6.11.2012 0 Comments

Konica Minolta opäť v kvadrante lídrov

Konica Minolta Business Solutions Europe sa podľa správy Gartner, Inc., opäť umiestnila v kvadrante lídrov (Magic Quadrant for Multifunctional Printers and Printers Worldvide). Vďaka rozšíreniu svojich predajných aktivít a služieb poskytuje Konica Minolta lepšie tlačové riešenia a IT služby. Spoločnosť sústredila svoju pozornosť na inteligentné multifunkčné zariadenia (SMFPs).

„Že sme sa dostali po druhý raz po sebe do kvadrantu lídrov, je pre nás výborná správa. Potvrdzuje, že je naša obchodná a produktová stratégia správna," komentoval Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solutions Europe. „Okrem toho to dokazuje, že sme prešli významnou transformáciou a stali sme sa úspešnými poskytovateľmi komplexných riešení v sektore B2B. Naše technológie a riešenia získavajú mnoho ocenení, aj vďaka tomu máme istotu, že medzi globálnych lídrov na vysoko konkurenčnom trhu multifunkčných zariadení a tlačiarní budeme patriť aj v budúcnosti."

Magický kvadrant Gartner slúži stredne veľkým a veľkým organizáciám ako sprievodca vo svete globálnych poskytovateľov multifunkcií a tlačiarní. Magický kvadrant pomáha firmám identifikovať a hodnotiť poskytovateľov tlačových technológií a služieb.

Úspešné firmy neustále hľadajú stabilných dodávateľov, ktorí dokážu nielen pokryť ich globálne pôsobenie, ale vedia im aj pomôcť s manažovaním dokumentov a ich tlačou. V posledných rokoch sa úloha a funkcie tradičných multifunkcií veľmi rozšírili a stali sa integrálnou súčasťou IT prostredia firiem. Kvôli tomu sa zmenili aj niektoré nákupné kritériá. Poskytovatelia multifunkčných zariadení preto takisto venujú pozornosť Magickému kvadrantu, ktorí identifikoval hlavné trendy v tejto oblasti. Týkajú sa multifunkčných zariadení A3, manažovania nákladov a dokumentov, správy zariadení, ich monitorovania a integrovania, bezpečnosti, tlače cez cloud ako aj vplyvu na životné prostredie.

Konica Minolta potvrdila svoje postavenie poskytovateľa špičkových produktov rozšírením svojho globálneho predajného kanála ako aj vďaka fúziám a akvizíciám na trhu IT služieb.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá