Image
22.2.2013 0 Comments

LOG-IN S MAGICKOU SEDMIČKOU

Už po siedmykrát sa bude na Slovensku konať zásadná logistická akcia LOG-IN, jediné slovenské fórum zamerané na inovácie v logistike. Magická sedmička nadviaže na nový dizajn, ktorý zaujal účastníkov už vlani, a priniesol viaceré zmeny a novinky. Siedmy ročník Fóra LOG-IN sa bude konať vo štvrtok 21. marca 2013 v hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave, za účasti približne dvoch stoviek logistikov.

Poldenná konferenčná časť fóra LOG-IN 2013 ponúka v atraktívnej podobe prípadových štúdií, prieskumov a panelových diskusií konkrétne informácie o logistických inováciách.

Tak ako vlani, aj tento rok bude akcia obohatená o prestížnu voľbu Ocenenie. Účastníci fóra budú voliť najlepšiu prípadovú štúdiu, inováciu a logistickú osobnosť roka – logistika, ktorý svojím inovatívnym prístupom najviac prispel k rozvoju trhu. A čo je najdôležitejšie – nominujúcimi vo všetkých kategóriách budú taktiež samotní účastníci. Víťazné prípadové štúdie, inovácie a logistická osobnosť roka budú vyhlásené na VIP logistickom večeri, ktorý plynulo naviaže na konferenčnú časť. Hotel Radisson Blu Carlton bude hostiť ako konferenciu, tak aj už XIII. Logistický Business Mixer. Pod jednou strechou sa tak uskutoční workshop i neformálny večerný program. LOG-IN tak ponúkne ideálne prostredie pre networking.

Novinkou bude speed-datingový systém stretnutí SAVELOG, známy už z iných akcií, ktorý podporuje networkingový rozmer akcie. SAVELOG slúži k rýchlemu získaniu tipov od dodávateľov logistických služieb na úsporné riešenia pre konkrétne logistické procesy. Vo svojej podstate umožňuje veľmi efektívne získať zaujímavé kontakty a informácie ako strane potenciálnych užívateľov služieb a produktov, tak aj pre ich poskytovateľov.

Účastníkov čaká i zaujímavý program, zameraný najmä na efektivitu skladovania a logistických procesov. Ukážu, ako sa spoločnosti SAMSUNG Electronics Slovakia podarilo vďaka simulačným procesom zefektívniť materiálové toky. Predstavia open-source WMS riešenie v skladoch kórejskej spoločnosti, dodávajúcej komponenty pre automotive, výstavbu logistického centra na mieru či logistický koncept pre svetoznámeho výrobcu farieb a lakov.

7. ročník logistického fóra LOG-IN partnersky podporili tieto spoločnosti:

Partnermi workshopu sa stali spoločnosti Jungheinrich, Dachser, STILL. Partnerom coffee breaku sa stali spoločnosti Fedex a Remax.

Partnermi Logistického Business Mixéru sa stali spoločnosti PointPark Properties a Jungheinrich.

Mediálnymi partnermi tohto ročníka sa stali časopisy Systémy Logistiky, Tovar & Predaj, Svět balení, logistický portál LogisticsATOZ.sk, logistický portál Logistický monitor.sk, ČESMAD Slovakia, education.sk, konferencie.sk, Infoware, IT Systems, SystemNEWS, SystemOnLine a motornews.sk.

Networking_1.jpg

Konferencia_1.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá