Image
14.3.2014 0 Comments

Hudba Google Play už čoskoro aj na Slovensku, už vieme koľko zaplatíme

google_play.png Google spustí službu pre slovenských používateľov už v najbližších dňoch. Používateľom prinesie 3 kľúčové funkcie. Hlavnou súčasťou služby bude internetový obchod Google Play, ktorý ponúka viac ako 20 miliónov piesní z celého sveta. Súčasťou ponuky bude aj väčšina populárnej slovenskej hudobnej produkcie od známych aj menej známych interpretov.

Používatelia budú môcť využiť aj neobmedzený prístup k miliónom skladieb a hudobných albumov pod názvom Hudba Google Play Naplno. V rámci služby Naplno bude možné vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta, ľubovoľne dopĺňať a vymazávať pesničky zo zoznamu. Tiež bude možné prezerať si odporúčania hudobných expertov, vyhľadávať skladby podľa žánru a pomocou funkcie „Okamžité počúvanie" si zapnúť hudbu, ktorú používateľom služba ponúkne na základe ich obľúbených skladieb.

Mesačné predplatné pre službu Naplno bude stanovené na 5,49 EUR/mesačne, pričom do konca apríla bude môcť ktokoľvek využiť zvýhodnenú ponuku a získať predplatné za 4,49 EUR/mesačne. Prvých 30 dní využívania služby bude pre všetkých nových používateľov bezplatné, aby si službu mohli nezáväzne vyskúšať.

Treťou kľúčovou funkciou služby bude možnosť využívať ju ako úložisko a nakombinovať vytvorenú knižnicu s vlastnou hudbou. V rámci služby bude možné nahrať svoju súkromnú hudobnú zbierku v rozsahu až 20 tisíc skladieb, uložiť si ju zadarmo v cloude a mať k nej prístup zo svojich zariadení.

Slovenskí používatelia sa na službu Hudba Google Play môžu tešiť už v najbližších dňoch a okrem webového rozhrania k nej budú mať prístup aj zo svojich Android a iOS zariadení.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá