24.1.2013 0 Comments

Lenovo ThinkPad Tablet 2 prináša výkon profesionálom

Spoločnosť Lenovo predstavuje ThinkPad Tablet 2, druhú generáciu profesionálneho tabletu ThinkPad určenú podnikovým používateľom. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačnom systéme Windows 8, podporuje kompletnú sadu kancelárskych aplikácií Microsoft Office a kombinuje multimediálne funkcie a zábavu s rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, ktorou je značka ThinkPad dlhodobo známa.

Asistent s vysokou výdržou
ThinkPad Tablet 2 si ctí prácu svojich používateľov. Hmotnosť iba 600 gramov, hrúbka len 10mm a výdrž na jedno nabitie až 10 hodín robia z neho profesionálneho mobilného asistenta najvyššej triedy. Pre vyšší stupeň pracovného pohodlia je možné ThinkPad Tablet 2 doplniť o dokovaciu stanicu a pracovať s ním ako s notebookom.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej so širokým pozorovacím uhlom a antireflexnou úpravou. S prídavným digitalizérom je práca na dotykovom displeji chirurgicky presná. ThinkPad Tablet ponúka plnú kompatibilitu s aplikáciami Microsoft Office, vrátane MS Word, Excel, PowerPoint, Access alebo Lync, OneNote a Sharepoint. Používatelia môžu s perom ThinkPad Tablet Pen zapisovať poznámky, ktoré sa automaticky prevedú na text písaný rukou. S Wi-Fi pripojením, štandardným USB a HDMI portom a čítačkou MicroSD kariet je zdieľanie multimediálnych súborov a dokumentov s ostatnými veľmi jednoduché. Používatelia môžu pohodlne synchronizovať súbory a zložky s tabletom vždy, keď sa pripoja k počítaču s operačným systémom Windows 8.

Práca a zábava zároveň
Okrem rýdzo pracovných vlastností sa ThinkPad Tablet vyznačuje aj radom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Patrí k nim 8megapixelový fotoaparát na zadnej strane tabletu, 2megapixelová videokamera pre konferenčné hovory a online chatovanie, stereo reproduktory, alebo mikrofón s potlačením šumu. Príjemnú prácu s tabletom zabezpečí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, ktorý rozpozná pracovnú aktivitu na dispeji a vy sa už nemusíte báť náhodných dotykov dlane pri písaní alebo kreslení. Firemní profesionáli určite ocenia už štandardné doplnkové služby viažuce sa k produktom ThinkPad, ako prémiovú technickú podporu, servis na pracovisku do druhého pracovného dňa, alebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečakaným nehodám, ako je poliatie tabletu alebo poškodenie jeho obrazovky.

Cena a dostupnosť
Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na trhu za cenu od 879 EUR s DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá