10.4.2014 0 Comments

Konferencia MobileRulezz 2014 spustila registráciu účastníkov

Mobily ovládli nielen marketing, ale aj predaj samotný. Aj tejto téme sa bude venovať 4. ročník úspešnej konferencie o mobilnom marketingu MobileRulezz 2014. Tá sa uskutoční už 6. mája v Hoteli Gate One.

Dnes sa začala registrácia účastníkov na konferenciu MobileRulezz 2014, ktorá už po štvrtýkrát privíta tých najlepších odborníkov na mobilný marketing. Nadšencov mobilných technológií a marketingu čakajú novinky z mobilného sveta v dvoch sálach; v hlavnej, v ktorej účastníkom odborníci predstavia inšpirácie zo sveta mobilného marketingu a v developerskej zóne určenej na workshopy.

„Mobily naberajú na sile nielen v oblasti marketingu, ale ovládajú aj samotný predaj. Preto sme sa rozhodli venovať jeden blok téme m-commerce, ktorá zatiaľ nie je na Slovensku veľmi rozvinutá, no stáva sa dôležitou súčasťou marketingovej stratégie," prezrádza Peter Šebo, organizátor MobileRulezz 2014.

Na konferencii sa predstavia odborníci ako Pamela Babuščáková, ktorá v Tatra Banke zastrešuje mobilné aplikácie a web či Radovan Vargic, ktorý pôsobí ako Commercial Innovations v spoločnosti Orange.

Na svoje si prídu aj nadšenci nových technologických inovácií, akými sú napríklad okuliare Google Glass, ktoré si môžu vyskúšať priamo na mieste. Na konferencii budú predstavené aj shortlisty najlepších aplikácií v súťaži AppsRulezz 2014.

Na konferenciu sa môžu záujemcovia registrovať prostredníctvom internetu na mobile.rulezz.sk/2014. Cena vstupu je 199 eur, druhý a ďalší účastník z rovnakej spoločnosti majú zvýhodnené vstupné v hodnote 99 eur.

Počas roka sa konajú až tri konferencie pod záštitou rulezz.sk. Pre všetkých priaznivcov konferencií spustili organizátori bezplatný klub fanúšikov RULEZZ s množstvom zliav a výhod.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá