31.10.2012 0 Comments

Logica má nového šéfa pre finančný a verejný sektor

Novým riaditeľom pre sektory Financial Services a Public v spoločnosti Logica, ktorá je teraz súčasťou skupiny CGI, sa stal Libor Benák (43). Zodpovedať bude za región CEE (Česká republika, Slovensko a Maďarsko).

Libor Benák prichádza do Logicy zo spoločnosti IBM, kde pracoval od roku 1999 na rôznych manažérskych pozíciách. Postupne bol manažérom sektorov telekomunikácií, utilít, médií a priemyslu. Neskôr viedol divíziu Integrated Technology Services. Svoju kariéru zahájil v spoločnostiach Netcom a APP Systems.

„Logica je vo verejnom sektore a v oblasti finančných služieb silným hráčom s výrazným potenciálom pre ďalší rozvoj. Mojim cieľom je posilniť súčasný obchodný tím tak, aby sme pre našich zákazníkov pripravili riešenia uplatňujúce skúsenosti medzinárodného tímu z množstva realizovaných projektov a tým prispeli k zefektívneniu ich fungovania, posilneniu pozície na trhu, prípadne dopomohli skvalitniť služby poskytované našim občanom," hovorí Libor Benák.

Libor Benák absolvoval Fakultu elektrotechnickú ČVUT so zameraním na telekomunikácie. Je ženatý a má dve deti. Svoj voľný čas trávi s rodinou a športovaním. Obľubuje predovšetkým golf, lyžovanie, tenis a stále sa aktívne venuje stolnému tenisu. Popri športových aktivitách si vie s priateľmi vychutnať aj pohár dobrého vína.

Roman Mentlík a Břetislav Moc, ktorí mali doposiaľ na starosti vedenie sektorov Financial Services a Public, zostávajú v spoločnosti Logica na obchodno-konzultantských pozíciách.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Biznis

Problémy s mobilom Note 7 budú Samsung stáť vyše 5 mld. USD

15.10.2016 00:10

Zastavenie výroby smartfónu Galaxy Note 7 bude juhokórejskú spoločnosť Samsung Electronics stáť zhruba 3 mld. USD v tomto a nasledujúcom štvrťroku, čiže celkové náklady stiahnutia budú prinajmenšom 5, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá