8.1.2016 0 Comments

Každý deň je dobrodružstvom s najnovšou Action Cam od Sony

Preži svoje každodenné dobrodružstvá naplno s najnovšou Action Cam HDR-AS50 od Sony. Či už cestuješ, užívaš si vodné športy, bicykluješ alebo sa len tak túlaš, HDR-AS50 ti umožní zachytiť všetky zážitky a oživiť ich v očarujúcich HD kvalite.

HDR-AS50 využíva 11.1 Mpx CMOS senzor s technológiou spätného osvietenia, ktorý spolu s ZEISS Tessar šošovkami prináša dokonalé HD rozlíšenie. Kamera disponuje pokročilou funkciou SteadyShot, ktorá je trikrát výkonnejšia ako jej predchodca. Stabilizačný systém je efektívny hlavne pri nízkom rozsahu vibrácii, ktoré sa môže vyskytnúť najmä pri rádiom riadených helikoptérach alebo bezpilotných lietadlách.

S HDR-AS50 je teraz možné nastaviť správny uhol pohľadu v nastaveniach „angle settings" a „zoom settings". Používateľ si v dvoch krokoch môže prepnúť medzi širokým a úzkym uhlom pohľadu, takže každá scéna bude mať dokonalý obraz bez nežiadúceho skreslenia. HDR-AS50 taktiež prináša vylepšené plynulé trojnásobné priblíženie (zoom).

Telo kamery HDR-AS50 je vylepšené s dôrazom na ergonómiu používania. Action Cam tiež prichádza s novým vylepšeným používateľským rozhraním, dovoľujúcim intuitívne používanie prostredníctvom ikon a tlačidiel pre rýchle zmeny nastavení v situáciách, pri ktorých rozhoduje čas. Používatelia môžu ovládať Action Cam použitím smartfónov a tabletov alebo kameru zapínať a vypínať prostredníctvom aplikácie PlayMemories Mobile app.

Kamera sa pýši zadným usb portom vďaka ktorému je možné pripojiť kábel aj počas natáčania. Nová Action Cam prešla výraznými zmenami aj na základe spätnej väzby od zákazníkov či profesionálnych atlétov. Lepšie nastavenia zvuku, tri svetelné diódy na hornej časti kamery, vpredu aj vzadu, to všetko uľahčuje používanie akčnej kamery a vy už nestratíte prehľad o stave nahrávania ani počas nosenia na prilbe či riadidlách. Nová Action Cam umožňuje vytváranie tzv. časozberných videí alebo Time-lapse. Z fotografií veľkosti 8MPx jednoducho vytvoríte HD video prostredníctvom Action Cam Movie Creator software alebo Full HD video použitím Action Cam App aplikácie.

HDR-AS50 využíva 50Mbps bit-rate a XAVC S formát. Je preto schopná zachytiť komplexné situácie ako skákanie do vody alebo veľké davy ľudí v úžasných detailoch. Vstavaná funkcia Highlight Movie maker teraz zahŕňa aj rozlišovanie tváre. Kamera má zabudovaný vysoko-kvalitný stereo mikrofón, ktorý pomôže zachytiť zvuky morských vĺn alebo detský smiech.

HDR-AS50 prichádza s množstvom doplnkov. Potápači a plavci si prídu na svoje s funkciou „underwater housing", vďaka čomu môžete kameru ponoriť až do hĺbky 60m. Obal chráni kameru pred poškodením prachom, otrasmi a vodou. Pomocou tenkých šošoviek dokáže zachytiť neuveriteľne jasné zábery pod vodou. Prídavné zariadenie Cap Clip (AKA-CAP1) je perfektné pri cestovaní, či rybačke.

Akčná kamera HDR-AS50 bude v Európe dostupná v polovici februára za MOC: 220 eur.

Celkové technické parametre produktu HDR-AS50 nájdete TU.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá