24.1.2013 0 Comments

Lenovo ThinkPad Tablet 2 prináša výkon profesionálom

Spoločnosť Lenovo predstavuje ThinkPad Tablet 2, druhú generáciu profesionálneho tabletu ThinkPad určenú podnikovým používateľom. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačnom systéme Windows 8, podporuje kompletnú sadu kancelárskych aplikácií Microsoft Office a kombinuje multimediálne funkcie a zábavu s rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou, ktorou je značka ThinkPad dlhodobo známa.

Asistent s vysokou výdržou
ThinkPad Tablet 2 si ctí prácu svojich používateľov. Hmotnosť iba 600 gramov, hrúbka len 10mm a výdrž na jedno nabitie až 10 hodín robia z neho profesionálneho mobilného asistenta najvyššej triedy. Pre vyšší stupeň pracovného pohodlia je možné ThinkPad Tablet 2 doplniť o dokovaciu stanicu a pracovať s ním ako s notebookom.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1" multidotykový IPS displej so širokým pozorovacím uhlom a antireflexnou úpravou. S prídavným digitalizérom je práca na dotykovom displeji chirurgicky presná. ThinkPad Tablet ponúka plnú kompatibilitu s aplikáciami Microsoft Office, vrátane MS Word, Excel, PowerPoint, Access alebo Lync, OneNote a Sharepoint. Používatelia môžu s perom ThinkPad Tablet Pen zapisovať poznámky, ktoré sa automaticky prevedú na text písaný rukou. S Wi-Fi pripojením, štandardným USB a HDMI portom a čítačkou MicroSD kariet je zdieľanie multimediálnych súborov a dokumentov s ostatnými veľmi jednoduché. Používatelia môžu pohodlne synchronizovať súbory a zložky s tabletom vždy, keď sa pripoja k počítaču s operačným systémom Windows 8.

Práca a zábava zároveň
Okrem rýdzo pracovných vlastností sa ThinkPad Tablet vyznačuje aj radom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Patrí k nim 8megapixelový fotoaparát na zadnej strane tabletu, 2megapixelová videokamera pre konferenčné hovory a online chatovanie, stereo reproduktory, alebo mikrofón s potlačením šumu. Príjemnú prácu s tabletom zabezpečí systém Pressure sensitivity a Palm rejection, ktorý rozpozná pracovnú aktivitu na dispeji a vy sa už nemusíte báť náhodných dotykov dlane pri písaní alebo kreslení. Firemní profesionáli určite ocenia už štandardné doplnkové služby viažuce sa k produktom ThinkPad, ako prémiovú technickú podporu, servis na pracovisku do druhého pracovného dňa, alebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečakaným nehodám, ako je poliatie tabletu alebo poškodenie jeho obrazovky.

Cena a dostupnosť
Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný na trhu za cenu od 879 EUR s DPH.

Pre najnovšie informácie o Lenovo news sa zaregistrujte na RSS kanály spoločnosti Lenovo alebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoSlovakia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá