12.10.2012 0 Comments

Logitech Touch Mouse T620: Myš s povrchom citlivým na dotyk

Dotyková myš Logitech® Touch Mouse T620 je ultra štíhla a pohodlná myš, ktorej celý povrch je citlivý na dotyk a prispôsobený pre prirodzenú, plynulú a intuitívnu navigáciu v prostredí operačného systému Windows 8. Môžete jednoducho prechádzať medzi obľúbenými aplikáciami a obrazovkami pomocou intuitívneho rolovania a posúvania švihom, kde váš pohyb bude rovnako plynulý a prehľadný, ako ste zvyknutí u svojho smartphonu. Myš má oblý vzhľad, takže vaša dlaň môže zostať pohodlne opretá celé hodiny, zatiaľ čo vy môžete ovládať kurzor s maximálnou presnosťou vďaka laserovému snímaču pohybu. Ak keď sa tento model najskôr stane vašou novou najobľúbenejšou myšou, máte stále možnosť doplniť ju o svoje obľúbené klávesnice, herné periférie a ďalšie zariadenia - miniatúrny USB prijímač vám umožní pripojiť až šesť rôznych kompatibilných zariadení naraz.

Hlavné vlastnosti
 • Povrch citlivý na dotyk po celej ploche: Umožňuje, aby vaše prsty mohli ľahko kĺzať a ovládať počítač pomocou gest z akéhokoľvek mista na povrchu myši. Vďaka plynulej navigácii s príjemnou odozvou budete mať pri všetkom, čo chcete robiť, prirodzený a intuitívny pocit.
 • Navrhnuté pre Windows 8: Teraz máte jednoduchý prístup k obľúbeným aplikáciám a obrazovkám pomocou jednoduchých a intuitívnejších gest. Táto myš podporuje šesť typov gest pre Windows 8, vrátane vodorovného a zvislého posúvania a prepínania medzi aplikáciami.
 • Štíhly zaoblený tvar: Vďaka hladkému a širokému dotykovému povrchu je dizajn myši vhodný pre pohodlné používanie na celé hodiny.
 • Sledovanie pohybu na rôznych typoch povrchov: Vychutnajte si presnosť ovládania pohybu kurzoru na prakticky akomkoľvek povrchu vďaka laserovému senzoru. Kurzor budete mať pod úplnou kontrolou a môžete kliknúť presne tam, kam budete chcieť.
 • Pripojte viac zariadení naraz: Miniatúrny prijímač Logitech Unifying, ktorý používa bezdrôtovú technológiu Logitech Advanced 2.4 GHz, vám poskytne spoľahlivé pripojenie pomocou káblu a súčasne voľnosť bezdrôtového pripojenia - navyše môžete cez jediný prijímač pripojiť až šesť kompatibilných zariadení.

  Požiadavky na systém
 • Windows 8 alebo Windows 7
 • USB port
 • Pripojenie k Internetu (pre stiahnutie softvéru)

  Technické údaje produktu
 • Rozmery (D x Š x V): 111,3 × 64,3 × 29,2 mm
 • Hmotnosť: 59,5 g

  Záruka
 • Obmedzená záruka na hardvér 3 roky
Cena: 69,99 €


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá