31.10.2012 0 Comments

Konferencia Oracle Innovation Forum v Bratislave predstaví najnovšie trendy v oblasti podnikového IT

Oracle Innovation Forum, najväčšie stretnutie odborníkov, zákazníkov a partnerov Oracle Slovensko tohto roku prebehne 14. novembra 2012 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza. Účastníci budú mať možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi novinkami a trendmi v oblasti podnikového softvéru a hardvéru vrátane noviniek , ohlásených na celosvetovej konferencii Oracle OpenWorld, ktorá sa konala v septembri v americkom San Franciscu.

Oracle Innovation Forum prinesie návštevníkom pohľad ako Oracle zjednodušuje IT riešenia spojením hardvéru a softvéru a nasadením nových inovatívnych technológií. Získajú taktiež viac informácií o cloud computingu, spracovaní rozsiahlych dát, sociálnych a mobilných riešeniach. Budú mať možnosť vypočuť si príbehy zákazníkov Oracle o úspešnej transformácii ich podnikania. Dôležitým atribútom bude taktiež možnosť stretnúť sa s odborníkmi Oracle a sledovať ukážky nových produktov.

Úvodnú prednášku s témou „Architecting your Cloud" bude mať Martin Vlek, Senior Director Webcenter & Cloud zo spoločnosti Oracle. Nasledovať budú prezentácie platinových partnerov konferencie - Accenture a ATOS IT Solutions and Services. Popoludní sa prednášky rozčlenia do piatich tematických blokov zameraných na dátové centrá, cloud, Fusion Middleware, podnikové aplikácie a služby.

„Cloud, veľké objemy dát, mobilita či svet sociálnych sietí menia spôsob, akým je dnes možné riadiť svoje podnikanie. Cieľom našej konferencie je predstaviť zákazníkom zo Slovenska, ako môžu začať nové technológie využívať a ako je možné s ich pomocou ovplyvniť výsledky ich práce," uviedol Maroš Herda, generálny riaditeľ Oracle Slovensko.

Platinovými partnermi konferencie Oracle Innovation Forum sú spoločnosti Accenture a

Atos IT Solutions and Services, Gold partnerom firma ASBIS SK a Silver partnermi spoločnosti Beset a InterWay.

V minulom roku sériu konferencií Oracle v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA) navštívilo vyše 15 500 odborníkov, ktorí si mohli vybrať z 820 rôznorodých prednášok a viac než 350 rečníkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá