21.11.2012 0 Comments

Lenovo radu S: Cenovo dostupné notebooky kombinujú ultraprenosný dizajn s dostatočným výkonom

Snívate o ultratenkom, dizajnovom a naozaj ľahkom notebooku so solídnym výkonom, dlhou výdržou batérie a štýlovým dizajnom za dostupnú cenu? Nové Lenovo notebooky IdeaPad S300 a S400 tieto vlastnosti do bodky spĺňajú a zároveň ponúkajú aj pohodlné a jednoduché ovládanie. Sú vybavené najnovšími technológiami a v kombinácii s malými rozmermi, extrémne nízkou hmotnosťou len 1,8 kg a luxusným metalickým povrchom v niekoľkých farebných prevedeniach odzrkadľujú štýl a individualitu svojich užívateľov. K dostaniu sú nielen v striebornej šedej, ale aj karmínovo červenej alebo sladko ružovej farbe.

Sladko ružový IdeaPad S300 očarí svojím pôvabom
Notebook IdeaPad S300 vyzerá na prvý pohľad veľmi nežne, ale v skutočnosti sa v ňom však skrýva výkonný diabol postavený na tretej generácii procesorov Intel Core. Svojím minimalistickým vzhľadom osloví predovšetkým užívateľov, ktorí chcú štýlový produkt s dostatočným výkonom a produktivitou.

Karmínovo červený IdeaPad S400 zaujme svojou eleganciou
Už dávno neplatí, že červená farba je pre dievčatá a modrá len pre chlapcov. Karmínovo červený IdeaPad S400 nadchne nielen šarmantné dámy, ale učaruje každému, kto túži po vkusnom, módnom a zároveň praktickom notebooku.

Inteligentní multimediálni spoločníci
Vďaka svojmu až 14 palcovému HD displeju, stereo reproduktorom, certifikáciu Dolby Advanced Audio v2 a ďalším nadštandardným funkciám poskytujú nové notebooky IdeaPad S300 a S400 svojim užívateľom skvelé multimediálne zážitky. Pevný disk s kapacitou 500 GB ponúka dostatok priestoru pre ukladanie hudby, filmov a dokumentov. Notebooky sú vybavené klávesnicou so zaoblenými klávesmi, takže umožňujú veľmi pohodlné a presné písanie.

Užívatelia môžu tiež využiť inovované funkcie, ako je Lenovo Quick Start, vďaka ktorému môžu byť on-line v priebehu niekoľkých sekúnd. Inteligentné riadenie spotreby energie potom umožňuje nielen predĺžiť čas medzi nabíjaním, ale tiež chráni dlhú životnosť batérie.

Dokonca aj ochrana dát je ľahká vďaka záchrannému systému Lenovo OneKey Rescue System, ktorý ponúka jednoduchý a rýchly spôsob, ako zálohovať a obnoviť dáta, obnoviť poškodené systémové súbory a spustiť kompletnú antivírusovú kontrolu.

Cena a dostupnosť
Notebooky Lenovo IdeaPad S300 a S400 sú u nás k dispozícii za cenu od 479 EUR vrátane DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá