Image
13.2.2013 0 Comments

LG predstaví novú generáciu smartfónov Optimus série L na výstave Mobile World Congress

Optimus L Series II 1_L7_L5_L3.jpg Spoločnosť LG zostáva verná svojej bohatej dizajnovej tradícii, a potvrdí to na tohtoročnom veľtrhu Mobile World Congress (MWC) predstavením smartfónov Optimus L Series. Prvky moderného dizajnu a inovácie zdokonalili pôvodný, veľmi obľúbený modelový rad L Series. Za prvých 10 mesiacov od uvedenia na trh sa predalo viac ako 10 miliónov prístrojov Optimus L-series a očakáva sa, že L-series na tento úspech nadviaže prostredníctvom svojho sofistikovaného štýlu a spektrom funkcií.

Telefóny Optimus L-series majú krásu prvého radu L Series, ale vylepšený charakter. Filozofia dizajnu L-series bola obohatená o štyri nové prvky: Seamless Layout, Laser Cut Contour, Radiant Rear Design a osvetlenie Smart LED Lighting na hlavnom tlačidle.

L-series tiež ponúka rozšírenú sadu užívateľsky prívetivých funkčných prvkov, medzi ktoré patrí napríklad QuickMemo, Quick Button alebo Safety Care, ktoré sú špecifické pre smartfóny LG. QuickMemo umožňuje užívateľom pomocou prsta zaznamenávať a zdieľať s ostatnými ručne písané poznámky. Prostredníctvom funkcie Quick Button môžu zákazníci prispôsobiť tlačidlo na spúšťanie akejkoľvek aplikácie, napríklad fotoaparátu, prehliadača, hudobného prehrávača alebo dokonca QuickMemo. Funkcia Safety Care ponúka tri možnosti - presmerovanie tiesňových hovorov, oznámenia o nepoužívaní telefónu a oznámenia o polohe užívateľa - ktoré možno naprogramovať na kontaktovanie blízkej osoby v prípade núdze.

Zážitok užívateľov prístrojov Optimus L-series zlepší displej IPS s vysokým rozlíšením a batéria s rozšírenou kapacitou. Navyše k dispozícii bude aj Dual SIM verzia, ktorá umožní zákazníkom používať jeden telefón pre prácu a aj na osobné hovory.

"Pokiaľ ide o štýl, LG má vo zvyku posúvať hranice nepoznaného a Optimus L-seriesII stavia na tejto tradícii dizajnovej inovácie," uviedol Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ. "Predpokladáme, že vďaka zdokonalenému dizajnu a prémiových funkčných prvkov originálneho radu Optimus L-series si nová séria vyslúži rovnakú celosvetovú popularitu."

Ako prvý z novej série bude na trh uvedená verzia Dual SIM prístroja Optimus L7, ktorá sa tento týždeň objaví na ruskom trhu. Optimus L7 bude mať jedinečné funkcie LG UX, ako sú QSlide a QuickTranslator. Optimus L3 bude obsahovať 3,2-palcový QVGA IPS displej a 1540 mAh batériu. Optimus L5 bude mať väčší 4,0-palcový WVGA displej a 1700 mAh batériu. Ich dostupnosť bude oznámená neskôr.

Základná špecifikácia Optimus L7:
• Čipset: 1GHz Dual-Core (Qualcomm MSM8225)
• Pamäť: 4 GB eMMC / 768 MB RAM / Micro SD
• Displej: 4,3-palcový WVGA IPS
• Fotoaparát: 8,0 MP s LED bleskom / Predný VGA
• OS: Android 4.1 Jelly Bean
• Batéria: 2460 mAh
• Veľkosť: 121,5 x 66,6 x 9,7 mm / 122,2 x 66,6 x 9,7 mm (Dual-SIM)


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá