Image
21.6.2016 0 Comments

Kaspersky Lab a Acronis pripravujú SMB zákazníkov na najhorší možný scenár

Acronis, celosvetový líder hybridných cloudových riešení ochrany dát, a Kaspersky Lab, jedna z najrýchlejšie rastúcich globálnych spoločností na trhu kybernetickej bezpečnosti, ohlásili spoluprácu s cieľom poskytnúť zákazníkom možnosť okamžitého prístupu ku kritickým súborom a dokumentom v prípade ich straty či poškodenia. Medzi najväčšie hrozby patrí v súčasnosti poškodenie zariadenia či útoky ransomwaru a bez zálohovania dokumentov, obrázkov a ďalších súborov sú tieto navždy stratené. Podľa minuloročného prieskumu Kaspersky Lab sa 40 % Európanov priznalo, že strata či poškodenie dát uložených v digitálnych zariadeniach by ich uviedlo do extrémne stresovej situácie.

Produkt Kaspersky Total Security vo verzii Multi Device Identity Protection Edition teraz ponúka 10 GB priestoru v zabezpečenom a zašifrovanom digitálnom úložisku, ktoré je prístupné odkiaľkoľvek prostredníctvom zálohovacieho riešenia Acronis. Poskytnutý priestor je ekvivalentný veľkosti 10 000 obrázkov, 2 000 hudobných súborov a značnému množstvu pracovných dokumentov.

Partnerstvo oboch firiem tiež ponúkne malým a stredne veľkým spoločnostiam (SMB) pokročilé zálohovacie riešenie postavené na technológii Acronis pre najrôznejšie typy serverov, virtualizačných platforiem a ďalších zariadení. Poskytne možnosti centralizovanej správy, deduplikáciu dát, podporu páskových médií a ďalšie funkcionality.

„Naše partnerstvo so spoločnosťou Acronis nám umožňuje ponúkať zákazníkom lepší pocit z toho, že ich dáta sú v bezpečí a že ich môžu podľa potreby kedykoľvek obnoviť. Teraz môžu byť všetky ich spomienky, súbory, obrázky a ďalšie cenné informácie bezpečne zálohované v reálnom čase v spoľahlivo zabezpečenom úložisku. Ak pracovník stratí svoje zariadenie, súbory môžu byť rýchlo obnovené z nášho úložiska,“ povedal Alexander Moiseev, riaditeľ Kaspersky Lab v Európe.

„Firma Acronis je vždy pripravená ponúkať zákazníkom riešenia, ktoré chránia dáta a súkromie užívateľov, hlavne však mobilných pracovníkov a zariadení. Je pre nás česť spolupracovať s  lídrom v oblasti bezpečnosti, ako je Kaspersky Lab, na vytvorení najlepšej kombinácie na trhu. Tá chce osloviť malé a stredne veľké spoločnosti a jednotlivých spotrebiteľov s ponukou vysoko zabezpečeného dátového úložiska a zálohovanie pre mobilných pracovníkov,“ povedal John Zanni, prevádzkový riaditeľ vo firme Acronis.

Nové funkcie Acronis sú už teraz dostupné v rámci riešení Kaspersky Total Security – Multi Device Identity Protection Edition, Kaspersky Endpoint Security for Business a Kaspersky Security for Virtualisation na vybraných trhoch.  Ak potrebujete viac informácií kliknite tu.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá