Image
16.7.2014 0 Comments

Inteligentný náramok Ritot vám premietne informácie na ruku

ritot3.png Ritot sú inteligentné hodinky, ktoré sa funkčnosťou veľmi nelíšia od ostatných. Ukazujú presný čas, číslo volajúceho, textové správy, aktualizácie na sociálnych médiách, pripomienky, informácie o počasí a pod. Ibaže je tu jeden háčik. Všetky tieto údaje sa nezobrazujú na displeji, ale na vašej ruke. Umožňuje to zabudovaný pikoprojektor, ktorý tieto údaje premieta na ľudskú pokožku.

Hodinky budú dostupné vo vyhotovení Bracelet a Sport. Dodáva sa k nim aj špeciálna základňa, ktorá slúži na nabíjanie a funguje bezdrôtovo. Možno ju využiť aj vo funkcii budíka.

ritot2.jpg

Pravda, údaje sa nezobrazujú vždy, ale vyvoláte ich stlačením dotykového tlačidla alebo potrasením hodiniek. Projekcia trvá 10 sekúnd. Hodinky podporujú aj vibrácie.

Ritot spolupracuje s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone. Na nastavenie notifikácií z telefónu treba použiť aplikáciu Ritot.


Batéria má životnosť na 150 hodín v režime premietania a niekoľkomesačnú prevádzku v režime stand-by.

ritot.png

Kampaň na portáli Indiegogo je úspešná, cieľová suma 50 000 dolárov bola už niekoľkonásobne prekročená. Hodinky si možno objednať za 120 dolárov, pričom doručenie do celého sveta je bezplatné. Zásielka obsahuje hodinky a nabíjaciu základňu. Dodávky by sa mali začať vo februári 2015.

Zdroj: neowin.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá