Image
16.7.2014 0 Comments

Inteligentný náramok Ritot vám premietne informácie na ruku

ritot3.png Ritot sú inteligentné hodinky, ktoré sa funkčnosťou veľmi nelíšia od ostatných. Ukazujú presný čas, číslo volajúceho, textové správy, aktualizácie na sociálnych médiách, pripomienky, informácie o počasí a pod. Ibaže je tu jeden háčik. Všetky tieto údaje sa nezobrazujú na displeji, ale na vašej ruke. Umožňuje to zabudovaný pikoprojektor, ktorý tieto údaje premieta na ľudskú pokožku.

Hodinky budú dostupné vo vyhotovení Bracelet a Sport. Dodáva sa k nim aj špeciálna základňa, ktorá slúži na nabíjanie a funguje bezdrôtovo. Možno ju využiť aj vo funkcii budíka.

ritot2.jpg

Pravda, údaje sa nezobrazujú vždy, ale vyvoláte ich stlačením dotykového tlačidla alebo potrasením hodiniek. Projekcia trvá 10 sekúnd. Hodinky podporujú aj vibrácie.

Ritot spolupracuje s operačnými systémami Android, iOS a Windows Phone. Na nastavenie notifikácií z telefónu treba použiť aplikáciu Ritot.


Batéria má životnosť na 150 hodín v režime premietania a niekoľkomesačnú prevádzku v režime stand-by.

ritot.png

Kampaň na portáli Indiegogo je úspešná, cieľová suma 50 000 dolárov bola už niekoľkonásobne prekročená. Hodinky si možno objednať za 120 dolárov, pričom doručenie do celého sveta je bezplatné. Zásielka obsahuje hodinky a nabíjaciu základňu. Dodávky by sa mali začať vo februári 2015.

Zdroj: neowin.net


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Produkty

ODG ukázal pokročilé okuliare na rozšírenú realitu. V niektorých parametroch prekonávajú HoloLens

13.01.2017 00:25

Spoločnosť Osterhout Design Group (ODG) vystavovala na CES dvoje okuliarov na rozšírenú realitu, ktoré umožňujú umiestniť 3D objekty v reálnom priestore a sú určené pre bežných spotrebiteľov. Modely R ...

Produkty

Inteligentný náramok BACtrack Skyn vám ukáže, ako veľmi ste opití

13.01.2017 00:30

Nositeľné zariadenie BACtrack Skyn vám povie, či ste vypili priveľa. Môže sa vám to hodiť v situácii, keď sa rozhodujete, či si dáte ešte za pohárik. Náramok funguje samostatne alebo v integrácii s A ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá