Image
1.12.2012 0 Comments

INZERCIA: PLASTICKÁ CHIRURGIA

PLASTIKA.jpg Určite sa zhodneme na tom, že všetci túžime po krásnej postave, dokonalých krivkách, pevnom zadku, bezchybnej pleti, chceme jednoducho dobre vyzerať.

Niektorí majú skutočne to šťastie, že príroda im nadelila aj krásu, aj dokonalú postavu, treba len, aby sa o ne patrične starali. Nie všetci však majú také šťastie.

Práve pre tieto dôvody sa v dnešnej modernej dobe estetická a plastická chirurgia stretáva s veľkým záujmom všetkých vekových kategórii, o pohlaví nehovoriac. Mysleli by sme si totiž, že plastická chirurgia zaujíma len ženy. To je ale veľký omyl. Stále viacej mužov takisto rieši svoje nedokonalosti, ktoré im často spôsobujú komplexy. Zdalo by sa, že ich zaujímajú len online sexshopy, vôbec to však nie je pravda. Dokonalý vzhľad im tiež leží na srdci. Akákoľvek zmena k lepšiemu ich poteší, rovnako ako ich potešia značkové pánske hodinky.

Vyspelé vedecké poznatky, moderné technológie, technologický pokrok umožňujú dosahovať veľmi krásne estetické výsledky.

Je tiež dokázané, že moderná plastická operácia nezaťažuje ľudský organizmus tak, ako to bolo v minulosti. Momentálne najžiadanejšou plastickou operáciou na trhu je liposukcia. Na čo slúži? Na trvalé odstránenie tuku z problémových oblastí vtedy, keď nezaberá žiadna diéta, cvičenie ani iné spôsoby chudnutia. Je takmer bezbolestná, celkom jednoduchá a rýchla operácia. Nie je však operáciou jednodňovej chirurgie.

V čom spočíva jej princíp? V odsávaní tuku z problémových partií pomocou niekoľko milimetrových kanýl. Najprv sa problémové partie infiltrujú tumescenčným roztokom, ktorý prebytočný tuk úplne rozpustí, lokálne znecitliví určitú oblasť a plastický chirurg tuk následne odsaje. Niektorí ľudia sa domnievajú, že liposukciou odstránia aj svoje problémy s celulitídou, nie je to však možné, nakoľko tá predstavuje morfologické zmeny kože a jej závesného aparátu.

Tip na záver: Zdravšie a príjemnejšie fajčenie Vám zaručí elektronická cigareta.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá