12.10.2012 0 Comments

Logitech Rechargeable Touchpad T650: Bezdrôtový touchpad s možnosťou dobíjania

Bezdrôtový dobíjací touchpad, úplným názvom Logitech® Rechargeable Touchpad T650, poskytuje rýchlu a plynulú navigáciu v prostredí operačného systému Windows 8 s väčším počtom gest, než aký možno použiť u väčšiny dotykových myší. Vaše prsty sa môžu voľne túlať po rozmernom, hladkom sklenenom povrchu touchpadu, kde môžete švihom cez okraj aktivovať „kúzelný panel" a prechádzať medzi jednotlivými aplikáciami, ľahko posúvať dlhé webové stránky alebo priamo ukázať na miesto, ktoré sa má zväčšiť na fotografiách vašej rodiny. Ultra hladký sklenený povrch odoláva špine aj poškriabaniu, takže bude rovnako dobre vyzerať, ako je príjemné ho používať. Celý touchpad sa navyše chová ako veľké tlačidlo - môžete kliknúť na ktorékoľvek miesto, kam práve položíte prsty. Dobíja sa pohodlne cez USB port počítača, nemusíte sa preto nikdy obávať, že by vám touchpad mohol vypovedať službu kvôli nedostatku energie.

Hlavné vlastnosti
 • Plná podpora dotykovej navigácie vo Windows 8: Môžete vyberať, klikať, posúvať plynule alebo aj švihom , a to z akéhokoľvek miesta, kam na povrch citlivý na dotyk položíte prsty. Prechádzajte svoje obľúbené webové stránky - môžete ich rýchlo posúvať, rovnako ako môžete ukázať na konkrétne miesto na fotografiách, ktoré sa má zväčšiť, švihnutím získate prístup do rôznych menu, „kúzelného panelu" a... Možností je oveľa viac.
 • Rozmerná plocha touchpadu s hladkým skleneným povrchom: Vaše prsty majú dostatok miesta, kde sa na hladkom povrchu touchpadu citlivom na dotyk môžu túlať. Touchpad má vstavaný senzor pre zvýšenie presnosti, ktorý vám umožní ovládať počítač pomocou gest z akéhokoľvek miesta povrchu touchpadu - aj v blízkosti okrajov.
 • Mechanické kliknutie: Na rozdiel od touchpadov, ktoré majú tlačidlá na určitom mieste, vy môžete kliknúť prakticky kdekoľvek, kam vám na dotykovom povrchu padnú prsty.
 • Dobíjanie s inteligentným riadením spotreby: Touchpad je možné dobíjať cez USB port, pričom na jedno plné nabitie vydrží pracovať až jeden mesiac. Stačí ho pripojiť k USB portu a začne sa nabíjať aj keď ho budete používať. A pretože má vypínač a kontrolku nízkeho stavu nabitia batérie, nemusíte sa obávať, že by vám došli batérie.
 • Pripojte viac zariadení naraz: Miniatúrny prijímač Logitech Unifying, ktorý používa bezdrôtovú technológiu Logitech Advanced 2.4 GHz, vám poskytne spoľahlivé pripojenie pomocou káblu a súčasne voľnosť bezdrôtového pripojenia - navyše môžete cez jediný prijímač pripojiť až 6 kompatibilných zariadení.

  Požiadavky na systém
 • Windows 8 alebo Windows 7
 • USB port
 • Pripojenie k Internetu (pre stiahnutie softvéru)

  Technické údaje produktu
  Rozmery (D x Š x V): 129 × 134 × 12 mmHmotnosť: 210 g
Záruka
 • Obmedzená záruka na hardvér 3 roky
 • Cena: 79,99 €


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá