery Cheung, produktový manager pre bezdrôtové reproduktory v spoločnosti Logitech. „Tento reproduktor sme navrhli s drivermi, ktoré smerujú hore a smerom von, aby vám poskytli priestorovo bohatý zvuk, ktorý vašu zábavu na cestách posunie na vyššiu úroveň."

Pripojenie a ovládanie reproduktoru je ľahké. Môžete nastavovať hlasitosť a vybavovať telefónne hovory bez toho, aby vám unikla jediná nota. Vďaka tomu, že reproduktor má vstavanú Li-Ion batériu, sa môžete baviť až päť hodín prehrávaním hudby. Samozrejme batériu možno kedykoľvek veľmi ľahko dobiť pomocou priloženého micro USB káblu.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že mobilný bezdrôtový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude v Spojených štátoch a niektorých ázijských krajinách k dispozícii už v júni 2014. Vo vybraných krajinách v Európe bude k dispozícii od augusta 2014. Predávať sa bude za odporúčanú maloobchodnú cenu 69 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na našom blogu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá