Image
7.10.2016 0 Comments

IDC: Xerox lídrom v poskytovaní služieb pre workflow dokumentov

Xerox bol v správe „IDC Market Scape“ menovaný za lídra v oblasti poskytovania služieb workflow dokumentov. Spoločnosť Xerox drží v tomto hodnotení vedúce postavenie kontinuálne už šiesty rok. Rebríček „IDC Market Scape“ sleduje a hodnotí poskytovanie služieb správy dokumentov a ich vývoja smerom ku službám workflow.

Xerox je jediným výrobcom zariadení pre tlač v tomto hodnotení so špecializáciou na podporu služieb správy dokumentov. Automatizácia workflow tvorí jadro služieb spoločnosti, ktoré zákazníkom pomáhajú zvýšiť produktivitu a urýchliť procesy spojené so správou dokumentov. Xerox neustále rozširuje svoj súbor služieb pre automatizáciu a optimalizáciu firemných procesov a prináša tak 29 nových služieb naprieč oblasťami ako sú retailové bankovníctvo, priemyselná výroba, štátna správa, zdravotníctvo a školstvo.

Rozšírenie portfólia služieb pre automatizáciu zahŕňa metodiku analýzy firemných procesov, adaptívne modely procesov, inteligentné spracovanie dokumentov a ich revíziu. Napríklad služba Xerox - inteligentné riadenie podnikových procesov (Xerox intelligent business process management, iBPM) ponúka riešenia šité na mieru a urýchľuje vývoj aplikácií, čo umožňuje viac možností prispôsobenia sa riešeniam podľa prianí zákazníkov a partnerov.

„Spoločnosti Xerox sa prostredníctvom workflow služieb podarilo ponúknuť riešenie širokému spektru priemyselných oblastí a jednotlivých častí v rámci organizácie - od zredukovania spotreby papieru a zníženia nákladov až po zvyšovanie produktivity zamestnancov a zabezpečenia dát a dokumentov," hovorí Mike Feldman, generálny riaditeľ Large Enterprise Operations spoločnosti Xerox a dodáva: „Naše dlhoročné vedúce postavenie na trhu je dôkazom stáleho rastu našej spoločnosti a schopnosti osvojiť si softwarové riešenia a služby, ktoré poskytujú tie najlepšie riešenia šité na mieru našim zákazníkom."

Prostredníctvom partnerstva a akvizícií spoločnosť Xerox neustále pokračuje v zlepšovaní ponuky služieb správy dokumentov, portfólia svojich produktov a rozširovaní svojho pôsobenia na trhu. Medzi kľúčových partnerov patrí Hyland Software pre správu obsahu, Top Image Systems pre nástroje sofistikovaného skenovania a vyťažovania a Datawatch pre analytiku.

V správe „IDC Market Scape“ sa zdôrazňujú najsilnejšie stránky spoločnosti Xerox, ktorými sú:

  • Dobre rozvinutá stratégia a plán pre workflow dokumentov, vrátane plánov na ďalšie partnerstvá a akvizície,
  • konkrétne aktivity, ktoré sa zameriavajú na široké spektrum horizontálnych obchodných aplikácií, rovnako ako na oblasť priemyslu - aby sa oslovili kľúčové strategické trhy a ich rast (ako sú priemysel, bankovníctvo a vysokoškolské vzdelanie) a
  • silné portfólio, zamerané na správu dokumentov a workflow, vrátane nástrojov pre analýzu a tímovú spoluprácu (proprietary assessment and collaboration tools).

Portfólio spoločnosti Xerox, zamerané na workflow dokumentov rovnako zahŕňa horizontálne riešenia, ktoré sa dajú využiť medzi krajinami, a ktoré prepoja ako front-, tak back office. Tieto horizontálne riešenia sa týkajú účtovania (pohľadávky, záväzky), najímania zamestnancov, ale aj správy súborov, ktoré si firma vedie o svojich zamestnancoch.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá