6.11.2012 0 Comments

Konica Minolta opäť v kvadrante lídrov

Konica Minolta Business Solutions Europe sa podľa správy Gartner, Inc., opäť umiestnila v kvadrante lídrov (Magic Quadrant for Multifunctional Printers and Printers Worldvide). Vďaka rozšíreniu svojich predajných aktivít a služieb poskytuje Konica Minolta lepšie tlačové riešenia a IT služby. Spoločnosť sústredila svoju pozornosť na inteligentné multifunkčné zariadenia (SMFPs).

„Že sme sa dostali po druhý raz po sebe do kvadrantu lídrov, je pre nás výborná správa. Potvrdzuje, že je naša obchodná a produktová stratégia správna," komentoval Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solutions Europe. „Okrem toho to dokazuje, že sme prešli významnou transformáciou a stali sme sa úspešnými poskytovateľmi komplexných riešení v sektore B2B. Naše technológie a riešenia získavajú mnoho ocenení, aj vďaka tomu máme istotu, že medzi globálnych lídrov na vysoko konkurenčnom trhu multifunkčných zariadení a tlačiarní budeme patriť aj v budúcnosti."

Magický kvadrant Gartner slúži stredne veľkým a veľkým organizáciám ako sprievodca vo svete globálnych poskytovateľov multifunkcií a tlačiarní. Magický kvadrant pomáha firmám identifikovať a hodnotiť poskytovateľov tlačových technológií a služieb.

Úspešné firmy neustále hľadajú stabilných dodávateľov, ktorí dokážu nielen pokryť ich globálne pôsobenie, ale vedia im aj pomôcť s manažovaním dokumentov a ich tlačou. V posledných rokoch sa úloha a funkcie tradičných multifunkcií veľmi rozšírili a stali sa integrálnou súčasťou IT prostredia firiem. Kvôli tomu sa zmenili aj niektoré nákupné kritériá. Poskytovatelia multifunkčných zariadení preto takisto venujú pozornosť Magickému kvadrantu, ktorí identifikoval hlavné trendy v tejto oblasti. Týkajú sa multifunkčných zariadení A3, manažovania nákladov a dokumentov, správy zariadení, ich monitorovania a integrovania, bezpečnosti, tlače cez cloud ako aj vplyvu na životné prostredie.

Konica Minolta potvrdila svoje postavenie poskytovateľa špičkových produktov rozšírením svojho globálneho predajného kanála ako aj vďaka fúziám a akvizíciám na trhu IT služieb.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 4

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá