7.9.2015 0 Comments

IBM Cloud je pri integrácií Java technológií do Bluemixu flexibilnejší

Spoločnosť IBM oznámila úplnú dostupnosť a vylepšenia súboru služieb pre platformu ako službu (PaaS) Bluemix, ktorá umožní developerom jednoduchšie integrovať Java technológie do ich aplikácií založených na cloude.

Nové nástroje cloudu IBM sú navrhnuté tak, aby pomohli developerom rozširovať schopnosti ich aplikácií, a spolu s využitím pridanej bezpečnosti a flexibility poskytovali používateľom bezpečnejšiu cloudovú skúsenosť. Tieto nástroje zahŕňajú: Liberty Buildpack, IBM nástroje Eclipse pre platformu Bluemix a XPages na platforme IBM Bluemix. Posledný z nástrojov Xpages na platforme Bluemix umožní developerom vytvoriť responzívne a bezpečné aplikácie, bohaté na funkcie, ktoré môžu byť vďaka Bluemixu rýchlo uvedené na trh.

Užívateľsky príťažlivý Bluemix katalóg pre developerov, založený na otvorených štandardoch, obsahuje viac ako 100 nástrojov a služieb pre najvýznamnejšie Open source technológie kombinované s IBM a službami tretej strany, ktoré umožňujú developerom vytvárať, spúšťať a spravovať cloudové aplikácie s väčšou flexibilitou. IBM spustilo platformu Bluemix v roku 2014 investíciou  v hodnote jedna miliarda dolárov. Tá sa rýchlo stáva najväčším nasadením Cloud Foundry vo svete a nedávno sa podľa výskumu firmy ESG ukázalo, že rastie 10-krát rýchlejšie než zvyšný trh PaaS.

Kombinovaním platformy Bluemix s metodológiou IBM Design Thinking, vytvára sieť Bluemix prepojenie medzi podnikmi a kultúrou startupov zriaďovaním fyzických priestorov na spoluprácu priamo v srdci úspešných podnikateľských komunít po celom svete, vrátane San Francisca, Londýna a Toronta.

Developeri môžu získať prístup k novým službám Tu.

Viac informácií k téme nájdete Tu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá