Image
9.6.2016 0 Comments

Investície v ČSOB odteraz “pod palcom”

Sledovať svoje investície smart, znamená, sledovať ich v aplikácii ČSOB SmartBanking. A to vďaka novej funkcionalite „Fondy“, ktorú ČSOB ako prvá slovenská banka sprístupnila pre svojich klientov priamo v smartfóne. Cez oceňovanú aplikáciu ČSOB SmartBanking je tak od júna 2016 možné sledovať vývoj investovaných finančných prostriedkov v priamom prenose.

Nezastaviteľnému trendu zdokonaľovania bankových produktov a služieb podľahli aj investície. Novou funkcionalitou v aplikácii ČSOB SmartBanking, ktorá má aktuálne približne 175 000 stiahnutí na aplikačných marketoch, sa stali Fondy. „Investície je dôležité sledovať priebežne, čiže je výhodou ich mať po ruke kedykoľvek a kdekoľvek. Preto sme sa rozhodli, že prehľad o portfóliu nakúpených fondov zakomponujeme do našej aplikácie, ktorá sa pridaním tejto funkcionality stáva jednou z najkompaktnejších bankových aplikácií na slovenskom trhu“, hovorí Andrea Baumgartnerová, riaditeľka pobočky zahraničnej správcovskej spoločnosti KBC Asset Management Slovensko.

Fondy na dotyk

S novým smart riešením v aplikácii ČSOB SmartBanking získajú klienti veľmi jednoduchý prehľad zloženia svojho portfólia po jednotlivých fondoch v rôznych menách, ako aj jeho celkovú hodnotu prepočítanú na EUR. Taktiež získajú informácie o histórii pohybov s jednoduchým či detailným prehľadom obchodov. Samozrejmosťou sú aj zobrazenia fondov svojich detí, či o osoby, ktorej je klient disponentom.

Funkcionalita Fondy ponúka informácie o zhodnotení, pričom je možné vybrať si z viacerých jeho zobrazení. Investorovi je k dispozícii aj grafický náhľad za obdobie vývoja fondu, počas ktorého do fondu  investoval.

Aplikácia zobrazuje všetky investície, či už jednorazové v pobočke, pravidelné cez Investičný program, ako aj investície realizované cez ČSOB Internetbanking 24.

Aplikácia ČSOB SmartBanking má aktuálne vyše 86 000 aktívnych užívateľov, ktorí sa do aplikácie prihlasujú v priemere 18-krát za mesiac. Medzi aktívne využívané služby patrí najmä skenovanie IBAN kódu, ako aj kompletných platobných dát cez čiarový a QR kód. V priemere až 12 % z celkových SEPA platieb v aplikácii je realizovaných prostredníctvom skenera.

Používanie aplikácie sa zvyšuje z mesiaca na mesiac. Okrem platieb je záujem aj o uzatvorenie cestovného poistenia, uhradenie mimoriadnej splátky hypotéky, dobitie kreditu na telefón a zvyšuje sa tiež záujem o pôžičky (spotrebný úver, kreditná karta, povolené prečerpanie).

V najnovšej verzii aplikácie môže používateľ priamo z aplikácie zaslať svoj názor alebo námet na jej vylepšenie prostredníctvom novej služby „Váš názor“.

Spokojnosť užívateľov aplikácie ČSOB SmartBanking dokazujú aj hodnotenia na marketoch, kde si aplikácia udržiava vysoké „známky“: vyše 4,5 na Obchod Play a 4+ na App store.

Viac o novej funkcionalite Fondy, ako i o aplikácii ČSOB SmartBanking sa dozviete na: 

www.csobsmartbanking.sk.

Zobrazit Galériu
Autor: TS ČSOB

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá