5.11.2015 0 Comments

Judgment Day X - viac ako 120 IT odborníkov bude pripravených na nové bezpečnostné výzvy

Už viac ako 120 IT odborníkov príde na konferenciu o informačnej bezpečnosti Judgment Day X. Konferencia sa bude konať 12.11.2015 v Bratislave a bude sa primárne venovať bezpečnostným výzvam, ktoré prinášajú nové technológie.

Počas 10. ročníka konferencie vystúpi ako hlavný spíker Paul. C. Dwyer, expert na informačnú bezpečnosť a prezident organizácie International Cyber Threat Task Force. Bude sa venovať téme skrytých kybernetických hrozieb a ich dopadu na firmy a organizácie. Okrem Paula C. Dwyera vystúpia na konferencii aj ďalší svetoví spíkri pre oblasť IT bezpečnosti, napríklad:
- Bernd Ullritz
vedúci Mobile Security Business Europe, Check Point Software Technologies
-
Maurice Cashman
Director of the Enterprise Architecture, Intel Security
-
Haider Pasha
Director for Security Strategy (Emerging Markets), Symantec
-
Ljupcho Joshevski
Systems Engineer Manager, Security, Cisco

Aktuálne témy

Témy konferencie boli zostavené na základe prieskumu spoločnosti TEMPEST medzi odborníkmi na IT bezpečnosť z krajín V4. Tento rok sa poprední svetoví spíkri budú venovať témam ako bezpečnosť web aplikácií a služieb a ich súvislosti so zneužívaním sociálnych sietí. Taktiež sa budú zaoberať systémami na prevenciu elektronických podvodov v ére mobilných aplikácií a platieb, rizikami IoT a wearables alebo rizikami prístupu tretích strán k firemným aplikáciám a dátam.

Konferenciu organizuje spoločnosť TEMPEST. Partnermi podujatia sú spoločnosti Cisco, Check Point, F5, Intel Security, SAP a Symantec. Mediálnym partnerom podujatia je magazín Infoware.

Konferencia je bezplatná.
Viac informácií o konferencii vrátane registrácie nájdete na
www.judgmentday.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá