Image
21.6.2016 0 Comments

Kaspersky Lab a Acronis pripravujú SMB zákazníkov na najhorší možný scenár

Acronis, celosvetový líder hybridných cloudových riešení ochrany dát, a Kaspersky Lab, jedna z najrýchlejšie rastúcich globálnych spoločností na trhu kybernetickej bezpečnosti, ohlásili spoluprácu s cieľom poskytnúť zákazníkom možnosť okamžitého prístupu ku kritickým súborom a dokumentom v prípade ich straty či poškodenia. Medzi najväčšie hrozby patrí v súčasnosti poškodenie zariadenia či útoky ransomwaru a bez zálohovania dokumentov, obrázkov a ďalších súborov sú tieto navždy stratené. Podľa minuloročného prieskumu Kaspersky Lab sa 40 % Európanov priznalo, že strata či poškodenie dát uložených v digitálnych zariadeniach by ich uviedlo do extrémne stresovej situácie.

Produkt Kaspersky Total Security vo verzii Multi Device Identity Protection Edition teraz ponúka 10 GB priestoru v zabezpečenom a zašifrovanom digitálnom úložisku, ktoré je prístupné odkiaľkoľvek prostredníctvom zálohovacieho riešenia Acronis. Poskytnutý priestor je ekvivalentný veľkosti 10 000 obrázkov, 2 000 hudobných súborov a značnému množstvu pracovných dokumentov.

Partnerstvo oboch firiem tiež ponúkne malým a stredne veľkým spoločnostiam (SMB) pokročilé zálohovacie riešenie postavené na technológii Acronis pre najrôznejšie typy serverov, virtualizačných platforiem a ďalších zariadení. Poskytne možnosti centralizovanej správy, deduplikáciu dát, podporu páskových médií a ďalšie funkcionality.

„Naše partnerstvo so spoločnosťou Acronis nám umožňuje ponúkať zákazníkom lepší pocit z toho, že ich dáta sú v bezpečí a že ich môžu podľa potreby kedykoľvek obnoviť. Teraz môžu byť všetky ich spomienky, súbory, obrázky a ďalšie cenné informácie bezpečne zálohované v reálnom čase v spoľahlivo zabezpečenom úložisku. Ak pracovník stratí svoje zariadenie, súbory môžu byť rýchlo obnovené z nášho úložiska,“ povedal Alexander Moiseev, riaditeľ Kaspersky Lab v Európe.

„Firma Acronis je vždy pripravená ponúkať zákazníkom riešenia, ktoré chránia dáta a súkromie užívateľov, hlavne však mobilných pracovníkov a zariadení. Je pre nás česť spolupracovať s  lídrom v oblasti bezpečnosti, ako je Kaspersky Lab, na vytvorení najlepšej kombinácie na trhu. Tá chce osloviť malé a stredne veľké spoločnosti a jednotlivých spotrebiteľov s ponukou vysoko zabezpečeného dátového úložiska a zálohovanie pre mobilných pracovníkov,“ povedal John Zanni, prevádzkový riaditeľ vo firme Acronis.

Nové funkcie Acronis sú už teraz dostupné v rámci riešení Kaspersky Total Security – Multi Device Identity Protection Edition, Kaspersky Endpoint Security for Business a Kaspersky Security for Virtualisation na vybraných trhoch.  Ak potrebujete viac informácií kliknite tu.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá