6.2.2013 0 Comments

Logitech predstavuje klávesnicu s ultraštíhlou konštrukciou pre tablety iPad mini

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes predstavila produkt Logitech® Ultrathin Keyboard mini, štíhlu klávesnicu, ktorá slúži súčasne ako ochranný kryt, aj ako stojan pre príjemnejšie používanie tabletu iPad® mini. Klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini vám pomôže naplno využívať možnosti tabletu iPad mini, nech už ho používate na čokoľvek - budete môcť ľahšie pracovať s aplikáciami, filmami a fotografiami a umožní vám pohodlnejšie písanie, no zároveň si váš tablet zachová svoj tenký, odľahčený a štíhly štýl.

„Teší nás, že sme mohli uviesť konštrukciu klávesníc spoločnosti Logitech pod názvom Logitech Ultrathin Keyboard Cover, ktorá v našom odvetví získala mnohé ocenenia ako najlepšia mobilná klávesnica pre iPad - teraz aj pre tablet iPad mini," povedal Alexis Richard, riaditeľ vývoja pre príslušenstvo tabletu v spoločnosti Logitech. „Môžete si ju predstaviť ako druhú polovinu vášho iPadu mini. Jej prepracovaný dizajn s uhlopriečkou sedem palcov dokonalo lícuje s telom iPadu mini a súčasne ponúka klávesy plnej veľkosti umožňujúce jednoduché písanie, čím šetria plochu pre zobrazovanie obsahu, ktorú inak softvérová klávesnica na displeji zaberá."

Ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini sa k tabletu bezpečne prichytí pomocou vstavaných silných magnetov a má štíhly hliníkový kryt, ktorý ladí s dizajnom iPadu mini a poskytuje mu odolnú ochranu aj bez toho, aby podstatne zvýšila jeho hmotnosť. Keď ju budete chcieť použiť, stačí klávesnicu Logitech Ultrathin Keyboard mini odpojiť, z druhej strany krytu je vstavaná klávesnica používajúca technológiu Bluetooth® EasyType, ktorá má tradičné rozloženie kláves v malom prevedení s uhlopriečkou sedem palcov, vrátane funkčných klávesových skratiek iPadu mini, ktoré používate najčastejšie, ako napríklad kopírovanie alebo vkladanie. Navyše slúži aj ako stojanček, aby ste pri prehliadaní obsahu na iPadu mini mohli mať voľné ruky a nemuseli ho držať.

Klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini má funkciu okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že váš iPad mini sa automaticky prebudí keď snímete kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete. Samotná klávesnice má výdrž batérií tri mesiace (pri predpokladanom používaní dve hodiny denne), takže môžete venovať viac času používaniu vášho nového tabletu a menej času sa trápiť s tým, že bude klávesnica vybitá.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že ultratenká klávesnica Logitech Ultrathin Keyboard mini bude v Spojených štátoch a v Európe k dispozícii začiatkom februára 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 79,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá