Image
18.8.2014 0 Comments

IBM ISC s.r.o. obstaráva výskumné služby za 1,4 mil. eur

IBM.jpg Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., obstaráva výskumné služby v predpokladanej hodnote 1,4 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Firma zverejnila oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania koncom júla v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Uchádzači môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 9. septembra tohto roka.

Ako sa uvádza v oznámení, predmetom zákazky je výskum v oblasti bezpečnosti prenosu rozsiahlych dát mobilných zariadení a príprava automatizovaných nástrojov udržiavania súkromia a privátnosti dát. Obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 40 tis. eur, pričom lehotu na dokončenie zákazky stanovil na osem mesiacov od jej zadania.

Uchádzači musia predložiť referencie o celkovom obrate za ostatné tri hospodárske roky v minimálnej výške 2,5 mil. eur bez DPH sumárne. Zadávateľ taktiež požaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Záujemcovia sú povinní okrem iného preukázať poskytnuté služby rovnakého alebo podobného charakteru ako je predmet zákazky za ostatné tri roky. Minimálne jedna z nich musí byť v hodnote najmenej jeden milión eur bez DPH.

Zadávateľ sa rozhodol, že nepoužije elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Podľa zverejnených informácií, zákazka sa týka Operačného programu Výskum a vývoj, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja.

Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., vznikla 20. februára 2003 v Bratislave. Firma sa zaoberá počítačovými službami, vedením účtovníctva, či službami súvisiacimi s počítačovým spracovaním údajov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá