Image
22.2.2013 0 Comments

LOG-IN S MAGICKOU SEDMIČKOU

Už po siedmykrát sa bude na Slovensku konať zásadná logistická akcia LOG-IN, jediné slovenské fórum zamerané na inovácie v logistike. Magická sedmička nadviaže na nový dizajn, ktorý zaujal účastníkov už vlani, a priniesol viaceré zmeny a novinky. Siedmy ročník Fóra LOG-IN sa bude konať vo štvrtok 21. marca 2013 v hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave, za účasti približne dvoch stoviek logistikov.

Poldenná konferenčná časť fóra LOG-IN 2013 ponúka v atraktívnej podobe prípadových štúdií, prieskumov a panelových diskusií konkrétne informácie o logistických inováciách.

Tak ako vlani, aj tento rok bude akcia obohatená o prestížnu voľbu Ocenenie. Účastníci fóra budú voliť najlepšiu prípadovú štúdiu, inováciu a logistickú osobnosť roka – logistika, ktorý svojím inovatívnym prístupom najviac prispel k rozvoju trhu. A čo je najdôležitejšie – nominujúcimi vo všetkých kategóriách budú taktiež samotní účastníci. Víťazné prípadové štúdie, inovácie a logistická osobnosť roka budú vyhlásené na VIP logistickom večeri, ktorý plynulo naviaže na konferenčnú časť. Hotel Radisson Blu Carlton bude hostiť ako konferenciu, tak aj už XIII. Logistický Business Mixer. Pod jednou strechou sa tak uskutoční workshop i neformálny večerný program. LOG-IN tak ponúkne ideálne prostredie pre networking.

Novinkou bude speed-datingový systém stretnutí SAVELOG, známy už z iných akcií, ktorý podporuje networkingový rozmer akcie. SAVELOG slúži k rýchlemu získaniu tipov od dodávateľov logistických služieb na úsporné riešenia pre konkrétne logistické procesy. Vo svojej podstate umožňuje veľmi efektívne získať zaujímavé kontakty a informácie ako strane potenciálnych užívateľov služieb a produktov, tak aj pre ich poskytovateľov.

Účastníkov čaká i zaujímavý program, zameraný najmä na efektivitu skladovania a logistických procesov. Ukážu, ako sa spoločnosti SAMSUNG Electronics Slovakia podarilo vďaka simulačným procesom zefektívniť materiálové toky. Predstavia open-source WMS riešenie v skladoch kórejskej spoločnosti, dodávajúcej komponenty pre automotive, výstavbu logistického centra na mieru či logistický koncept pre svetoznámeho výrobcu farieb a lakov.

7. ročník logistického fóra LOG-IN partnersky podporili tieto spoločnosti:

Partnermi workshopu sa stali spoločnosti Jungheinrich, Dachser, STILL. Partnerom coffee breaku sa stali spoločnosti Fedex a Remax.

Partnermi Logistického Business Mixéru sa stali spoločnosti PointPark Properties a Jungheinrich.

Mediálnymi partnermi tohto ročníka sa stali časopisy Systémy Logistiky, Tovar & Predaj, Svět balení, logistický portál LogisticsATOZ.sk, logistický portál Logistický monitor.sk, ČESMAD Slovakia, education.sk, konferencie.sk, Infoware, IT Systems, SystemNEWS, SystemOnLine a motornews.sk.

Networking_1.jpg

Konferencia_1.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá