Image
20.8.2014 0 Comments

Levitujúci reproduktor Om One nie je len zábavka, zvuk vysiela naozaj všesmerovo

om_one_speaker.jpg Lietajúce autá sú hudba vzdialenej budúcnosti, no počúvať hudbu z levitujúceho reproduktora by ste mohli už počas Vianoc.

Zariadenie Om One sa skladá z reproduktora v tvare tenisovej loptičky, ktorý sa vďaka elektromagnetu vznáša asi 3 cm nad základňou. Reproduktor sa pomocou technológie Bluetooth dá pripojiť k smartfónu alebo inému zariadeniu a možno tak streamovať hudbu zo služieb, ako je Spotify. Používatelia budú môcť pomocou aplikácie upravovať hlasitosť alebo vyberať skladby až do vzdialenosti 10 metrov od levitujúceho reproduktora.


Reproduktor s 3-wattovým zosilňovačom môže generovať zvuk na hladine 100 decibelov a ponúkne 15 hodín prehrávania na jedno nabitie. Je kompatibilný so smartfónmi, počítačmi Mac, PC a ďalšími zariadeniami s technológiou Bluetooth.

Om One si možno v súčasnosti predobjednať na stránkach výrobcu v troch farebných vyhotoveniach: čiernom a bielom za 179 dolárov a v podobe diskogule za 299 dolárov.

om_one_disco.jpg

Zákazníci v USA by sa mali reproduktora dočkať už pred Vianocami, na ostatných trhoch sa objaví v januári budúceho roka.

Zdroj: dailymail.co.uk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá