30.1.2013 0 Comments

IFS uvádza nové aplikácie pre smartfóny

IFS, globálna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, uvádza sedem nových aplikácií pre smartfóny, ktoré sú súčasťou radu IFS Touch Apps, a rozširujú tak zoznam aplikácií pre Windows Phone a Windows 8. Nové aplikácie sú dostupné cez Google Play Store, Apple App Store a Windows Marketplace. Ponúkajú intuitívne mobilné funkcie napríklad z oblasti ľudských zdrojov, správy vzťahov so zákazníkmi, ad-hoc vykazovania, vyhľadávania mobilných aplikácií, správy vozového parku a služieb podpory spoločnosti IFS.

Po vydani IFS Notify Me cloudovej aplikácie pre smartfóny určenej na schvaľovanie nákupov, výdavkov a faktúr, spoločnosť IFS teraz rozširuje svoju ponuku o sedem nových aplikácií. IFS navyše vydáva aplikáciu IFS Notify Me pre Windows Phone a Windows 8.

Novými prírastkami do balíka IFS Touch Apps sú:

IFS Time Tracker na vykazovanie a potvrdzovanie dochádzky a času stráveného na projektoch a pod.

IFS Trip Tracker je určená na vykazovanie cestovných nákladov jednotlivých pracovníkov v reálnom čase.

IFS Sales Companion slúži predajcom na správu zákazníkov, úloh a príležitostí.

IFS Quick Reports pomáha so spúšťaním a zobrazovaním ad-hoc výkazov na mobilných zariadeniach.

IFS Quick Facts sa zameriava na rýchle vyhľadávanie kľúčových slov v ľubovoľnom objekte IFS aplikácií.

IFS Flight Log umožňuje spravovať prevádzkové údaje platforiem v sektore letectva a obrany.

IFS Support Companion zaisťuje interakciu so strediskami podpory spoločnosti IFS.

„Zamerali sme sa na skutočné potreby našich pracovníkov v teréne, a preto sme dokázali vyvinúť koncepciu aplikácií, ktorá ponúka používateľom jednoduché použitie a vysokú bezpečnosť. Tým sa nám podarilo zlepšiť prijatie zo strany používateľov a zvýšiť efektivitu," hovorí Dan Matthews, technický riaditeľ v spoločnosti IFS. „Funkcie nových Touch Apps hodnotia naši zákazníci veľmi kladne a vyhlasujú, že presne zodpovedajú ich potrebám. I naďalej budeme pokračovať vo vytváraní elegantných aplikácií nabitých funkciami, ktorých vyskúšanie, obstaranie a použitie sú veľmi jednoduché."

Jedinečným využitím cloudovej technológie zapĺňa spoločnosť IFS medzeru medzi rýchlo sa vyvíjajúcim svetom smartfónov a aplikácií a pomalšie reagujúcim svetom ERP softvéru. Aplikácie už nekomunikujú tak veľmi priamo so zázemím ERP, ale skôr so službami bežiacimi priamo vnútri IFS Cloud.

Aplikácie IFS Touch Apps sú navrhnuté tak, aby pracovníkom v teréne uľahčili prácu. Zameriavajú sa na rýchle dokončenie úloh a ponúkajú používateľom iba relevantné informácie. V neposlednom rade minimalizujú nutnosť písania a umožňujú používateľom aplikáciu v ktoromkoľvek bode ukončiť a neskôr pokračovať z rovnakého miesta.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá