21.11.2012 0 Comments

Lenovo radu S: Cenovo dostupné notebooky kombinujú ultraprenosný dizajn s dostatočným výkonom

Snívate o ultratenkom, dizajnovom a naozaj ľahkom notebooku so solídnym výkonom, dlhou výdržou batérie a štýlovým dizajnom za dostupnú cenu? Nové Lenovo notebooky IdeaPad S300 a S400 tieto vlastnosti do bodky spĺňajú a zároveň ponúkajú aj pohodlné a jednoduché ovládanie. Sú vybavené najnovšími technológiami a v kombinácii s malými rozmermi, extrémne nízkou hmotnosťou len 1,8 kg a luxusným metalickým povrchom v niekoľkých farebných prevedeniach odzrkadľujú štýl a individualitu svojich užívateľov. K dostaniu sú nielen v striebornej šedej, ale aj karmínovo červenej alebo sladko ružovej farbe.

Sladko ružový IdeaPad S300 očarí svojím pôvabom
Notebook IdeaPad S300 vyzerá na prvý pohľad veľmi nežne, ale v skutočnosti sa v ňom však skrýva výkonný diabol postavený na tretej generácii procesorov Intel Core. Svojím minimalistickým vzhľadom osloví predovšetkým užívateľov, ktorí chcú štýlový produkt s dostatočným výkonom a produktivitou.

Karmínovo červený IdeaPad S400 zaujme svojou eleganciou
Už dávno neplatí, že červená farba je pre dievčatá a modrá len pre chlapcov. Karmínovo červený IdeaPad S400 nadchne nielen šarmantné dámy, ale učaruje každému, kto túži po vkusnom, módnom a zároveň praktickom notebooku.

Inteligentní multimediálni spoločníci
Vďaka svojmu až 14 palcovému HD displeju, stereo reproduktorom, certifikáciu Dolby Advanced Audio v2 a ďalším nadštandardným funkciám poskytujú nové notebooky IdeaPad S300 a S400 svojim užívateľom skvelé multimediálne zážitky. Pevný disk s kapacitou 500 GB ponúka dostatok priestoru pre ukladanie hudby, filmov a dokumentov. Notebooky sú vybavené klávesnicou so zaoblenými klávesmi, takže umožňujú veľmi pohodlné a presné písanie.

Užívatelia môžu tiež využiť inovované funkcie, ako je Lenovo Quick Start, vďaka ktorému môžu byť on-line v priebehu niekoľkých sekúnd. Inteligentné riadenie spotreby energie potom umožňuje nielen predĺžiť čas medzi nabíjaním, ale tiež chráni dlhú životnosť batérie.

Dokonca aj ochrana dát je ľahká vďaka záchrannému systému Lenovo OneKey Rescue System, ktorý ponúka jednoduchý a rýchly spôsob, ako zálohovať a obnoviť dáta, obnoviť poškodené systémové súbory a spustiť kompletnú antivírusovú kontrolu.

Cena a dostupnosť
Notebooky Lenovo IdeaPad S300 a S400 sú u nás k dispozícii za cenu od 479 EUR vrátane DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá