Image
2.5.2014 0 Comments

Lenovo má nový Yoga Tablet 10 HD+, výkonnejší a s lepším displejom

lenovo-yoga-tablet-10-hd.jpg Lenovo predstavilo nový Yoga Tablet 10 HD+ s Full HD obrazovkou, procesorom Qualcomm Snapdragon, fotoaparátom s vysokým rozlíšením a 18-hodinovou výdržou batérie.

Vďaka Full HD rozlíšeniu 1920x1200 pôsobia filmy a fotky jasne a sú podobnejšie skutočnosti. S novým Smart displejom tento tablet automaticky prispôsobí obrázky a text na obrazovke okolitému osvetleniu, čím je šetrnejší k očiam, vo všetkých režimoch.

Tablet je výkonný vďaka štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 400 a 2GB pamäti. Tablet využíva operačný systém Android 4.3 a prináša Dolby audio, 10-bodové multi-dotykové ovládanie, micro USB port s podporou technológie on-the-go, optickú klávesnicu a nový 8MP zadný fotoaparát

Tri typické režimy tabletu - Stojan, Naklonenie, Držanie - poskytujú užívateľom naďalej pohodlnejší spôsob ako používať tablet. Valcovitá batéria tabletu umožňuje jeho držanie pri čítaní alebo surfovaní na internete len v jednej ruke alebo môžu užívatelia v režime Naklonenie získať lepší uhol sledovania na stole alebo pulte.

Taktiež možno zvoliť nový a vylepšený podstavec, ktorý je zabudovaný vo valci s batériou a postaviť tablet do režimu Stojan. Tento režim poskytuje stabilnejší spôsob ako si vychutnávať filmy a fotky bez podopierania tabletu krytom v naklonení od 30 do 80 stupňov.

S tromi Lenovo aplikáciami DOit je zdieľanie, synchronizovanie a ochrana dát s Yoga Tablet 10 HD+ jednoduchšie. S aplikáciou SHAREit môžu užívatelia okamžite zdieľať fotky, videá, hudobné súbory, dokumenty, kontakty a dokonca aj aplikácie až s piatimi rôznymi zariadeniami bez internetového pripojenia. Bezdrôtovo prenáša informácie alebo dokonca aj samotnú aplikáciu medzi zariadeniami až 40-krát rýchlejšie ako Bluetooth.

SECUREit optimalizuje a chráni mobilné dáta užívateľov rôznymi typmi nástrojov dátovej ochrany. Jediným dotykom chráni pred vírusmi, spamovými správami a škodlivým softvérom (malware) a ak sa tablet stratí alebo je odcudzený, ochrana proti krádeži ho uzamkne. SECUREit funguje ako súkromná ochranka, chrániaca pred nepovoleným prístupom k súkromným informáciám užívateľa a tablet vďaka tejto aplikácii tiež pracuje rýchlejšie tým, že zatvára nadbytočné aplikácie bežiace na pozadí.

SYNCit slúži ako osobná asistentka pri zálohovaní, keďže zálohuje kontakty, textové správy a zoznamy hovorov na cloudovom úložisku. Užívatelia môžu uložený obsah znovu obnoviť alebo spustiť na svojom tablete alebo inom Android zariadení. Aplikácia SNAPit Camera dáva užívateľom úplne novú flexibilitu pri fotení v špeciálnych režimoch (ako napr. panoramatický alebo sekvenčný režim) pre širokouhlé zábery, situácie so slabým osvetlením a mnoho ďalších možností ako napríklad špeciálne filtre a efekty. Užívatelia následne môžu editovať svoje zábery priamo v aplikácii - odstrániť nežiaduce objekty alebo vytvárať vtipné, animované GIF súbory.

Lenovo Yoga tablet 10 HD+ je na slovenskom trhu k dispozícii v cene od 299 EUR s DPH, je dostupný v striebornom a zlatom farebnom prevedení.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá