31.10.2012 0 Comments

Logica má nového šéfa pre finančný a verejný sektor

Novým riaditeľom pre sektory Financial Services a Public v spoločnosti Logica, ktorá je teraz súčasťou skupiny CGI, sa stal Libor Benák (43). Zodpovedať bude za región CEE (Česká republika, Slovensko a Maďarsko).

Libor Benák prichádza do Logicy zo spoločnosti IBM, kde pracoval od roku 1999 na rôznych manažérskych pozíciách. Postupne bol manažérom sektorov telekomunikácií, utilít, médií a priemyslu. Neskôr viedol divíziu Integrated Technology Services. Svoju kariéru zahájil v spoločnostiach Netcom a APP Systems.

„Logica je vo verejnom sektore a v oblasti finančných služieb silným hráčom s výrazným potenciálom pre ďalší rozvoj. Mojim cieľom je posilniť súčasný obchodný tím tak, aby sme pre našich zákazníkov pripravili riešenia uplatňujúce skúsenosti medzinárodného tímu z množstva realizovaných projektov a tým prispeli k zefektívneniu ich fungovania, posilneniu pozície na trhu, prípadne dopomohli skvalitniť služby poskytované našim občanom," hovorí Libor Benák.

Libor Benák absolvoval Fakultu elektrotechnickú ČVUT so zameraním na telekomunikácie. Je ženatý a má dve deti. Svoj voľný čas trávi s rodinou a športovaním. Obľubuje predovšetkým golf, lyžovanie, tenis a stále sa aktívne venuje stolnému tenisu. Popri športových aktivitách si vie s priateľmi vychutnať aj pohár dobrého vína.

Roman Mentlík a Břetislav Moc, ktorí mali doposiaľ na starosti vedenie sektorov Financial Services a Public, zostávajú v spoločnosti Logica na obchodno-konzultantských pozíciách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá