31.10.2012 0 Comments

Logica má nového šéfa pre finančný a verejný sektor

Novým riaditeľom pre sektory Financial Services a Public v spoločnosti Logica, ktorá je teraz súčasťou skupiny CGI, sa stal Libor Benák (43). Zodpovedať bude za región CEE (Česká republika, Slovensko a Maďarsko).

Libor Benák prichádza do Logicy zo spoločnosti IBM, kde pracoval od roku 1999 na rôznych manažérskych pozíciách. Postupne bol manažérom sektorov telekomunikácií, utilít, médií a priemyslu. Neskôr viedol divíziu Integrated Technology Services. Svoju kariéru zahájil v spoločnostiach Netcom a APP Systems.

„Logica je vo verejnom sektore a v oblasti finančných služieb silným hráčom s výrazným potenciálom pre ďalší rozvoj. Mojim cieľom je posilniť súčasný obchodný tím tak, aby sme pre našich zákazníkov pripravili riešenia uplatňujúce skúsenosti medzinárodného tímu z množstva realizovaných projektov a tým prispeli k zefektívneniu ich fungovania, posilneniu pozície na trhu, prípadne dopomohli skvalitniť služby poskytované našim občanom," hovorí Libor Benák.

Libor Benák absolvoval Fakultu elektrotechnickú ČVUT so zameraním na telekomunikácie. Je ženatý a má dve deti. Svoj voľný čas trávi s rodinou a športovaním. Obľubuje predovšetkým golf, lyžovanie, tenis a stále sa aktívne venuje stolnému tenisu. Popri športových aktivitách si vie s priateľmi vychutnať aj pohár dobrého vína.

Roman Mentlík a Břetislav Moc, ktorí mali doposiaľ na starosti vedenie sektorov Financial Services a Public, zostávajú v spoločnosti Logica na obchodno-konzultantských pozíciách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá