Image
2.5.2014 0 Comments

Lenovo má nový Yoga Tablet 10 HD+, výkonnejší a s lepším displejom

lenovo-yoga-tablet-10-hd.jpg Lenovo predstavilo nový Yoga Tablet 10 HD+ s Full HD obrazovkou, procesorom Qualcomm Snapdragon, fotoaparátom s vysokým rozlíšením a 18-hodinovou výdržou batérie.

Vďaka Full HD rozlíšeniu 1920x1200 pôsobia filmy a fotky jasne a sú podobnejšie skutočnosti. S novým Smart displejom tento tablet automaticky prispôsobí obrázky a text na obrazovke okolitému osvetleniu, čím je šetrnejší k očiam, vo všetkých režimoch.

Tablet je výkonný vďaka štvorjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 400 a 2GB pamäti. Tablet využíva operačný systém Android 4.3 a prináša Dolby audio, 10-bodové multi-dotykové ovládanie, micro USB port s podporou technológie on-the-go, optickú klávesnicu a nový 8MP zadný fotoaparát

Tri typické režimy tabletu - Stojan, Naklonenie, Držanie - poskytujú užívateľom naďalej pohodlnejší spôsob ako používať tablet. Valcovitá batéria tabletu umožňuje jeho držanie pri čítaní alebo surfovaní na internete len v jednej ruke alebo môžu užívatelia v režime Naklonenie získať lepší uhol sledovania na stole alebo pulte.

Taktiež možno zvoliť nový a vylepšený podstavec, ktorý je zabudovaný vo valci s batériou a postaviť tablet do režimu Stojan. Tento režim poskytuje stabilnejší spôsob ako si vychutnávať filmy a fotky bez podopierania tabletu krytom v naklonení od 30 do 80 stupňov.

S tromi Lenovo aplikáciami DOit je zdieľanie, synchronizovanie a ochrana dát s Yoga Tablet 10 HD+ jednoduchšie. S aplikáciou SHAREit môžu užívatelia okamžite zdieľať fotky, videá, hudobné súbory, dokumenty, kontakty a dokonca aj aplikácie až s piatimi rôznymi zariadeniami bez internetového pripojenia. Bezdrôtovo prenáša informácie alebo dokonca aj samotnú aplikáciu medzi zariadeniami až 40-krát rýchlejšie ako Bluetooth.

SECUREit optimalizuje a chráni mobilné dáta užívateľov rôznymi typmi nástrojov dátovej ochrany. Jediným dotykom chráni pred vírusmi, spamovými správami a škodlivým softvérom (malware) a ak sa tablet stratí alebo je odcudzený, ochrana proti krádeži ho uzamkne. SECUREit funguje ako súkromná ochranka, chrániaca pred nepovoleným prístupom k súkromným informáciám užívateľa a tablet vďaka tejto aplikácii tiež pracuje rýchlejšie tým, že zatvára nadbytočné aplikácie bežiace na pozadí.

SYNCit slúži ako osobná asistentka pri zálohovaní, keďže zálohuje kontakty, textové správy a zoznamy hovorov na cloudovom úložisku. Užívatelia môžu uložený obsah znovu obnoviť alebo spustiť na svojom tablete alebo inom Android zariadení. Aplikácia SNAPit Camera dáva užívateľom úplne novú flexibilitu pri fotení v špeciálnych režimoch (ako napr. panoramatický alebo sekvenčný režim) pre širokouhlé zábery, situácie so slabým osvetlením a mnoho ďalších možností ako napríklad špeciálne filtre a efekty. Užívatelia následne môžu editovať svoje zábery priamo v aplikácii - odstrániť nežiaduce objekty alebo vytvárať vtipné, animované GIF súbory.

Lenovo Yoga tablet 10 HD+ je na slovenskom trhu k dispozícii v cene od 299 EUR s DPH, je dostupný v striebornom a zlatom farebnom prevedení.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá