Image
18.3.2015 0 Comments

Inteligentné antény prístupového bodu WAC6500 umožňujú vysoký výkon v prostrediach s veľkou hustotou bezdrôtových sietí, ktoré

WiFi prístupové body s inteligentnou anténou rady WAC6500 ponúka gigabitovú bezdrôtovú technológiu s rozsiahlym pokrytím a kapacitou a mimoriadnou odolnosťou voči rušeniu vďaka zabudovanej inteligentnej anténe, ktorá má oproti konvenčnej anténe dvojnásobný výkon. Prístupové body (AP) WAC6500 umožňujú súčasné pripojenie väčšieho počtu užívateľov a zaisťujú vysokorýchlostnú WiFi konektivitu aj v tých najrušnejších prostrediach. Sú preto ideálne pre hotely, školy, veľké podniky a rad ďalších miest, kde má vysoko výkonná bezdrôtová sieť zásadný význam pre podnikanie alebo inú činnosť organizácie.

Na trhu s Wi-Fi AP sa teraz presadzuje technológia IEEE 802.11ac, ktorá oproti staršiemu štandardu 802.11n dosahuje až trikrát vyšších rýchlostí. Pri skutočnom nasadení v praxi však táto technológia nie je všeliek, pretože jej výkonnosť je často obmedzovaná rôznymi faktormi.

zyxel.jpg

Snažiť sa napríklad pripojiť k preťaženej Wi-Fi sieti v rušných oblastiach môže byť stále frustrujúci zážitok. Prerušované pripojenie, rušenie a obmedzená kapacita totiž môžu viesť k nedostatočnej konektivite. Prechod na 802.11ac znamená tiež zložitú migráciu od stávajúcej technológie. Vzhľadom k tomu, že 802.11ac funguje v inom pásme (5 GHz) než technológia 802.11b/g/n (2,4 GHz), je nutné zopakovať dôkladný prieskum lokality. ZyXEL tu však prichádza s radom WAC6500, ktorá je špeciálne navrhnutá pre dosiahnutie optimálneho výkonu bezdrôtovej siete prostredníctvom štandardu 802.11ac a technológie inteligentných antén, a umožňuje tak hladký prechod na štandard 802.11ac bez nutnosti nového prieskumu lokality.

ZyXEL je priekopníkom v zavádzaní technológie inteligentných antén do komerčne dostupných AP. Jeho know-how a skúsenosti sú základom vynikajúcej výkonnosti produktov radu WAC6500, ktoré analyzujú WiFi signály, vypočítavajú optimálnu prenosovú trasu a k zaisteniu čo najlepšej priepustnosti využívajú viac než 700 anténnych charakteristík. Tieto charakteristiky sú formované pre každého klienta podľa požiadaviek daného prostredia v reálnom čase. Výsledkom je obmedzenie rušenia zo strany iných zariadení, maximálne využitie výhod technológie 802.11ac a v konečnom dôsledku vytvorenie spoľahlivejšej a kvalitnejšej bezdrôtovej siete.

„Všetci vieme, aké je nepríjemné, keď v hoteli alebo na nejakej akcii nemáte k dispozícii kvalitné pripojenie, najmä pokiaľ ste za prístup k sieti zaplatili," uviedol Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL CEE. „Siete dnes čelia ešte väčšej záťaži tiež preto, že so sebou väčšina ľudí nosí viac než jedno prenosné zariadenie. Rad WAC6500 je naša odpoveď na zmeny chovania užívateľov a rastúce počty pripojených zariadení. Dokonale sa hodí do prostredia s veľkou hustotou bezdrôtových sietí, ktoré sú náchylné k rušeniu. WAC6500 ponúka vysokorýchlostnú konektivitu, na ktorú sa podniky a užívatelia môžu spoľahnúť."

Rad WAC6500 je navrhnutý pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu a zaisťuje bezdrôtové pokrytie s vysokým výkonom. Obsahuje kompletný sortiment modelov s dvoma alebo troma priestorovými prúdmi a buď zabudovanými inteligentnými anténami, alebo anténami externými. V kombinácii s WLAN kontrolérmi radu NXC potom užívatelia získavajú prístup k pokročilým funkciám správy siete. Rad WAC6500 zjednodušuje migráciu k technológii 802.11ac a umožňuje hladký prechod k bezdrôtovým sieťam vyžadujúcim plný gigabitový výkon.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá