9.9.2014 0 Comments

LG predstavuje nové smartfóny pre mladých

LG Electronics (LG) uvádza novú dvojicu smartfónov. Smartfóny L Fino a L Bello sú ideálne telefóny pre teenagerov či tých, ktorí si zaobstarávajú svoj ​​prvý smartfón. Prinášajú rad užitočných funkcií prevzatých od vlajkovej lode LG G3 vrátane bezpečnostnej funkcie Knock Code™. Oba telefóny patria do kolekcie L Series a budú predstavené na veľtrhu IFA v Berlíne.

Nevyhnutnou súčasťou série L je pohodlné ovládanie zvuku a tlačidlo pre vypnutie alebo zapnutie telefónu, umiestnené na zadnej strane telefónu a kvalitný 8 MP fotoaparát. „Zákazníci sa u telefónov čoraz viac zameriavajú na kvalitu fotoaparátu. L Series ponúka najlepší fotoaparát vo svojej kategórii, vrátane doplnkových funkcií pre tvorbu selfie a ľahké fotenie", komentuje nové modely smartfónov Andrea De Sousa, marketingová manažérka LG.

TOP užívateľské funkcie L Fino a L Bello:

• Touch & Shoot: Zaostrenie a stlačenie spúšte už nie sú dva, ale iba jeden krok. Pre kvalitnú momentku stačí iba jediné gesto.

• Gesture Shot: Nielen pre fanúšikov trendu selfie sa hodí gesto zatnutie päste, ktoré automaticky spustí trojsekundový samospúšť.

• Knock Code™: Personalizovaný kód je v súčasnosti najbezpečnejší spôsob zamykania smartfónu. Stačí "vyťukať" vlastnú sekvenciu na displej a telefón je okamžite zapnutý. Zároveň sa do neho nedostane nikto okrem majiteľa.

• Front Camera Light: Osvetlenie predného fotoaparátu jemne osvetlia selfie fotografie.

• QuickCircle™ Case: Ochranné púzdro telefónu s okrúhlym okienkom pre ľahkú a rýchlu kontrolu hovorov, správ, hudby či fotoaparátu bez potreby odkrývania či odomykania telefónu.

Smartfón L Fino bude na slovenskom trhu dostupný od druhej polovice septembra 2014 a L Bello od novembra 2014. Cena modelu L Fino je stanovená na 148 Eur, L Bello bude k dostaniu za 185 Eur.

Kľúčové špecifikácie L Fino
Čipset:
1,2 GHz Quad-Core
Displej: 4,5" WVGA IPS (800 x 480/207 ppi)
Pamäť: 4 GB / 1 GB RAM
Fotoaparát: 8 MP / VGA (predný)
Batérie: 1.900 mAh
Operačný systém: Android 4.4.2 KitKat
Veľkosť: 127,5 x 67,9 x 11,9 mm
Sieť: HSPA + 21 Mbps (3G)
Farby: čierna, biela, červená, zelená

Kľúčové špecifikácie L Bello
Čipset:
1,3 GHz Quad-Core
Displej: 5" FWVGA IPS (854 x 480/196 ppi)
Pamäť: 8 GB / 1 GB RAM
Fotoaparát: 8 MPAF / 1 MP (predný)
Batérie: 2.540 mAh
Operačný systém: Android 4.4.2 KitKat
Veľkosť: 138,2 x 70,6 x 10,7 mm
Sieť: HSPA + 21 Mbps (3G)
Farby: čierna, biela, zlatá

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá