Image
1.12.2012 0 Comments

INZERCIA: PLASTICKÁ CHIRURGIA

PLASTIKA.jpg Určite sa zhodneme na tom, že všetci túžime po krásnej postave, dokonalých krivkách, pevnom zadku, bezchybnej pleti, chceme jednoducho dobre vyzerať.

Niektorí majú skutočne to šťastie, že príroda im nadelila aj krásu, aj dokonalú postavu, treba len, aby sa o ne patrične starali. Nie všetci však majú také šťastie.

Práve pre tieto dôvody sa v dnešnej modernej dobe estetická a plastická chirurgia stretáva s veľkým záujmom všetkých vekových kategórii, o pohlaví nehovoriac. Mysleli by sme si totiž, že plastická chirurgia zaujíma len ženy. To je ale veľký omyl. Stále viacej mužov takisto rieši svoje nedokonalosti, ktoré im často spôsobujú komplexy. Zdalo by sa, že ich zaujímajú len online sexshopy, vôbec to však nie je pravda. Dokonalý vzhľad im tiež leží na srdci. Akákoľvek zmena k lepšiemu ich poteší, rovnako ako ich potešia značkové pánske hodinky.

Vyspelé vedecké poznatky, moderné technológie, technologický pokrok umožňujú dosahovať veľmi krásne estetické výsledky.

Je tiež dokázané, že moderná plastická operácia nezaťažuje ľudský organizmus tak, ako to bolo v minulosti. Momentálne najžiadanejšou plastickou operáciou na trhu je liposukcia. Na čo slúži? Na trvalé odstránenie tuku z problémových oblastí vtedy, keď nezaberá žiadna diéta, cvičenie ani iné spôsoby chudnutia. Je takmer bezbolestná, celkom jednoduchá a rýchla operácia. Nie je však operáciou jednodňovej chirurgie.

V čom spočíva jej princíp? V odsávaní tuku z problémových partií pomocou niekoľko milimetrových kanýl. Najprv sa problémové partie infiltrujú tumescenčným roztokom, ktorý prebytočný tuk úplne rozpustí, lokálne znecitliví určitú oblasť a plastický chirurg tuk následne odsaje. Niektorí ľudia sa domnievajú, že liposukciou odstránia aj svoje problémy s celulitídou, nie je to však možné, nakoľko tá predstavuje morfologické zmeny kože a jej závesného aparátu.

Tip na záver: Zdravšie a príjemnejšie fajčenie Vám zaručí elektronická cigareta.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá