27.10.2015 0 Comments

Klienti Fio banky investujú v novembri bez poplatkov

Fio banka pripravila pre nových aj súčasných klientov jedinečnú investičnú akciu. Celý november im umožní investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM.

Fio banka, najväčší online broker na Slovensku, vyhlasuje november za mesiac bez investičných poplatkov a všetkým súčasným aj novým klientom odpustí od 1. do 30. 11. 2015 poplatky z obchodovania na českej burze RM-SYSTÉM až do výšky 50 000 Kč. Záujemcovia, ktorí ešte nie sú klientami tejto banky, a napriek tomu by chceli akciu využiť, si môžu na ktorejkoľvek z 11 pobočiek Fio banky zadarmo založiť obchodný účet. Tým získajú prístupové údaje do aplikácie e-Broker a prakticky hneď môžu nakupovať či predávať cenné papiere online a teraz aj bez poplatkov.

Okrem toho Fio banka investorom stále umožňuje previesť si k nej zadarmo portfólio cenných papierov od iného brokera a naviac s bonusom 450 Kč za každý prevedený verejne obchodovateľný ISIN vo forme zľavy na budúcich poplatkoch z obchodovania. Ten môžu využiť nielen na burzách v ČR, ale tiež v USA, Nemecku či Poľsku do 31. 1. 2016.

„V poslednej dobe zaznamenávame zvýšený záujem o naše investičné služby. Chceli sme teda poďakovať a zároveň odmeniť všetkých, ktorí sa rozhodli využívať naše služby, preto sme vyhlásili november za mesiac bez poplatkov z obchodovania na českej burze RM-SYSTÉM. A pretože si ceníme nielen nových, ale samozrejme aj našich verných klientov, akcia platí pre všetkých," dodáva Ján Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá