Image
27.2.2014 0 Comments

Lenovo smartfóny zo série S spájajú štýl a výkon

Lenovo_S860.jpg Spoločnosť Lenovo, líder v segmente PC+, oznámila na veľtrhu Mobile World Congress 2014 uvedenie novej generácie smartfónov svojho populárneho radu S. Nové smartfóny S860, S850 a S660 v sebe spájajú elegantné dizajnové prvky so štvor-jadrovým výkonom a dlhou výdržou batérie. Tieto nové zariadenia dopĺňajú doterajšie portfólio Lenovo smartfónov a ponúkajú užívateľom väčšie možnosti výberu v rámci niekoľkých cenových hladín, aby vyhoveli tak životnému štýlu ako aj ich rozpočtu.

Smartfón S860 predstavuje vysokovýkonné zariadenie pre profesionálov, ktorí sú v pohybe a vyžadujú celodennú produktivitu, zatiaľ čo S850 ponúka fanúšikom najnovších trendov neuveriteľne štíhle mobilné zariadenie, ktoré je plné zaujímavých funkcií. A toto trio dopĺňa štýlový a všestranný smartfón S660. Lenovo je celosvetovo na 3. mieste medzi výrobcami mobilných zariadení (SMD) a masívne rozšírilo svoj podiel na globálnom trhu smartfónov, pričom za posledné dva roky uviedlo smartfóny v 25 krajinách sveta.

Lenovo_S660.jpg

Okrem dlhšej výdrže batérie, spĺňa nová S séria smartfónov požiadavky dnešných mobilných užívateľov aj tým, že využíva štvorjadrové MTK procesory a veľké množstvo pôsobivých nových funkcií, vrátane radu Lenovo aplikácií DOit . Tieto krásne zariadenia sú vybavené funkciou dual SIM, širokouhlou prednou kamerou a zadným fotoaparátom s bleskom, vďaka čomu môžu užívatelia robiť a zdieľať skvelé fotografie.

Lenovo_S850.jpg

l S860 pre celodenný výkon: Pre uspokojenie potrieb profesionálov v pohybe, očakávajúcich celodenné a ničím nerušené využitie výkonného a pohotového telefónu, prináša Lenovo S860 ohromujúcu výdrž pohotovostného režimu až 40 dní. Doba hovoru je až 24 hodín pri 3G pripojení, nájdeme tu štvorjadrový procesor a 2GB RAM operačnú pamäť, pre viacúrovňové spracovanie úloh medzi aplikáciami, otváraním a zatváraním videa a iných multimediálnych operácií. Veľkokapacitná batéria smartfónu S860 dokonca umožňuje užívateľom nabíjať ich ostatné zariadenia použitím pribaleného micro USB kábla aj keď sú na cestách.

l S850 celosklenený trendový dizajn: Módni nadšenci budú smartfón S850 zbožňovať, pre jeho neuveriteľne štíhly a odľahčený celosklenený dizajn. Za týmto nádherným vzhľadom sa skrýva skutočný ťažný kôň so štvorjadrovým MKT procesorom, 13 MP zadným a 5 MP predným fotoaparátom, s ktorým môžu fotiť a zdieľať fotografie vo výbornej kvalite a tiež veľká 5-palcová obrazovka, na ktorej môžu sledovať obsah vo vysokom rozlíšení.

l S660 všestranný vysokovýkonný partner: Lenovo S660 je skvelé všestranné zariadenie, ponúkajúce tri kľúčové funkcie pre tých, ktorí hľadajú skutočnú hodnotu: očarujúci dizajn brúseného kovu, dlhú výdrž batérie pre celodenné používanie a cenu, ktorá poteší každú peňaženku. Skvelý smartfón pre mnohostranné využitie má rozšíriteľnú pamäť - až do 32GB s microSD kartami, zadný kryt príjemný na dotyk, vďaka čomu sa tento smartfón pohodlne drží v ruke a je odolný proti poškriabaniu či odtlačkom prstov.

Citácia

„Nové smartfóny S860, S850 a S660 perfektne dopĺňajú celú škálu mobilných zariadení, ktoré sú k dispozícii užívateľom na celom svete a môžu si vybrať Lenovo smartfón, ktorý je pre nich ten pravý," povedal Liu Jun, výkonný viceprezident, Mobile Business Group, Lenovo. „Zákazníci nám hovorili, že chcú dlhšiu výdrž batérie, ktorá by nebola na úkor výkonnosti. Tak sme vytvorili nové smartfóny pre každodenné použitie a skvelý zážitok z využívania smartfónu, s neuveriteľnou rýchlosťou spracovania."

Ceny a dostupnosť

Ceny smartfónov Lenovo S860, S850 a S660 začínajú na sume $349, $269 a $229, v tomto poradí, a budú dostupné na vybraných trhoch a na www.lenovo.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá