6.11.2012 0 Comments

Konica Minolta opäť v kvadrante lídrov

Konica Minolta Business Solutions Europe sa podľa správy Gartner, Inc., opäť umiestnila v kvadrante lídrov (Magic Quadrant for Multifunctional Printers and Printers Worldvide). Vďaka rozšíreniu svojich predajných aktivít a služieb poskytuje Konica Minolta lepšie tlačové riešenia a IT služby. Spoločnosť sústredila svoju pozornosť na inteligentné multifunkčné zariadenia (SMFPs).

„Že sme sa dostali po druhý raz po sebe do kvadrantu lídrov, je pre nás výborná správa. Potvrdzuje, že je naša obchodná a produktová stratégia správna," komentoval Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solutions Europe. „Okrem toho to dokazuje, že sme prešli významnou transformáciou a stali sme sa úspešnými poskytovateľmi komplexných riešení v sektore B2B. Naše technológie a riešenia získavajú mnoho ocenení, aj vďaka tomu máme istotu, že medzi globálnych lídrov na vysoko konkurenčnom trhu multifunkčných zariadení a tlačiarní budeme patriť aj v budúcnosti."

Magický kvadrant Gartner slúži stredne veľkým a veľkým organizáciám ako sprievodca vo svete globálnych poskytovateľov multifunkcií a tlačiarní. Magický kvadrant pomáha firmám identifikovať a hodnotiť poskytovateľov tlačových technológií a služieb.

Úspešné firmy neustále hľadajú stabilných dodávateľov, ktorí dokážu nielen pokryť ich globálne pôsobenie, ale vedia im aj pomôcť s manažovaním dokumentov a ich tlačou. V posledných rokoch sa úloha a funkcie tradičných multifunkcií veľmi rozšírili a stali sa integrálnou súčasťou IT prostredia firiem. Kvôli tomu sa zmenili aj niektoré nákupné kritériá. Poskytovatelia multifunkčných zariadení preto takisto venujú pozornosť Magickému kvadrantu, ktorí identifikoval hlavné trendy v tejto oblasti. Týkajú sa multifunkčných zariadení A3, manažovania nákladov a dokumentov, správy zariadení, ich monitorovania a integrovania, bezpečnosti, tlače cez cloud ako aj vplyvu na životné prostredie.

Konica Minolta potvrdila svoje postavenie poskytovateľa špičkových produktov rozšírením svojho globálneho predajného kanála ako aj vďaka fúziám a akvizíciám na trhu IT služieb.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá