Image
20.8.2014 0 Comments

Levitujúci reproduktor Om One nie je len zábavka, zvuk vysiela naozaj všesmerovo

om_one_speaker.jpg Lietajúce autá sú hudba vzdialenej budúcnosti, no počúvať hudbu z levitujúceho reproduktora by ste mohli už počas Vianoc.

Zariadenie Om One sa skladá z reproduktora v tvare tenisovej loptičky, ktorý sa vďaka elektromagnetu vznáša asi 3 cm nad základňou. Reproduktor sa pomocou technológie Bluetooth dá pripojiť k smartfónu alebo inému zariadeniu a možno tak streamovať hudbu zo služieb, ako je Spotify. Používatelia budú môcť pomocou aplikácie upravovať hlasitosť alebo vyberať skladby až do vzdialenosti 10 metrov od levitujúceho reproduktora.


Reproduktor s 3-wattovým zosilňovačom môže generovať zvuk na hladine 100 decibelov a ponúkne 15 hodín prehrávania na jedno nabitie. Je kompatibilný so smartfónmi, počítačmi Mac, PC a ďalšími zariadeniami s technológiou Bluetooth.

Om One si možno v súčasnosti predobjednať na stránkach výrobcu v troch farebných vyhotoveniach: čiernom a bielom za 179 dolárov a v podobe diskogule za 299 dolárov.

om_one_disco.jpg

Zákazníci v USA by sa mali reproduktora dočkať už pred Vianocami, na ostatných trhoch sa objaví v januári budúceho roka.

Zdroj: dailymail.co.uk


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá