18.2.2016 0 Comments

Kaspersky Lab už po piaty raz lídrom v Gartner’s Magic Quadrant v kategórii platforiem na ochranu koncových bodov

Spoločnosť KasperskyLab bola po piatykrát označená za lídra v kvadrante platforiem poskytujúcich ochranu koncových bodov Gartner Magic Quadrant 2016, ktorý každoročne zostavuje renomovaná analytická spoločnosť Gartner. Táto pozícia je určená a posudzovaná na základe dvoch zásadných kritérií – komplexnosť vízie a schopnosť realizácie.

Globálne povedomie o značke, rastúci podiel na trhu, silný vplyv v oblasti IT bezpečnosti a uznanie spoločnosti ako lídra v kvadrante Gartner stavia spoločnosť Kaspersky Lab do pozície popredného poskytovateľa špičkových riešení na ochranu koncových bodov. Rozsiahle portfólio spoločnosti Kaspersky Lab zahŕňa riešenia zamerané na ochranu pred akýmikoľvek, aj tými najvyspelejšími, kybernetickými hrozbami. V priebehu roka 2015 sa spoločnosť Kaspersky Lab so svojimi riešeniami umiestnila viac ako ktorákoľvek iná spoločnosť na prvých troch priečkach viacerých nezávislých testov. Vďaka výskumným a analytickým úspechom elitného tímu odborníkov, ako aj neustálemu sledovaniu a vyhodnocovaniu existujúcich i potenciálnych hrozieb, sa spoločnosti Kaspersky Lab darí vyvíjať unikátne riešenia a technológie zabezpečujúce ochranu pre viac ako 400 miliónov používateľov a 270 tisíc korporátnych klientov po celom svete.

Teší nás, že sa naša spoločnosť už po piaty raz ocitla medzi lídrami poskytujúcimi ochranu koncových bodov v rámci kvadrantu Gartner Magic Quadrant. Našim cieľom je pokračovať v implementácii výsledkov dosiahnutých neustálym sledovaním a analýzou hrozieb do technológie, ktorá poskytuje najlepšiu viacvrstvovú ochranu pre čo najširšie spektrum používateľov,” uviedol Nikita Shvetsov, technologický riaditeľ spoločnosti Kaspersky Lab. „Množstvo skúsenosti, ktoré sme nadobudli v niekoľkoročnom boji proti závažným IT hrozbám, nám umožňuje vyvíjať také bezpečnostné riešenia na ochranu koncových bodov, ktoré poskytujú jednoduchú správu v kombinácii s efektívnou ochranou pre uspokojenie tých najnáročnejších klientskych potrieb,” dodáva Nikita Shvetsov.

Bezplatná kópia správy obsahujúcej aktuálnu verziu kvadrantu zameraného na platformy poskytujúce ochranu koncových bodov Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms, Peter Firstbrook, Eric Ouellet, 1 February 2016 je dostupná na stiahnutie TU.

Spoločnosť Gartner nepodporuje žiadnu konkrétnu spoločnosť, produkt alebo riešenie uverejnené v niektorej z vydaných publikácií. Výsledky prieskumov nie sú odporúčaním spoločnosti pre používateľov a nenútia zákazníkov vyberať si len tie technológie alebo riešenia, ktoré sa umiestnili na popredných priečkach. Publikované štúdie obsahujú názory odborníkov zastupujúcich spoločnosť Gartner a nemali by byť v žiadnom prípade využívané v komunikácií ako faktografické stanoviská. Spoločnosť Gartner sa zrieka všetkých záruk, vyjadrených alebo predpokladaných, vrátane záruk obchodovateľnosti či vhodnosti na konkrétny účel.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá