7.4.2014 0 Comments

Jarná SOFTIP roadshow 2014

Schopnosť vedieť vždy pružne využiť zmeny v správaní zákazníkov a trhu a okamžite implementovať na prevádzkovej úrovni zmeny v podnikových cieľoch a stratégii - to je hlavný benefit platformy Metasonic® Suite pre automatizáciu podnikových procesov. SOFTIP ju svojim zákazníkom a partnerom predstaví počas jarnej roadshow, ktorá odštartuje už 8. apríla 2014 v Košiciach.

Metasonic® Suite je softvérová platforma, ktorá umožňuje jednoducho a rýchlo vytvoriť model aj cieľovú aplikáciu pre riadenieprocesu. Každý používateľ aplikácie pozná úplne presne svoje postavenie a zodpovednosti vo všetkých, aj zložitých a komplexných procesoch. Má dokonalý prehľad o aktuálnom stave svojich úloh, ako aj stave celého procesu. V prípade odchýlky od štandardov je okamžite informovaný, aby mohol situáciu ihneď analyzovať a prijať potrebné opatrenia. To všetko sa premieta do úspor času, zvýšenia výkonnosti a priepustnosti procesov. Napríklad doba vykonávania procesov sa môže skrátiť o 30 až 70 percent.

Vďaka priamemu zaangažovaniu používateľov pri tvorbe aplikácií sú pracovníci oveľa motivovanejší prijímať nové nástroje a efektívne ich využívať. Navyše je procesy možné nielen kontinuálne zlepšovať, ale aj experimentovať a inovovať, čo prispieva k skorej návratnosti investície.

Všetky informácie o unikátnom riešení pre automatizáciu podnikových procesov na platforme Metasonic® Suite získajú účastníci jarnej roadshow nielen od odborníkov SOFTIP, ale aj od zástupcov nemeckého strategického partnera METASONIC AG.

KEDY A KDE?

  1. apríla 2014 Hotel Yasmin, Košice
  2. apríla 2014 Hotel Kaskády, Sliač
  3. apríla 2014 Hotel Zochova Chata, Modra

Partnerskú zmluvu (VAR) s nemeckou spoločnosťou METASONIC AG podpísal SOFTIP koncom minulého roka. METASONIC AG je mladou a dynamickou spoločnosťou. Vznikla v roku 2004 a za pomerne krátky čas sa vypracovala medzi špičkových IT dodávateľov pre zákazníkov v mnohých odvetviach. Patrí medzi nich automobilka Audi, ale aj podniky v rámci elektrotechnického priemyslu ako sú Hitachi a NEC, či telekomunikační operátori (napr. Swisscom). Hlavným strategickým investorom METASONIC AG je nemecký telekomunikačný gigant Deutsche Telekom.

Viac informácií na www.softip.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá