Image
18.8.2014 0 Comments

IBM ISC s.r.o. obstaráva výskumné služby za 1,4 mil. eur

IBM.jpg Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., obstaráva výskumné služby v predpokladanej hodnote 1,4 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Firma zverejnila oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania koncom júla v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Uchádzači môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 9. septembra tohto roka.

Ako sa uvádza v oznámení, predmetom zákazky je výskum v oblasti bezpečnosti prenosu rozsiahlych dát mobilných zariadení a príprava automatizovaných nástrojov udržiavania súkromia a privátnosti dát. Obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 40 tis. eur, pričom lehotu na dokončenie zákazky stanovil na osem mesiacov od jej zadania.

Uchádzači musia predložiť referencie o celkovom obrate za ostatné tri hospodárske roky v minimálnej výške 2,5 mil. eur bez DPH sumárne. Zadávateľ taktiež požaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Záujemcovia sú povinní okrem iného preukázať poskytnuté služby rovnakého alebo podobného charakteru ako je predmet zákazky za ostatné tri roky. Minimálne jedna z nich musí byť v hodnote najmenej jeden milión eur bez DPH.

Zadávateľ sa rozhodol, že nepoužije elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Podľa zverejnených informácií, zákazka sa týka Operačného programu Výskum a vývoj, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja.

Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., vznikla 20. februára 2003 v Bratislave. Firma sa zaoberá počítačovými službami, vedením účtovníctva, či službami súvisiacimi s počítačovým spracovaním údajov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá