Image
12.3.2013 0 Comments

Lenovo uvádza cenovo dostupné modely IdeaCentre C340 a C440 a predstavuje IdeaCentre Q190

Lenovo IdeaCentre Q190-2 mid.jpg Spoločnosť Lenovo rozširuje svoju ponuku obľúbených All-in-One počítačov o dve novinky - IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440, ktoré sú užívateľsky prispôsobené pre celú rodinu. Vďaka konštrukcii "všetko v jednom", kedy je počítač vstavaný v monitore, sú veľmi skladné, ľahko sa zapájajú a ich stabilitu zabezpečuje celokovový stojan. Užívateľov hľadajúcich čo najkompaktnejšie rozmery počítača zase určite poteší nový IdeaCentre Q190, ktorý je s miniatúrnymi rozmermi najmenší stolový počítač na svete.

IdeaCentre C340 a C440 - Stvorené pre domácu zábavu
Dokonalý obraz poskytuje flexibilný širokouhlý displej, ktorý je možné nastaviť v uhle -5 až 25 stupňov. Môžete si tak zvoliť sklon obrazovky, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám, či už ide o surfovanie na internete v kuchyni, vytváranie prezentácií v pracovni alebo sledovanie videa v obývačke. Oba modely sú vybavené funkciou na ochranu zraku, ktorá vás upozorní, ak ste príliš blízko obrazovky. Pre deti je pripravený výukový softvér, takže môžu počítač využiť nielen na hranie hier, ale aj na vzdelávanie. Počas video hovorov si navyše užijú plno zábavy vďaka aplikácii YouCam, ktorá je schopná rozpoznávať tváre a vytvárať obrazové efekty.

C340_Hero_01 copy.jpg IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 sú vybavené operačným systémom Windows 8. Obe novinky ponúkajú až 1 TB priestoru na pevnom disku a operačnú pamäť až 8 GB DDR3. Sú poháňané až treťou generáciou procesorov Intel Core i3 a až grafickou kartou NVIDIA GeForce GT 615 2GB. Používatelia iste ocenia aj zabudovanú DVD napaľovačku, voliteľný TV tuner alebo čítačku kariet 6v1.

All-in-One počítače IdeaCentre C340 a C440 predstavujú ideálne riešenie do domácností, ktoré riešia aký počítač si vybrať pre celú rodinu. Je na nich možné pohodlne surfovať, volať si s priateľmi, hrať hry alebo sledovať filmy. Navyše sú dostupné za veľmi priaznivú cenu.

Najmenší desktop PC na svete - IdeaCentre Q190
Elegantnú možnosť dizajnového zakomponovania počítača do interiéru obývačky ponúka jeden z najmenších počítačov na svete, Lenovo IdeaCentre Q190. V neuveriteľne malých rozmeroch (iba 155 x 192 x 22 mm) sa ukrýva množstvo multimediálnych funkcií, ktoré zmenia váš televízor na centrum zábavy pre multimédiá, hry, videá a prehliadanie webových stránok. Je ideálnou voľbou v prípade malého bytu, alebo minimalisticky zariadeného interiéru, ktorý by bol zbytočne rušený klasickým počítačom. IdeaCentra Q190 sa dá priamo prepojiť s televízorom, odpadá tak potreba použitia monitora, a môžete tak ušetriť jeden spotrebič v obývačke.

Napriek miniatúrnym rozmerom je IdeaCentre Q190 nabitý špičkovými technológiami. Ponúka 8 GB operačnej pamäte a až 1TB priestoru na pevnom disku, alebo 24 GB na SSD disku. Využíva druhú generáciu Intel Core i3 procesorov, ponúka Full HD obraz, až 7kanálový audio výstup a voliteľnú Blu-ray mechaniku podporujúcu 3D obraz. IdeaCentre Q190 prichádza s kompaktným bezdrôtovým multimediálnym diaľkovým ovládaním s vstavanou mini-klávesnicou a myšou a podporu HDMI vstupu/výstupu pre pripojenie k iným HD zariadeniam.

Cena a dostupnosť
Lenovo IdeaCentre C340 a IdeaCentre C440 dostupné za cenu od 469 EUR s DPH, IdeaCentre Q190 je v predaji za cenu od 229 EUR s DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá