Image
23.10.2015 0 Comments

Lenovo predstavilo YOGA Tab 3 Pro so zabudovaným 70” projektorom

Lenovo včera na Slovensku predstavilo najnovší rad svojich tabletov YOGA, YOGA Tab 3 Pro a YOGA Tab 3. Nosný produkt tejto série - YOGA Tab 3 Pro - sa môže popýšiť zabudovaným 70" projektorom a je optimalizovaný pre službu Netflix. YOGA Tab 3 je vybavený štyrmi výkonnými prednými JBL reproduktormi, ktoré reprodukujú vysokooktánový zvuk a úplne po prvý krát je tu tiež virtualizovaný zážitok z Dolby Atmos vďaka zabudovaným reproduktorom, ktoré vytvárajú pocit, že zvuk sa okolo poslucháča šíri všetkými tromi dimenziami.

Tablet sa pýši lepšie optimalizovaným umiestnením projektora a je teraz otočný o 180 stupňov, aby sa zábery v životnej veľkosti dali premietať na stenu alebo plafón, pričom sa premietajú výrazne jasnejšie aj kinematografické zábery až do šírky 70". S hustotou 299 pixelov na palec je 10.1" QHD (2560x1600) obrazovka výrazne ostrejšia a prináša bohatšie farby vďaka technológii Smart Display.

YT3 10 Pro_Soundbar_36.jpg

Užívatelia tabletu sa môžu ponoriť do zvuku v kinematografickej kvalite bez slúchadiel vďaka výkonnej zabudovanej JBL zvukovej lište a technológii Dolby Atmos - v rámci odvetvia po prvý krát použitej v tabletoch. Na dosiahnutie ešte väčšej jasnosti a hlasnejšieho výstupu je zvuková lišta tiež vybavená 4 prednými reproduktormi a zvuk ešte viac vyladí technológia Wolfson Master Hi-Fi. Až s 18 hodinami bežného používania na jedno nabitie, ktoré zabezpečuje 10200 mAh kapacita batérie, môžete dokonca usporiadať svoj domáci filmový festival.

YOGA Tab 3 Pro je zostavený z prémiových materiálov, ako je hliník a tkanina koženého vzhľadu na zadnej strane, popri tom si zachováva svoj ultra tenký dizajn. Je odolný proti ostriekaniu a vyvážený pre bezproblémové držanie.

Je vybavený funkciou Smart Window 2.0 pre lepšie plnenie viacerých úloh naraz, vďaka čomu užívatelia teraz môžu robiť viac vecí a rýchlejšie. YOGA Tab 3 Pro umožňuje súbeh aplikácie na pozadí ako aj dvoch ďalších okien, pričom je tu dodatočná výhoda rozloženia aplikácií telefónu, s ktorým sa všetko zmestí na jednu obrazovku.

YT3 10 Pro_Splashproof_38.jpg

YOGA Tab 3 je k dispozícii vo verzii s 8" či 10,1" HD displejom. Vďaka výdrži batérie až do 20 hodín vydrží celý deň. 8 Mpx fotoaparát je otočný o 180 stupňov. So zabudovanou funkciou ovládania gestom je zachytenie dokonalého záberu ľahšie. Stačí otvoriť a zavrieť dlaň a záber je hotový.

YT3 10 Pro_Splashproof_39.jpg

Oba modely, vážiace 466/655 gramov disponujú HD (1,280 x 800) displejom, prednými stereo reproduktormi a technológiou Dolby Atmos.

YOGA Tab 3 8" sa predáva od 189 EUR (WiFi) od septembra; YOGA Tab 3 10" bude dostupný za cenu 249 EUR (WiFi) na konci októbra a YOGA Tab 3 Pro v cene od 499 EUR (len WiFi) v polovici novembra, dostupné v sieti maloobchodných predajcov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Alternatívna klávesnica SwiftKey je zadarmo. Bezplatne si môžete stiahnuť už aj motívy

05.12.2016 00:19

SwiftKey pred dvoma rokmi svoju dovtedy platenú aplikáciu šikovnej klávesnice sprístupnil zadarmo. Dnes podporuje už vyše 100 jazykov a má viac ako 250 miliónov používateľov. Zdrojom príjmov zostali i ...

Produkty

Google inovoval AdWords, zákazníci budú môcť poslať inzerentom SMSky

05.12.2016 00:16

Google AdWords je rozšírenie, pomocou ktorého môžu zákazníci poslať firme textovú správu na mobilný telefón priamo z vyhľadávania. V týchto dňoch k nemu Google pridáva technológiu click-to-message, kt ...

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá