Image
20.4.2015 0 Comments

Lenovo WRITEit zlepšuje písanie rukou na počítačoch a tabletoch

Writeit_Screenshots-05.jpg Lenovo uviedlo novú softvérovú aplikáciu, s ktorou je písanie rukou na vybraných zariadeniach s podporou písania dotykovým perom ešte lepšie. WRITEit transformuje písanie perom na skutočne užitočné a praktické riešenie na zadávanie údajov. Používatelia vďaka tomu môžu písať takmer kdekoľvek, kde môžu písať na klávesnici.

Aplikácia funguje na vybraných zariadeniach Lenovo Windows 8 s digitizérom, aktívnym perom alebo technológiou AnyPen a prináša spätnú väzbu a opravy v reálnom čase. Všetky tieto výhody prinášajú používateľom viac príležitostí písať perom radšej ako na klávesnici, vďaka čomu majú plynulejší, rýchlejší a precíznejší zážitok.

Na rozdiel od písania rukou na mnohých dnešných zariadeniach s aplikáciou WRITEit môžu používatelia priamo písať do prakticky akéhokoľvek textového poľa, ktoré prijíma strojové písmo, dokonca aj vtedy, ak toto pole je v aplikácii bez natívnej podpory dotykového pera. 

Writeit_Screenshots-04.jpg

Táto možnosť posúva písanie rukou z obmedzenej novinky pre špecifické aplikácie na skutočne funkčný spôsob písania. WRITEit otvára celý svet nových možností písania, presahujúci bežné aplikácie na poznámky a kreslenie. Používatelia napríklad môžu písať hľadané pojmy priamo do vyhľadávača namiesto použitia klávesnice na displeji. WRITEit dobre funguje pre e-maily, sociálne médiá, on-line formuláre a podobne.

Writeit_Screenshots-01.jpg

WRITEit beží na pozadí popri tom, ako používatelia píšu, a rukopis v reálnom čase mení na textové znaky. Tí, ktorí píšu rýchlo, ocenia nástroj na automatické návrhy, ktorý ponúka alternatívy pre nerozpoznané slová, pomáha zachytiť preklepy a napísať text správne hneď na prvýkrát. A so súborom posunkových príkazov sú jednoduché aj textové úpravy.

WRITEit je dostupný pre nasledujúce zariadenia s podporou dotykového pera: ThinkPad YOGA, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 a 8-palcový YOGA Tablet 2 s OS Windows s technológiou AnyPen. Od 15. apríla si používatelia týchto modelov môžu WRITEit stiahnuť zadarmo: http://www.getwriteit.com. Lenovo neskôr tento rok prinesie WRITEit aj na svoje budúce produkty.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Koniec dokazovania, že nie sme robot. Google pripravuje systém Neviditeľná reCAPTCHA

07.12.2016 11:38

Pred niekoľkými rokmi Google zjednodušil používateľom webu dokazovanie, že sú ľudia, a nie automatizované roboty, keď nahradil systém CAPTCHA (akronym pre Completely Automated Public Turing test to te ...

Technológie 1

Video: Virtuálna realita ukazuje, čo sa môže stať, ak budete auto šoférovať opití

07.12.2016 00:21

Britská spoločnosť Diaego, ktorej patria značky ako Johnnie Walker, Smirnoff či Guinness použila „taktiku zastrašovania“  a spojila svoje sily so Samsungom pri tvorbe dosť hrôzostrašného videa s virtu ...

Technológie

Telefón nabitý do minúty a batéria poháňaná baktériami? Na alternatívne zdroje energie si ešte počkáme

07.12.2016 00:16

Hoci batériám stále dominujú tie lítiovo-iónové, vedci priebežne hľadajú efektívnejšie alternatívy. Nové prototypy vydržia napríklad 7500 cyklov vybitia a nabitia, majú až osemkrát vyššiu energetickú ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá