Image
18.3.2015 0 Comments

Inteligentné antény prístupového bodu WAC6500 umožňujú vysoký výkon v prostrediach s veľkou hustotou bezdrôtových sietí, ktoré

WiFi prístupové body s inteligentnou anténou rady WAC6500 ponúka gigabitovú bezdrôtovú technológiu s rozsiahlym pokrytím a kapacitou a mimoriadnou odolnosťou voči rušeniu vďaka zabudovanej inteligentnej anténe, ktorá má oproti konvenčnej anténe dvojnásobný výkon. Prístupové body (AP) WAC6500 umožňujú súčasné pripojenie väčšieho počtu užívateľov a zaisťujú vysokorýchlostnú WiFi konektivitu aj v tých najrušnejších prostrediach. Sú preto ideálne pre hotely, školy, veľké podniky a rad ďalších miest, kde má vysoko výkonná bezdrôtová sieť zásadný význam pre podnikanie alebo inú činnosť organizácie.

Na trhu s Wi-Fi AP sa teraz presadzuje technológia IEEE 802.11ac, ktorá oproti staršiemu štandardu 802.11n dosahuje až trikrát vyšších rýchlostí. Pri skutočnom nasadení v praxi však táto technológia nie je všeliek, pretože jej výkonnosť je často obmedzovaná rôznymi faktormi.

zyxel.jpg

Snažiť sa napríklad pripojiť k preťaženej Wi-Fi sieti v rušných oblastiach môže byť stále frustrujúci zážitok. Prerušované pripojenie, rušenie a obmedzená kapacita totiž môžu viesť k nedostatočnej konektivite. Prechod na 802.11ac znamená tiež zložitú migráciu od stávajúcej technológie. Vzhľadom k tomu, že 802.11ac funguje v inom pásme (5 GHz) než technológia 802.11b/g/n (2,4 GHz), je nutné zopakovať dôkladný prieskum lokality. ZyXEL tu však prichádza s radom WAC6500, ktorá je špeciálne navrhnutá pre dosiahnutie optimálneho výkonu bezdrôtovej siete prostredníctvom štandardu 802.11ac a technológie inteligentných antén, a umožňuje tak hladký prechod na štandard 802.11ac bez nutnosti nového prieskumu lokality.

ZyXEL je priekopníkom v zavádzaní technológie inteligentných antén do komerčne dostupných AP. Jeho know-how a skúsenosti sú základom vynikajúcej výkonnosti produktov radu WAC6500, ktoré analyzujú WiFi signály, vypočítavajú optimálnu prenosovú trasu a k zaisteniu čo najlepšej priepustnosti využívajú viac než 700 anténnych charakteristík. Tieto charakteristiky sú formované pre každého klienta podľa požiadaviek daného prostredia v reálnom čase. Výsledkom je obmedzenie rušenia zo strany iných zariadení, maximálne využitie výhod technológie 802.11ac a v konečnom dôsledku vytvorenie spoľahlivejšej a kvalitnejšej bezdrôtovej siete.

„Všetci vieme, aké je nepríjemné, keď v hoteli alebo na nejakej akcii nemáte k dispozícii kvalitné pripojenie, najmä pokiaľ ste za prístup k sieti zaplatili," uviedol Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL CEE. „Siete dnes čelia ešte väčšej záťaži tiež preto, že so sebou väčšina ľudí nosí viac než jedno prenosné zariadenie. Rad WAC6500 je naša odpoveď na zmeny chovania užívateľov a rastúce počty pripojených zariadení. Dokonale sa hodí do prostredia s veľkou hustotou bezdrôtových sietí, ktoré sú náchylné k rušeniu. WAC6500 ponúka vysokorýchlostnú konektivitu, na ktorú sa podniky a užívatelia môžu spoľahnúť."

Rad WAC6500 je navrhnutý pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu a zaisťuje bezdrôtové pokrytie s vysokým výkonom. Obsahuje kompletný sortiment modelov s dvoma alebo troma priestorovými prúdmi a buď zabudovanými inteligentnými anténami, alebo anténami externými. V kombinácii s WLAN kontrolérmi radu NXC potom užívatelia získavajú prístup k pokročilým funkciám správy siete. Rad WAC6500 zjednodušuje migráciu k technológii 802.11ac a umožňuje hladký prechod k bezdrôtovým sieťam vyžadujúcim plný gigabitový výkon.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá