25.5.2016 0 Comments

IBM prináša značkám prehĺbenie zážitkov spotrebiteľov

Spoločnosť IBM oznámila rozšírenie sady riešení a funkcií, vrátane kognitívnych technológií, ktoré pomáhajú značkám pri zabezpečovaní relevantných skúseností zákazníkov – customer experience. S touto novou ponukou sa marketéri, obchodníci a e-commerce špecialisti môžu lepšie učiť, predvídať a riadiť vzťahy so zákazníkmi na každom kroku budovanie svojej značky a vzťahu zákazníkov k tejto značke.
Podľa novej správy Nucleus Research, IBM poskytuje návratnosť investícií (ROI) vo výške 15,82 dolárov za každý dolár vynaložený v oblasti marketingu, predaja, poprednými značkami, ako je ING Direct, The Home Shopping Network (HSN) a Standard Life , ktoré už dnes napĺňajú individuálne potreby svojich zákazníkov v reálnom čase.
„Každý zákazník je jedinečný a má malú toleranciu pre firmy, ktoré nedokážu rozpoznať jeho konkrétne záujmy, priania a potreby," hovorí Harriet Green, generálna riaditeľka IBM Watson IoT Commerce and Education. „V IBM pokračujeme v investíciách do budovania nášho portfólia, ktoré obsahuje nové kognitívne riešenia, ktoré pomôžu kompletne transformovať ponuku firiem šitú priamo na mieru potrebám jednotlivých zákazníkov. Podniky tak budú môcť rýchlo pochopiť, správanie svojich zákazníkov a poučiť sa z každej interakcie so zákazníkmi. "
S novým nástrojom IBM Real-Time Personalization, budú môcť obchodníci doručiť správnu ponuku svojim zákazníkom. Časť tohto nástroja IBM Marketing Cloud, Real-Time Personalization chápe, že preferencie osôb sa v priebehu času menia a rieši túto zmenu cez nástroj Cognitive Rule Advisor, ktorý sa učí, radí a navrhuje personalizovanú ponuku pre každého zákazníka.
Napríklad predajca športových potrieb identifikuje zákazníka, ktorého profil naznačuje, že sa zajíma aj o cyklistiku. Rozpoznajúc, že ​​je v tejto oblasti nováčik, odporučí mu ponuku bicyklov a všetko, čo potrebuje, aby sa mohol začať venovať svojej novej záľube. IBM tiež ohlásila, že uvádza na trh nové kognitívne technológie Commerce Insights, ktoré poskytujú obchodníkom v reálnom čase pohľad na ich podnikanie, špecificky zameraný na to, ako sa darí predaju jednotlivých produktov a kategórií.

Viac informácií nájdete Tu.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá