13.5.2015 0 Comments

ICSA Labs udelili spoločnosti ZyXEL ocenenie za 15 rokov vynikajúceho testovania bezpečnosti dát

Spoločnosť ZyXEL Communications získala ocenenie EIST („15 Year Excellence in Information Security Testing", za 15 rokov vynikajúceho testovania bezpečnosti dát) od spoločnosti ICSA Labs. Slávnostné predanie cien sa uskutočnilo 20. apríla v priebehu galavečera, ktorý bol súčasťou konferencie RSA 2015.

„Ocenenie EIST od spoločnosti ICSA Labs je uznaním toho, ako intenzívne sa ZyXEL venuje procesu zlepšovania kvality," povedal George Japak, výkonný riaditeľ ICSA Labs. „Pre testy a získanie certifikácie v oblasti zabezpečenia informácií, ale tiež pre jej dlhodobé udržanie je potreba významný rozpočet, zdroje a disciplína. Účelom je vytvárať produkty s vyššou úrovňou zabezpečenia, ktoré budú prínosom aj pre zákazníkov, tak aj pre celý ‚bezpečnostný ekosystém'."

Ceny Excellence in Information Security Testing sa udeľujú klientom, ktorí svoje produkty nepretržite testujú 10, 15 alebo 20 rokov a udržujú si po túto dobu certifikáciu v oblasti zabezpečenia informácií od ICSA Labs. Klienti spoločnosti ICSA Labs ťažia z tesnej spolupráce s analytikmi, z možnosti využívať kritéria pre vývoj produktov, z prístupu k výskumu a tiež z účasti v konzorciách. Cieľom je vo všetkých prípadoch prispievať ku vzniku lepších produktov v prospech zákazníkov aj bezpečnostného ekosystému.

„Uznanie našej dlhoročnej práce na poli zabezpečenia sietí od prednej inštitúcie, akou je ICSA Labs, nás naplňuje radosťou a hrdosťou," uviedol Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL CEE. „ZyXEL neúnavne a s veľkým nasadením usiluje o väčšiu bezpečnosť sietí, ktorá je základom spoločenskej a obchodnej úspešnosti internetu."

ZyXEL v súčasnosti ponúka obsiahle portfólio produktov novej generácie pre jednotnú správu hrozieb (UTM). Ide o riešenie s veľkou šírkou pásma určená malým a stredným podnikom, ktoré obsahujú firewall a VPN s certifikáciou od ICSA. Táto ponuka zahŕňa produkty USG40/40W/60/60W pre malé kancelárie a pobočky, zariadenia USG110/210/310 pre stredne veľké podniky a rady USG1100/1900, ktoré sú navrhnuté pre väčšie organizácie. Produkty UTM novej generácie od ZyXELu ponúkajú podnikom v rámci jediného zariadenia funkcie ako firewall s gigabitovou rýchlosťou, hybridné VPN (IPSec/SSL), antivírová ochrana, filtrovanie obsahu, detekcia a prevencia prienikov (IDP), antispam či technológia application intelligence. Rad UTM novej generácie zahŕňa aj revolučný portál pre správu, ktorá sústreďuje všetky zásady zabezpečenia na jedno miesto, a WLAN kontrolér, ktorý nielen zlepšuje zabezpečenie, ale tiež zjednodušuje a integruje správu siete.

Riešenia od spoločnosti ZyXEL prinášajú pridanú hodnotu tiež z týchto dôvodov:

  • zníženie celkových nákladov na vlastníctvo vďaka spoľahlivosti produktov,
  • flexibilita a škálovateľnosť riešení,
  • účinné a integrované produkty,
  • bezplatné nástroje pre efektívnejšiu správu siete.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá