Image
9.6.2016 0 Comments

Investície v ČSOB odteraz “pod palcom”

Sledovať svoje investície smart, znamená, sledovať ich v aplikácii ČSOB SmartBanking. A to vďaka novej funkcionalite „Fondy“, ktorú ČSOB ako prvá slovenská banka sprístupnila pre svojich klientov priamo v smartfóne. Cez oceňovanú aplikáciu ČSOB SmartBanking je tak od júna 2016 možné sledovať vývoj investovaných finančných prostriedkov v priamom prenose.

Nezastaviteľnému trendu zdokonaľovania bankových produktov a služieb podľahli aj investície. Novou funkcionalitou v aplikácii ČSOB SmartBanking, ktorá má aktuálne približne 175 000 stiahnutí na aplikačných marketoch, sa stali Fondy. „Investície je dôležité sledovať priebežne, čiže je výhodou ich mať po ruke kedykoľvek a kdekoľvek. Preto sme sa rozhodli, že prehľad o portfóliu nakúpených fondov zakomponujeme do našej aplikácie, ktorá sa pridaním tejto funkcionality stáva jednou z najkompaktnejších bankových aplikácií na slovenskom trhu“, hovorí Andrea Baumgartnerová, riaditeľka pobočky zahraničnej správcovskej spoločnosti KBC Asset Management Slovensko.

Fondy na dotyk

S novým smart riešením v aplikácii ČSOB SmartBanking získajú klienti veľmi jednoduchý prehľad zloženia svojho portfólia po jednotlivých fondoch v rôznych menách, ako aj jeho celkovú hodnotu prepočítanú na EUR. Taktiež získajú informácie o histórii pohybov s jednoduchým či detailným prehľadom obchodov. Samozrejmosťou sú aj zobrazenia fondov svojich detí, či o osoby, ktorej je klient disponentom.

Funkcionalita Fondy ponúka informácie o zhodnotení, pričom je možné vybrať si z viacerých jeho zobrazení. Investorovi je k dispozícii aj grafický náhľad za obdobie vývoja fondu, počas ktorého do fondu  investoval.

Aplikácia zobrazuje všetky investície, či už jednorazové v pobočke, pravidelné cez Investičný program, ako aj investície realizované cez ČSOB Internetbanking 24.

Aplikácia ČSOB SmartBanking má aktuálne vyše 86 000 aktívnych užívateľov, ktorí sa do aplikácie prihlasujú v priemere 18-krát za mesiac. Medzi aktívne využívané služby patrí najmä skenovanie IBAN kódu, ako aj kompletných platobných dát cez čiarový a QR kód. V priemere až 12 % z celkových SEPA platieb v aplikácii je realizovaných prostredníctvom skenera.

Používanie aplikácie sa zvyšuje z mesiaca na mesiac. Okrem platieb je záujem aj o uzatvorenie cestovného poistenia, uhradenie mimoriadnej splátky hypotéky, dobitie kreditu na telefón a zvyšuje sa tiež záujem o pôžičky (spotrebný úver, kreditná karta, povolené prečerpanie).

V najnovšej verzii aplikácie môže používateľ priamo z aplikácie zaslať svoj názor alebo námet na jej vylepšenie prostredníctvom novej služby „Váš názor“.

Spokojnosť užívateľov aplikácie ČSOB SmartBanking dokazujú aj hodnotenia na marketoch, kde si aplikácia udržiava vysoké „známky“: vyše 4,5 na Obchod Play a 4+ na App store.

Viac o novej funkcionalite Fondy, ako i o aplikácii ČSOB SmartBanking sa dozviete na: 

www.csobsmartbanking.sk.

Zobrazit Galériu
Autor: TS ČSOB

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá