12.9.2012 0 Comments

IFS prináša vizualizáciu do správy dokumentov IFS (IFS Document Management)

Spoločnosť IFS uvádza InstantView - novú funkciu na vizualizáciu dokumentov v správe dokumentov IFS. Toto riešenie umožňuje ukážku akéhokoľvek dokumentu bez ohľadu na formát súboru alebo predinštalovaný softvér.

Funkcia InstantView umožňuje používateľovi zobraziť akýkoľvek súbor dokumentu od dokumentov Microsoft Office po súbory 2D- a 3D-CAD bez nutnosti inštalovať softvér, v ktorom bol tento súbor pôvodne vytvorený. Všetky súbory sú renderované na serveri, čím sa znižuje využitie šírky pásma a zlepšuje sa výkon v pomalých sieťach a v distribuovaných prostrediach. Keďže súbory nie sú preberané priamo do lokálnych zariadení, môžu spoločnosti pri nakladaní s utajovanými alebo citlivými materiálmi zaistiť lepšiu bezpečnosť.

Funkcia InstantView je založená na riešení spoločnosti Oracle AutoVue Enterprise Visualization a predstavuje zásadné posilnenie súčasných funkcií založených na lokálne preberaných ukážkach súborov konvertovaných do formátu PDF. Vďaka využitiu najmodernejšej technológie ponúka spoločnosť IFS zabudovanú vizualizáciu, ktorá umožňuje jednoduchšiu ukážku a zdieľanie dokumentov bez akýchkoľvek požiadaviek na softvér zo strany používateľa.

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť funkciu InstantView, ktorá je prvým z mnohých vylepšení, ktoré plánujeme pre nové riešenie správy dokumentov, a je založená na riešení AutoVue Enterprise Visualization spoločnosti Oracle. Funkcia InstantView je navrhnutá tak, aby zlepšovala efektivitu a bezpečnosť procesu správy dokumentov a taktiež výrazne znižovala zaťaženie siete, takže je ideálna pre distribuované prostredia," hovorí Christian Klingspor, produktový riaditeľ oddelenia Service & Asset Management Solutions v spoločnosti IFS.

„S využitím riešenia AutoVue spoločnosti Oracle ako základu pre InstantView môže spoločnosť IFS svojim zákazníkom ponúknuť výkonné vizualizačné riešenie, ktoré dokáže zlepšiť efektivitu používateľa, výkon siete aj zabezpečenie. AutoVue spoločnosti Oracle je poprednou vizualizačnou technológiou a poskytuje vysokofunkčné riešenie pre súčasných aj budúcich používateľov spoločnosti IFS," povedal Thierry Bonfante, riaditeľ pre produktový manažment a stratégiu AutoVue spoločnosti Oracle.

IFS InstantView si môžu kúpiť zákazníci využívajúci IFS Enterprise Explorer alebo webové rozhrania. Riešenie čiastočne založené na technológii Oracle sa dodáva ako zabudovaná a úplne integrovaná funkcia v rámci radu IFS Aplikácie.

Spoločnosť IFS je členom programu Oracle PartnerNetwork (OPN) s úrovňou Platinum.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá