Image
14.3.2014 0 Comments

Hudba Google Play už čoskoro aj na Slovensku, už vieme koľko zaplatíme

google_play.png Google spustí službu pre slovenských používateľov už v najbližších dňoch. Používateľom prinesie 3 kľúčové funkcie. Hlavnou súčasťou služby bude internetový obchod Google Play, ktorý ponúka viac ako 20 miliónov piesní z celého sveta. Súčasťou ponuky bude aj väčšina populárnej slovenskej hudobnej produkcie od známych aj menej známych interpretov.

Používatelia budú môcť využiť aj neobmedzený prístup k miliónom skladieb a hudobných albumov pod názvom Hudba Google Play Naplno. V rámci služby Naplno bude možné vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta, ľubovoľne dopĺňať a vymazávať pesničky zo zoznamu. Tiež bude možné prezerať si odporúčania hudobných expertov, vyhľadávať skladby podľa žánru a pomocou funkcie „Okamžité počúvanie" si zapnúť hudbu, ktorú používateľom služba ponúkne na základe ich obľúbených skladieb.

Mesačné predplatné pre službu Naplno bude stanovené na 5,49 EUR/mesačne, pričom do konca apríla bude môcť ktokoľvek využiť zvýhodnenú ponuku a získať predplatné za 4,49 EUR/mesačne. Prvých 30 dní využívania služby bude pre všetkých nových používateľov bezplatné, aby si službu mohli nezáväzne vyskúšať.

Treťou kľúčovou funkciou služby bude možnosť využívať ju ako úložisko a nakombinovať vytvorenú knižnicu s vlastnou hudbou. V rámci služby bude možné nahrať svoju súkromnú hudobnú zbierku v rozsahu až 20 tisíc skladieb, uložiť si ju zadarmo v cloude a mať k nej prístup zo svojich zariadení.

Slovenskí používatelia sa na službu Hudba Google Play môžu tešiť už v najbližších dňoch a okrem webového rozhrania k nej budú mať prístup aj zo svojich Android a iOS zariadení.


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá