31.10.2012 0 Comments

Konferencia Oracle Innovation Forum v Bratislave predstaví najnovšie trendy v oblasti podnikového IT

Oracle Innovation Forum, najväčšie stretnutie odborníkov, zákazníkov a partnerov Oracle Slovensko tohto roku prebehne 14. novembra 2012 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza. Účastníci budú mať možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi novinkami a trendmi v oblasti podnikového softvéru a hardvéru vrátane noviniek , ohlásených na celosvetovej konferencii Oracle OpenWorld, ktorá sa konala v septembri v americkom San Franciscu.

Oracle Innovation Forum prinesie návštevníkom pohľad ako Oracle zjednodušuje IT riešenia spojením hardvéru a softvéru a nasadením nových inovatívnych technológií. Získajú taktiež viac informácií o cloud computingu, spracovaní rozsiahlych dát, sociálnych a mobilných riešeniach. Budú mať možnosť vypočuť si príbehy zákazníkov Oracle o úspešnej transformácii ich podnikania. Dôležitým atribútom bude taktiež možnosť stretnúť sa s odborníkmi Oracle a sledovať ukážky nových produktov.

Úvodnú prednášku s témou „Architecting your Cloud" bude mať Martin Vlek, Senior Director Webcenter & Cloud zo spoločnosti Oracle. Nasledovať budú prezentácie platinových partnerov konferencie - Accenture a ATOS IT Solutions and Services. Popoludní sa prednášky rozčlenia do piatich tematických blokov zameraných na dátové centrá, cloud, Fusion Middleware, podnikové aplikácie a služby.

„Cloud, veľké objemy dát, mobilita či svet sociálnych sietí menia spôsob, akým je dnes možné riadiť svoje podnikanie. Cieľom našej konferencie je predstaviť zákazníkom zo Slovenska, ako môžu začať nové technológie využívať a ako je možné s ich pomocou ovplyvniť výsledky ich práce," uviedol Maroš Herda, generálny riaditeľ Oracle Slovensko.

Platinovými partnermi konferencie Oracle Innovation Forum sú spoločnosti Accenture a

Atos IT Solutions and Services, Gold partnerom firma ASBIS SK a Silver partnermi spoločnosti Beset a InterWay.

V minulom roku sériu konferencií Oracle v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA) navštívilo vyše 15 500 odborníkov, ktorí si mohli vybrať z 820 rôznorodých prednášok a viac než 350 rečníkov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá