31.10.2012 0 Comments

Konferencia Oracle Innovation Forum v Bratislave predstaví najnovšie trendy v oblasti podnikového IT

Oracle Innovation Forum, najväčšie stretnutie odborníkov, zákazníkov a partnerov Oracle Slovensko tohto roku prebehne 14. novembra 2012 v bratislavskom hoteli Crowne Plaza. Účastníci budú mať možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi novinkami a trendmi v oblasti podnikového softvéru a hardvéru vrátane noviniek , ohlásených na celosvetovej konferencii Oracle OpenWorld, ktorá sa konala v septembri v americkom San Franciscu.

Oracle Innovation Forum prinesie návštevníkom pohľad ako Oracle zjednodušuje IT riešenia spojením hardvéru a softvéru a nasadením nových inovatívnych technológií. Získajú taktiež viac informácií o cloud computingu, spracovaní rozsiahlych dát, sociálnych a mobilných riešeniach. Budú mať možnosť vypočuť si príbehy zákazníkov Oracle o úspešnej transformácii ich podnikania. Dôležitým atribútom bude taktiež možnosť stretnúť sa s odborníkmi Oracle a sledovať ukážky nových produktov.

Úvodnú prednášku s témou „Architecting your Cloud" bude mať Martin Vlek, Senior Director Webcenter & Cloud zo spoločnosti Oracle. Nasledovať budú prezentácie platinových partnerov konferencie - Accenture a ATOS IT Solutions and Services. Popoludní sa prednášky rozčlenia do piatich tematických blokov zameraných na dátové centrá, cloud, Fusion Middleware, podnikové aplikácie a služby.

„Cloud, veľké objemy dát, mobilita či svet sociálnych sietí menia spôsob, akým je dnes možné riadiť svoje podnikanie. Cieľom našej konferencie je predstaviť zákazníkom zo Slovenska, ako môžu začať nové technológie využívať a ako je možné s ich pomocou ovplyvniť výsledky ich práce," uviedol Maroš Herda, generálny riaditeľ Oracle Slovensko.

Platinovými partnermi konferencie Oracle Innovation Forum sú spoločnosti Accenture a

Atos IT Solutions and Services, Gold partnerom firma ASBIS SK a Silver partnermi spoločnosti Beset a InterWay.

V minulom roku sériu konferencií Oracle v regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA) navštívilo vyše 15 500 odborníkov, ktorí si mohli vybrať z 820 rôznorodých prednášok a viac než 350 rečníkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá