Image
16.7.2014 0 Comments

Inteligentný náramok Ritot vám premietne informácie na ruku

ritot3.png Ritot sú inteligentné hodinky, ktoré sa funkčnosťou veľmi nelíšia od ostatných. Ukazujú presný čas, číslo volajúceho, textové správy, aktualizácie na sociálnych médiách, pripomienky, informácie o počasí a pod. Ibaže je tu jeden háčik. Všetky tieto údaje sa nezobrazujú na displeji, ale na vašej ruke. Umožňuje to zabudovaný pikoprojektor, ktorý tieto údaje premieta na ľudskú pokožku.

Hodinky budú dostupné vo vyhotovení Bracelet a Sport. Dodáva sa k nim aj špeciálna základňa, ktorá slúži na nabíjanie a funguje bezdrôtovo. Možno ju využiť aj vo funkcii budíka.

ritot2.jpg

Pravda, údaje sa nezobrazujú vždy, ale vyvoláte ich stlačením dotykového tlačidla alebo potrasením hodiniek. Projekcia trvá 10 sekúnd. Hodinky podporujú aj vibrácie.

Ritot spolupracuje s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone. Na nastavenie notifikácií z telefónu treba použiť aplikáciu Ritot.


Batéria má životnosť na 150 hodín v režime premietania a niekoľkomesačnú prevádzku v režime stand-by.

ritot.png

Kampaň na portáli Indiegogo je úspešná, cieľová suma 50 000 dolárov bola už niekoľkonásobne prekročená. Hodinky si možno objednať za 120 dolárov, pričom doručenie do celého sveta je bezplatné. Zásielka obsahuje hodinky a nabíjaciu základňu. Dodávky by sa mali začať vo februári 2015.

Zdroj: neowin.net


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Ako funguje štvorfarebná tlačiareň od PRUSA 3D

26.10.2016 00:00

Pred niekoľkými mesiacmi sme predstavili novú verziu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2, s väčšou tlačovou plochou, automatickou kalibráciou a niekoľkými ďalšími vylepšeniami. Vývojári PRUSA 3D naprie ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá