7.4.2014 0 Comments

Jarná SOFTIP roadshow 2014

Schopnosť vedieť vždy pružne využiť zmeny v správaní zákazníkov a trhu a okamžite implementovať na prevádzkovej úrovni zmeny v podnikových cieľoch a stratégii - to je hlavný benefit platformy Metasonic® Suite pre automatizáciu podnikových procesov. SOFTIP ju svojim zákazníkom a partnerom predstaví počas jarnej roadshow, ktorá odštartuje už 8. apríla 2014 v Košiciach.

Metasonic® Suite je softvérová platforma, ktorá umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť model aj cieľovú aplikáciu pre riadenieprocesu. Každý používateľ aplikácie pozná úplne presne svoje postavenie a zodpovednosti vo všetkých, aj zložitých a komplexných procesoch. Má dokonalý prehľad o aktuálnom stave svojich úloh, ako aj stave celého procesu. V prípade odchýlky od štandardov je okamžite informovaný, aby mohol situáciu ihneď analyzovať a prijať potrebné opatrenia. To všetko sa premieta do úspor času, zvýšenia výkonnosti a priepustnosti procesov. Napríklad doba vykonávania procesov sa môže skrátiť o 30 až 70 percent.

Vďaka priamemu zaangažovaniu používateľov pri tvorbe aplikácií sú pracovníci oveľa motivovanejší prijímať nové nástroje a efektívne ich využívať. Navyše je procesy možné nielen kontinuálne zlepšovať, ale aj experimentovať a inovovať, čo prispieva k skorej návratnosti investície.

Všetky informácie o unikátnom riešení pre automatizáciu podnikových procesov na platforme Metasonic® Suite získajú účastníci jarnej roadshow nielen od odborníkov SOFTIP, ale aj od zástupcov nemeckého strategického partnera METASONIC AG.

KEDY A KDE?

  1. apríla 2014 Hotel Yasmin, Košice
  2. apríla 2014 Hotel Kaskády, Sliač
  3. apríla 2014 Hotel Zochova Chata, Modra

Partnerskú zmluvu (VAR) s nemeckou spoločnosťou METASONIC AG podpísal SOFTIP koncom minulého roka. METASONIC AG je mladou a dynamickou spoločnosťou. Vznikla v roku 2004 a za pomerne krátky čas sa vypracovala medzi špičkových IT dodávateľov pre zákazníkov v mnohých odvetviach. Patrí medzi nich automobilka Audi, ale aj podniky v rámci elektrotechnického priemyslu ako sú Hitachi a NEC, či telekomunikační operátori (napr. Swisscom). Hlavným strategickým investorom METASONIC AG je nemecký telekomunikačný gigant Deutsche Telekom.

Viac informácií na www.softip.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá