Image
19.10.2016 0 Comments

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne.

Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook upúta slim dizajnom so štýlovým pántom v dizajne náramkových hodiniek ktorý umožňuje nastavenie presného uhlu zobrazenia. 13,9“ dotykový displej je zasadený v iba 5 mm širokom rámčeku a v najvyššej verzii ponúkne 4K rozlíšenie. Prístroj ponúkne vysoký výkon vďaka najnovšej generácii procesoru Intel CoreTM i7,  1TB SSD disku a 16 GB RAM. Udávaná výdrž batérie je až 15,5 hodiny. O zvukový zážitok sa starajú reproduktory s technológiou Dolby AudioTM Premium a mikrofónmi s dvojitým usporiadaním minimalizujúcim zvuky na pozadí. S hrúbkou iba 14,3 mm je jedným z najtenších a najvýkonnejších konvertibilných zariadení na trhu.

Flexibilný pánt umožňuje písať v režime notebook, prezentovať v režime stojan, sledovať video v režime stan alebo surfovať na internete v režime tablet. Notebook Yoga 910 bude od konca októbra 2016 dostupný v zlatej champagne, platinovej striebornej a šedo striebornej farbe a operačným systémom Windows 10. S procesorom Intel CoreTM i5 s cenou od 1289 EUR s DPH a s procesorom Intel CoreTM i7 od 1479 s DPH.

Ďaľšou novinkou je unikátny najtenší a najľahší 2 v 1 tablet Yoga Book. Ide o roztvoriteľné riešenie s ľahko polohovateľným pántom v štýle náramkových hodiniek ktoré obsahuje časť s displejom a časť s dotykovou plochou Wacom EMR. Tú je možno použiť v úlohe dotykovej klávesnice ktorá sa na ploche zobrazí, alebo ako digitizér. K zariadeniu je dodávané špeciálne bezbatériové pero ktoré používa bežne dostupné písacie tuhy, takže na dotykovej ploche môžete písať priamo, alebo na ňu položiť papier či poznámkový blok a vaše poznámky a náčrty sa budú priamo digitalizovať.

Vďaka vysokej citlivosti je pohyb stylusu detegovaný už 10 mm nad dotykovou plochou, ktorá zaznamenáva až 2048 úrovní tlaku. Srdcom zariadenia je výkonný štvorjadrový procesor Intel AtomTM x5 s frkvenciou 2,4 GHz podporovaný 4GB RAM a 64 GB interným úložiskom rozšíriteľným pomocou micro SD karty do veľkosti 128 GB. Vo výbave nájdete množstvo senzorov od svetelného cez GPS, gyroskop a senzor priblíženia. Na pripojenie môžete využiť  dvojkanálovú Wifi , LTE alebo mini HDMI a micro USB. Yoga Book je navrhnutý na jednoduché použitie pri písaní alebo kreslení.

Lenovo Yoga Book s operačným systémom Android vo verzii Wifi bude na Slovensku dostupný v cene od 539 EUR s DPH od októbra 2016 v zlatej a šedo-striebornej farbe. S operačným systémom Android vo verzii LTE bude dostupný v cene od 589 EUR s DPH od októbra 2016 v zlatej a šedo-striebornej farbe. S operačným systémom Windows vo verzii Wifi bude dostupný v cene od 579 EUR s DPH od októbra 2016 v uhlíkovej čiernej farbe a s operačným systémom Windows vo verzii LTE bude dostupný v cene od 629 EUR s DPH od októbra 2016 v uhlíkovej čiernej farbe .

 

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá