7.4.2014 0 Comments

Jarná SOFTIP roadshow 2014

Schopnosť vedieť vždy pružne využiť zmeny v správaní zákazníkov a trhu a okamžite implementovať na prevádzkovej úrovni zmeny v podnikových cieľoch a stratégii - to je hlavný benefit platformy Metasonic® Suite pre automatizáciu podnikových procesov. SOFTIP ju svojim zákazníkom a partnerom predstaví počas jarnej roadshow, ktorá odštartuje už 8. apríla 2014 v Košiciach.

Metasonic® Suite je softvérová platforma, ktorá umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť model aj cieľovú aplikáciu pre riadenieprocesu. Každý používateľ aplikácie pozná úplne presne svoje postavenie a zodpovednosti vo všetkých, aj zložitých a komplexných procesoch. Má dokonalý prehľad o aktuálnom stave svojich úloh, ako aj stave celého procesu. V prípade odchýlky od štandardov je okamžite informovaný, aby mohol situáciu ihneď analyzovať a prijať potrebné opatrenia. To všetko sa premieta do úspor času, zvýšenia výkonnosti a priepustnosti procesov. Napríklad doba vykonávania procesov sa môže skrátiť o 30 až 70 percent.

Vďaka priamemu zaangažovaniu používateľov pri tvorbe aplikácií sú pracovníci oveľa motivovanejší prijímať nové nástroje a efektívne ich využívať. Navyše je procesy možné nielen kontinuálne zlepšovať, ale aj experimentovať a inovovať, čo prispieva k skorej návratnosti investície.

Všetky informácie o unikátnom riešení pre automatizáciu podnikových procesov na platforme Metasonic® Suite získajú účastníci jarnej roadshow nielen od odborníkov SOFTIP, ale aj od zástupcov nemeckého strategického partnera METASONIC AG.

KEDY A KDE?

  1. apríla 2014 Hotel Yasmin, Košice
  2. apríla 2014 Hotel Kaskády, Sliač
  3. apríla 2014 Hotel Zochova Chata, Modra

Partnerskú zmluvu (VAR) s nemeckou spoločnosťou METASONIC AG podpísal SOFTIP koncom minulého roka. METASONIC AG je mladou a dynamickou spoločnosťou. Vznikla v roku 2004 a za pomerne krátky čas sa vypracovala medzi špičkových IT dodávateľov pre zákazníkov v mnohých odvetviach. Patrí medzi nich automobilka Audi, ale aj podniky v rámci elektrotechnického priemyslu ako sú Hitachi a NEC, či telekomunikační operátori (napr. Swisscom). Hlavným strategickým investorom METASONIC AG je nemecký telekomunikačný gigant Deutsche Telekom.

Viac informácií na www.softip.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá