Image
4.6.2014 0 Comments

Logitech predstavuje nový bezdrôtový reproduktor skonštruovaný pre veľký výkon

Reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker má mohutný, bohatý zvuk a funkcie na hlasité telefonovanie

Spoločnosť Logitech predstavila mobilný bezdrôtový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker navrhnutý pre ľahké prenášanie a skvelý výkon.

Logitech_X300_Red.jpg

Bezdrôtový mobilný stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker je skonštruovaný tak, aby ponúkol plný zvuk v celom priestore a má preto špeciálne naklonené drivery, ktoré vám poskytnú expanzívne zvukové spektrum s precíznou odozvou basov a detailne prekreslenými stredmi i výškami. K tomuto reproduktoru sa môžete pripojiť a prehrávať hudbu alebo zvuk filmov z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním Bluetooth až zo vzdialenosti 10 metrov, takže máte voľnosť zobrať si multimediálnu zábavu so sebou, kam len chcete.

Logitech_X300_Family.jpg

„Bezdrôtový prenosný reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker vám aj na cestách prináša kvalitný zvuk ako v kine," povedal Jeffery Cheung, produktový manager pre bezdrôtové reproduktory v spoločnosti Logitech. „Tento reproduktor sme navrhli s drivermi, ktoré smerujú hore a smerom von, aby vám poskytli priestorovo bohatý zvuk, ktorý vašu zábavu na cestách posunie na vyššiu úroveň."

Pripojenie a ovládanie reproduktoru je ľahké. Môžete nastavovať hlasitosť a vybavovať telefónne hovory bez toho, aby vám unikla jediná nota. Vďaka tomu, že reproduktor má vstavanú Li-Ion batériu, sa môžete baviť až päť hodín prehrávaním hudby. Samozrejme batériu možno kedykoľvek veľmi ľahko dobiť pomocou priloženého micro USB káblu.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že mobilný bezdrôtový stereo reproduktor Logitech X300 Mobile Wireless Stereo Speaker bude v Spojených štátoch a niektorých ázijských krajinách k dispozícii už v júni 2014. Vo vybraných krajinách v Európe bude k dispozícii od augusta 2014. Predávať sa bude za odporúčanú maloobchodnú cenu 69 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com alebo na našom blogu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá