Image
18.8.2014 0 Comments

IBM ISC s.r.o. obstaráva výskumné služby za 1,4 mil. eur

IBM.jpg Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., obstaráva výskumné služby v predpokladanej hodnote 1,4 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Firma zverejnila oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania koncom júla v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Uchádzači môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 9. septembra tohto roka.

Ako sa uvádza v oznámení, predmetom zákazky je výskum v oblasti bezpečnosti prenosu rozsiahlych dát mobilných zariadení a príprava automatizovaných nástrojov udržiavania súkromia a privátnosti dát. Obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 40 tis. eur, pričom lehotu na dokončenie zákazky stanovil na osem mesiacov od jej zadania.

Uchádzači musia predložiť referencie o celkovom obrate za ostatné tri hospodárske roky v minimálnej výške 2,5 mil. eur bez DPH sumárne. Zadávateľ taktiež požaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť. Záujemcovia sú povinní okrem iného preukázať poskytnuté služby rovnakého alebo podobného charakteru ako je predmet zákazky za ostatné tri roky. Minimálne jedna z nich musí byť v hodnote najmenej jeden milión eur bez DPH.

Zadávateľ sa rozhodol, že nepoužije elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Podľa zverejnených informácií, zákazka sa týka Operačného programu Výskum a vývoj, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja.

Spoločnosť IBM International Services Centre, s.r.o., vznikla 20. februára 2003 v Bratislave. Firma sa zaoberá počítačovými službami, vedením účtovníctva, či službami súvisiacimi s počítačovým spracovaním údajov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá