10.4.2014 0 Comments

Konferencia MobileRulezz 2014 spustila registráciu účastníkov

Mobily ovládli nielen marketing, ale aj predaj samotný. Aj tejto téme sa bude venovať 4. ročník úspešnej konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2014. Tá sa uskutoční už 6. mája v Hoteli Gate One.

Dnes sa začala registrácia účastníkov na konferenciu MobileRulezz 2014, ktorá už po štvrtýkrát privíta tých najlepších odborníkov na mobilný marketing. Nadšencov mobilných technológií a marketingu čakajú novinky z mobilného sveta v dvoch sálach; v hlavnej, v ktorej účastníkom odborníci predstavia inšpirácie zo sveta mobilného marketingu a v developerskej zóne určenej na workshopy.

„Mobily naberajú na sile nielen v oblasti marketingu, ale ovládajú aj samotný predaj. Preto sme sa rozhodli venovať jeden blok téme m-commerce, ktorá zatiaľ nie je na Slovensku veľmi rozvinutá, no stáva sa dôležitou súčasťou marketingovej stratégie," prezrádza Peter Šebo, organizátor MobileRulezz 2014.

Na konferencii sa predstavia odborníci ako Pamela Babuščáková, ktorá v Tatra Banke zastrešuje mobilné aplikácie a web či Radovan Vargic, ktorý pôsobí ako Commercial Innovations v spoločnosti Orange.

Na svoje si prídu aj nadšenci nových technologických inovácií, akými sú napríklad okuliare Google Glass, ktoré si môžu vyskúšať priamo na mieste. Na konferencii budú predstavené aj shortlisty najlepších aplikácií v súťaži AppsRulezz 2014.

Na konferenciu sa môžu záujemcovia registrovať prostredníctvom internetu na mobile.rulezz.sk/2014. Cena vstupu je 199 eur, druhý a ďalší účastník z rovnakej spoločnosti majú zvýhodnené vstupné v hodnote 99 eur.

Počas roka sa konajú až tri konferencie pod záštitou rulezz.sk. Pre všetkých priaznivcov konferencií spustili organizátori bezplatný klub fanúšikov RULEZZ s množstvom zliav a výhod.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá