12.9.2012 0 Comments

IFS prináša vizualizáciu do správy dokumentov IFS (IFS Document Management)

Spoločnosť IFS uvádza InstantView - novú funkciu na vizualizáciu dokumentov v správe dokumentov IFS. Toto riešenie umožňuje ukážku akéhokoľvek dokumentu bez ohľadu na formát súboru alebo predinštalovaný softvér.

Funkcia InstantView umožňuje používateľovi zobraziť akýkoľvek súbor dokumentu od dokumentov Microsoft Office po súbory 2D- a 3D-CAD bez nutnosti inštalovať softvér, v ktorom bol tento súbor pôvodne vytvorený. Všetky súbory sú renderované na serveri, čím sa znižuje využitie šírky pásma a zlepšuje sa výkon v pomalých sieťach a v distribuovaných prostrediach. Keďže súbory nie sú preberané priamo do lokálnych zariadení, môžu spoločnosti pri nakladaní s utajovanými alebo citlivými materiálmi zaistiť lepšiu bezpečnosť.

Funkcia InstantView je založená na riešení spoločnosti Oracle AutoVue Enterprise Visualization a predstavuje zásadné posilnenie súčasných funkcií založených na lokálne preberaných ukážkach súborov konvertovaných do formátu PDF. Vďaka využitiu najmodernejšej technológie ponúka spoločnosť IFS zabudovanú vizualizáciu, ktorá umožňuje jednoduchšiu ukážku a zdieľanie dokumentov bez akýchkoľvek požiadaviek na softvér zo strany používateľa.

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť funkciu InstantView, ktorá je prvým z mnohých vylepšení, ktoré plánujeme pre nové riešenie správy dokumentov, a je založená na riešení AutoVue Enterprise Visualization spoločnosti Oracle. Funkcia InstantView je navrhnutá tak, aby zlepšovala efektivitu a bezpečnosť procesu správy dokumentov a taktiež výrazne znižovala zaťaženie siete, takže je ideálna pre distribuované prostredia," hovorí Christian Klingspor, produktový riaditeľ oddelenia Service & Asset Management Solutions v spoločnosti IFS.

„S využitím riešenia AutoVue spoločnosti Oracle ako základu pre InstantView môže spoločnosť IFS svojim zákazníkom ponúknuť výkonné vizualizačné riešenie, ktoré dokáže zlepšiť efektivitu používateľa, výkon siete aj zabezpečenie. AutoVue spoločnosti Oracle je poprednou vizualizačnou technológiou a poskytuje vysokofunkčné riešenie pre súčasných aj budúcich používateľov spoločnosti IFS," povedal Thierry Bonfante, riaditeľ pre produktový manažment a stratégiu AutoVue spoločnosti Oracle.

IFS InstantView si môžu kúpiť zákazníci využívajúci IFS Enterprise Explorer alebo webové rozhrania. Riešenie čiastočne založené na technológii Oracle sa dodáva ako zabudovaná a úplne integrovaná funkcia v rámci radu IFS Aplikácie.

Spoločnosť IFS je členom programu Oracle PartnerNetwork (OPN) s úrovňou Platinum.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá