24.1.2013 0 Comments

Lenovo ThinkPad Tablet 2 prináša výkon profesionálom

Spoločnosť Lenovo predstavuje ThinkPad Tablet 2, druhú generáciu profesionálneho tabletu ThinkPad určenú podnikovým používateľom. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačnom systéme Windows 8, podporuje kompletnú sadu kancelárskych aplikácií Microsoft Office a kombinuje multimediálne funkcie a zábavu s rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, ktorou je značka ThinkPad dlhodobo známa.

Asistent s vysokou výdržou
ThinkPad Tablet 2 si ctí prácu svojich používateľov. Hmotnosť iba 600 gramov, hrúbka len 10mm a výdrž na jedno nabitie až 10 hodín robia z neho profesionálneho mobilného asistenta najvyššej triedy. Pre vyšší stupeň pracovného pohodlia je možné ThinkPad Tablet 2 doplniť o dokovaciu stanicu a pracovať s ním ako s notebookom.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej so širokým pozorovacím uhlom a antireflexnou úpravou. S prídavným digitalizérom je práca na dotykovom displeji chirurgicky presná. ThinkPad Tablet ponúka plnú kompatibilitu s aplikáciami Microsoft Office, vrátane MS Word, Excel, PowerPoint, Access alebo Lync, OneNote a Sharepoint. Používatelia môžu s perom ThinkPad Tablet Pen zapisovať poznámky, ktoré sa automaticky prevedú na text písaný rukou. S Wi-Fi pripojením, štandardným USB a HDMI portom a čítačkou MicroSD kariet je zdieľanie multimediálnych súborov a dokumentov s ostatnými veľmi jednoduché. Používatelia môžu pohodlne synchronizovať súbory a zložky s tabletom vždy, keď sa pripoja k počítaču s operačným systémom Windows 8.

Práca a zábava zároveň
Okrem rýdzo pracovných vlastností sa ThinkPad Tablet vyznačuje aj radom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Patrí k nim 8megapixelový fotoaparát na zadnej strane tabletu, 2megapixelová videokamera pre konferenčné hovory a online chatovanie, stereo reproduktory, alebo mikrofón s potlačením šumu. Príjemnú prácu s tabletom zabezpečí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, ktorý rozpozná pracovnú aktivitu na dispeji a vy sa už nemusíte báť náhodných dotykov dlane pri písaní alebo kreslení. Firemní profesionáli určite ocenia už štandardné doplnkové služby viažuce sa k produktom ThinkPad, ako prémiovú technickú podporu, servis na pracovisku do druhého pracovného dňa, alebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečakaným nehodám, ako je poliatie tabletu alebo poškodenie jeho obrazovky.

Cena a dostupnosť
Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na trhu za cenu od 879 EUR s DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá