Image
30.10.2015 0 Comments

Interné pevné disky rady WD Green prechádzajú do produktovej rady WD Blue

Spoločnosť WD®, súčasť Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC), s vedúcim postavením na trhu úložísk, prevedie svoje modely pevných diskov WD Green® do produktovej rady WD Blue®. Spoločnosť tak zjednodušuje proces voľby pri výbere interných pevných diskov pre mainstreamové PC na jednu radu WD Blue.

Všetky modely WD Green doposiaľ dodávané na trh zostanú dostupné po celú dobu trhovej životnosti a postupne prejdú k označeniu WD Blue.

WD60EZRX.jpg

Ďalšia modelová rada WD Black® zostane i naďalej diskom určeným pre PC a to v prostredí náročnom na výkon, ako sú pracovné stanice, počítače pre hranie hier a pre highendové systémy používané napríklad kreatívnymi profesionálmi.

Farebné rozlíšenie produktových rád interných diskov WD umožňuje zákazníkom vybrať správny disk pre ich zamýšľané aplikácie. Ďalšie farby diskov zahŕňajú WD Red®, pre využitie v zariadeniach NAS a WD Purple™ pre úložiská podporujúce monitorovacie bezpečnostné kamerové systémy. Náročnejšie dátové centrá sú potom identifikované zlatou farbou.

„Súčasný trh pre pevné disky obsiahne omnoho viac než len stolné počítače," povedal Stefan Mandl, obchodný riaditeľ pre pevné disky regiónu EMEA spoločnosti WD, a dodal: "Každá aplikácia a rozdielne prostredie pre ukladanie dát vyžaduje odlišné atribúty pevného disku, preto aby disk zabezpečil optimálny zápis a uloženie dát. Každý disk, ktorý WD navrhne, má špecifické využitie. Čo môže byť pre zákazníka jednoduchšie, než priradiť farbu disku pre svoju aplikáciu? Keď pôjdeme ešte ďalej, zákazníkovi bude stačiť ujasniť si, či stavia bežný počítač, výkonnú stanicu, hrací počítač, úložisko typu NAS, monitorovací kamerový systém či dátové centrum."

Nové disky rady WD Blue prevezmú rovnakú nomenklatúru ako predchádzajúce generácie diskov WD Green, len na konci označenia bude uvedené písmeno Z namiesto X (napr. WD60EZRX sa zmení na WD60EZRZ)


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá