14.11.2012 0 Comments

Inovované tlačové riešenia HP pomôžu digitalizovať kanceláriu a znížiť náklady

Spoločnosť HP predstavila nové revolučné modely tlačiarní HP LaserJet, ktoré výrazne zvyšujú produktivitu tlače pri súčasnom zachovaní cenovej dostupnosti. Sú výsledkom dlhodobého intenzívneho vývoja a v kombinácii s inteligentnými nástrojmi Autonomy predstavujú najväčší technologický posun v oblasti kancelárskych tlačiarní HP za posledných takmer desať rokov.

„Naši zákazníci vyžadujú inovatívne tlačové technológie, prispôsobené ich pracovným procesom, ale zároveň hľadajú jednoduché a efektívne riešenia, ktoré im dokážu uľahčiť prácu," povedal David Lev, HP printer category manager pre Česko a Slovensko. „S HP získajú oboje - jednoduchú a bezkonkurenčne rýchlu tlač najvyššej kvality pre maximálnu efektivitu kancelárskych činností."

HP LaserJet a cloud digitalizujú kanceláriu a zjednodušujú prácu s dátami
Firmy a organizácie, pôsobiace v oblasti štátnej správy, produkujú veľké objemy dát, kvôli čomu sa zvyšujú aj ich nároky na prácu s informáciami a ich riadenie. Modely HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c a HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575c poskytujú vysoký výkon tlače a zdieľania dokumentov. Zároveň sú odrazovým mostíkom do plne digitalizovaného sveta, pretože obsahujú aj dvojhlavý skener, technológiu HP EveryPage, zaisťujúcu spoľahlivé naberanie každého papiera pre tlač samostatne a dátový vstup, ktorý urýchľuje prechod z papierového prostredia kancelárie do digitálneho.

Multifunkčné tlačiarne HP Flow možno integrovať do riešení pre správu obsahu, ktoré využívajú softvér spoločnosti Autonomy, divízie HP. Tieto riešenia sú k dispozícii v tradičnej i cloudovej verzii. Kombinácia tlačiarní HP a riešení Autonomy dáva zákazníkom možnosť omnoho lepšie pracovať s informáciami, dokumentmi, audio a video obsahom, e-mailmi či webovými stránkami.

HP Flow CM Professional prináša podnikové služby pre správu obsahu, vhodné najmä pre dynamicky rastúce firmy. Tieto riešenia štandardne ponúkajú veľmi vysokú bezpečnosť a preto sú vhodné aj do najnáročnejších prostredí typu bánk, právnických kancelárií, či burzy cenných papierov - a to i napriek tomu, že pripojenie sa dá uskutočňovať virtuálne odkiaľkoľvek cez bežný internetový prehliadač.

Ponuka cloudových riešení HP organizáciám pomôže zvyšovať tímovú spoluprácu a produktivitu. Umožňuje zadávanie, indexovanie, archiváciu, vyhľadávanie a tlač dokumentov prostredníctvom unikátneho, pre používateľov vysoko komfortného rozhrania, ktoré bolo vyvinuté s dôrazom na pohodlie a rôznorodé potreby zákazníka.

„Profesionálne multifunkčné tlačiarne HP Flow CM Professional a HP flow MFP dokážu zvýšiť produktivitu zamestnancov vďaka vyššej miere spolupráce a dobre organizovaným procesom, takže môžu venovať viac času zákazníkom a svojim obchodným stratégiám," uviedol Robert Dinkelacker, marketingový manažér pre tlačiarne HP LaserJet a podnikové tlačové riešenia v regióne EMEA. „Tieto nové riešenia HP sa veľmi osvedčili - tlač i skenovanie sú veľmi jednoduché a dokumenty vďaka cloudovému systému pre správu obsahu každý používateľ rýchle nájde."

Riešenie HP Flow CM Enterprise sa skladá z niekoľkých technologických služieb pre správu podnikového obsahu (enterprise content management, ECM) vo veľkých organizáciách. Vďaka týmto službám veľké podniky a inštitúcie získajú okamžitý prístup ku kľúčovým informáciám a môžu integrovať, zjednodušovať, alebo automatizovať svoje procesy. Výrazne tak ušetria náklady, zvýšia produktivitu a zaistia ľahšie dodržovanie vnútorných predpisov.

Tlač priamo v kancelárii zvyšuje produktivitu práce
Organizácie všetkých veľkostí teraz môžu jednoducho vyriešiť požiadavky na cenovo výhodnú, rýchlu a kvalitnú tlač.

Malé a stredné firmy sa môžu tešiť na dva nové modelové rady tlačiarní HP LaserJet Pro. HP tiež zavádza nové a rozšírené riešenia pre správu pracovných tokov dokumentov, ktoré v kombinácii s tlačiarňami HP LaserJet Enterprise zvyšujú a zjednodušujú produktivitu práce. Pre zamestnancov, ktorí často cestujú a vyžadujú mobilný prístup, HP ponúka ľahšie dostupnú tlač vďaka cloudovým riešeniam, ktoré podporujú aj mailbox Google Apps prostredníctvom utility HP ePrint Enterprise.

Pre efektívnejšiu komunikáciu medzi tlačovými a elektronickými kanálmi zákazníka HP ponúka nástroje HP Exstream LiveSite Connector a HP Claims Correspondence 2.0. Riešenie HP Exstream LiveSite Connector kombinuje softvér Autonomy a technológiu HP Exstream pre konzistentnejšiu a lepšie zacielenú komunikáciu so zákazníkmi, využívajúcu pokročilé analytické nástroje. HP Claims Correspondence 2.0 znižuje čas, potrebný na vybavenie reklamácie či sťažnosti, umožňuje rýchlejšiu korešpondenciu a poskytuje lepší on-line prehľad o stave reklamácie vďaka prepojeniu obsahu dokumentov s konkrétnymi ľuďmi a procesmi.

Viac informácií je k dispozícii na webe www.hp.com/go/FallBizPrinting.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá