Image
20.4.2015 0 Comments

Lenovo WRITEit zlepšuje písanie rukou na počítačoch a tabletoch

Writeit_Screenshots-05.jpg Lenovo uviedlo novú softvérovú aplikáciu, s ktorou je písanie rukou na vybraných zariadeniach s podporou písania dotykovým perom ešte lepšie. WRITEit transformuje písanie perom na skutočne užitočné a praktické riešenie na zadávanie údajov. Používatelia vďaka tomu môžu písať takmer kdekoľvek, kde môžu písať na klávesnici.

Aplikácia funguje na vybraných zariadeniach Lenovo Windows 8 s digitizérom, aktívnym perom alebo technológiou AnyPen a prináša spätnú väzbu a opravy v reálnom čase. Všetky tieto výhody prinášajú používateľom viac príležitostí písať perom radšej ako na klávesnici, vďaka čomu majú plynulejší, rýchlejší a precíznejší zážitok.

Na rozdiel od písania rukou na mnohých dnešných zariadeniach s aplikáciou WRITEit môžu používatelia priamo písať do prakticky akéhokoľvek textového poľa, ktoré prijíma strojové písmo, dokonca aj vtedy, ak toto pole je v aplikácii bez natívnej podpory dotykového pera. 

Writeit_Screenshots-04.jpg

Táto možnosť posúva písanie rukou z obmedzenej novinky pre špecifické aplikácie na skutočne funkčný spôsob písania. WRITEit otvára celý svet nových možností písania, presahujúci bežné aplikácie na poznámky a kreslenie. Používatelia napríklad môžu písať hľadané pojmy priamo do vyhľadávača namiesto použitia klávesnice na displeji. WRITEit dobre funguje pre e-maily, sociálne médiá, on-line formuláre a podobne.

Writeit_Screenshots-01.jpg

WRITEit beží na pozadí popri tom, ako používatelia píšu, a rukopis v reálnom čase mení na textové znaky. Tí, ktorí píšu rýchlo, ocenia nástroj na automatické návrhy, ktorý ponúka alternatívy pre nerozpoznané slová, pomáha zachytiť preklepy a napísať text správne hneď na prvýkrát. A so súborom posunkových príkazov sú jednoduché aj textové úpravy.

WRITEit je dostupný pre nasledujúce zariadenia s podporou dotykového pera: ThinkPad YOGA, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 a 8-palcový YOGA Tablet 2 s OS Windows s technológiou AnyPen. Od 15. apríla si používatelia týchto modelov môžu WRITEit stiahnuť zadarmo: http://www.getwriteit.com. Lenovo neskôr tento rok prinesie WRITEit aj na svoje budúce produkty.


Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 3

V Južnej Kórei už možno surfovať rýchlosťou 52,5 Gb/s. Aj na existujúcom vedení

21.10.2016 00:25

Nová éra gigabitového internetu, UHD videa a služieb s virtuálnou a rozšírenou realitou vyžaduje zavádzanie novej sieťovej infraštruktúry. Juhokórejský operátor SK Broadband preto nasadil do používani ...

Technológie

Google naučil umelú inteligenciu narábať s vlastnou pamäťou

20.10.2016 00:22

Londýnska dcérska spoločnosť Googlu Deep Mind urobila prielom vo vývoji „myslenia“ počítačov vytvorením strojového učenia, ktoré kombinuje neurónové siete s konvenčnou počítačovou pamäťou. Neurónová ...

Technológie 1

Japonský robot Kengoro sa dokáže ochladzovať potením. Funguje to trikrát lepšie ako chladenie vzduchom

19.10.2016 00:16

Rovnako ako ľudské svaly aj motory, ktoré poháňajú roboty, generujú veľké množstvo tepla. Ale na rozdiel od ľudí roboty doteraz nemohli ochladzovať svoje mechanizmy potením. Robot zhotovený na Toki ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá