Image
20.4.2015 0 Comments

Lenovo WRITEit zlepšuje písanie rukou na počítačoch a tabletoch

Writeit_Screenshots-05.jpg Lenovo uviedlo novú softvérovú aplikáciu, s ktorou je písanie rukou na vybraných zariadeniach s podporou písania dotykovým perom ešte lepšie. WRITEit transformuje písanie perom na skutočne užitočné a praktické riešenie na zadávanie údajov. Používatelia vďaka tomu môžu písať takmer kdekoľvek, kde môžu písať na klávesnici.

Aplikácia funguje na vybraných zariadeniach Lenovo Windows 8 s digitizérom, aktívnym perom alebo technológiou AnyPen a prináša spätnú väzbu a opravy v reálnom čase. Všetky tieto výhody prinášajú používateľom viac príležitostí písať perom radšej ako na klávesnici, vďaka čomu majú plynulejší, rýchlejší a precíznejší zážitok.

Na rozdiel od písania rukou na mnohých dnešných zariadeniach s aplikáciou WRITEit môžu používatelia priamo písať do prakticky akéhokoľvek textového poľa, ktoré prijíma strojové písmo, dokonca aj vtedy, ak toto pole je v aplikácii bez natívnej podpory dotykového pera. 

Writeit_Screenshots-04.jpg

Táto možnosť posúva písanie rukou z obmedzenej novinky pre špecifické aplikácie na skutočne funkčný spôsob písania. WRITEit otvára celý svet nových možností písania, presahujúci bežné aplikácie na poznámky a kreslenie. Používatelia napríklad môžu písať hľadané pojmy priamo do vyhľadávača namiesto použitia klávesnice na displeji. WRITEit dobre funguje pre e-maily, sociálne médiá, on-line formuláre a podobne.

Writeit_Screenshots-01.jpg

WRITEit beží na pozadí popri tom, ako používatelia píšu, a rukopis v reálnom čase mení na textové znaky. Tí, ktorí píšu rýchlo, ocenia nástroj na automatické návrhy, ktorý ponúka alternatívy pre nerozpoznané slová, pomáha zachytiť preklepy a napísať text správne hneď na prvýkrát. A so súborom posunkových príkazov sú jednoduché aj textové úpravy.

WRITEit je dostupný pre nasledujúce zariadenia s podporou dotykového pera: ThinkPad YOGA, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 a 8-palcový YOGA Tablet 2 s OS Windows s technológiou AnyPen. Od 15. apríla si používatelia týchto modelov môžu WRITEit stiahnuť zadarmo: http://www.getwriteit.com. Lenovo neskôr tento rok prinesie WRITEit aj na svoje budúce produkty.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 1

Spreje na vypínanie génov umožnia geneticky zlepšovať rastliny bez zmeny DNA

18.01.2017 00:40

Ak sa vám nepáči farba niektorých kvetov v záhrade, možno ju jedného dňa budete môcť zmeniť jednoduchým postriekaním sprejom, ktorý vypne ich určité gény. Poľnohospodári môžu takéto postreky na vypín ...

Technológie

DeepStack – umelá inteligencia, ktorá vďaka intuícii porazí v pokeri aj profesionálnych hráčov

16.01.2017 00:25

Roboty hrajúce poker nie sú úplná novinka, no tím vedcov z kanadskej Albertskej univerzity, Karlovej univerzity a ČVUT (České vysoké učení technické) položil latku trochu vyššie. V dokumente (PDF) uv ...

Technológie

Hardvérová divízia Facebooku pracuje na technológii, ktorá vyzerá ako čítanie myšlienok

16.01.2017 00:30

Pred istým časom sa Mark Zuckerberg v jednom rozhovore vyjadril, že je presvedčený o tom, že jedného dňa si ľudia budú navzájom posielať myšlienky s využitím digitálnych technológií. Teraz sa jeho sen ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá