22.1.2014 0 Comments

Huawei a Arsenal uzavreli globálne partnerstvo

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a koncových zariadení, a futbalový klub Arsenal FC oznámili uzavretie nového partnerstva, v rámci ktorého sa telekomunikačný špecialista stane oficiálnym partnerom severo-londýnskeho futbalového klubu v oblasti smartfónov.

Huawei a Arsenal oznámili uzavretie globálneho partnerstva, ktoré potrvá do konca sezóny 2015/2016, v tréningovom stredisku Arsenalu v Colney v hrabstve Hertfordshire. Slávnostného oznámenia sa zúčastnili i členovia prvého tímu, napríklad Aaron Ramsey, Lukas Podolski alebo Mesut Özil a prítomný bol i tréner Arsène Wenger. Fanúšikom bolo partnerstvo oficiálne predstavené na londýnskom Emirates Stadium pred zápasom Premier League s Fulhamom 18. Januára 2014.

Partnerstvo spojí dve špičkové organizácie s globálnym dosahom, spoločnosť Huawei, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti technológie a komunikácie, a futbalový klub Arsenal FC, ktorý patrí k najväčším futbalovým klubom sveta.

Obchodný riaditeľ Arsenalu Tom Fox uzavretie kontraktu komentoval slovami: „Sme veľmi radi, že môžeme spoločnosť Huawei privítať medzi svojimi oficiálnymi partnermi. Ide o vôbec prvý globálny kontrakt, ktorý sme uzavreli s čínskou značkou, a dokazuje náš dlhodobý záujem o globálny trh, ktorý sa snažíme osloviť prostredníctvom svojich predsezónnych turné a oslovovaním fanúšikov klubu prostredníctvom digitálnych médií. Huawei je skutočným lídrom vo svojom obore, veď svoje produkty z oblasti informačných a komunikačných technológií poskytuje viac ako tretine svetovej populácie. Sme radi, že môžeme byť partnermi spoločnosti Huawei v dobe, keď táto spoločnosť zažíva prudký globálny rozmach a výrazne expanduje vo Veľkej Británii a Európe."

V rámci partnerstva budú obe organizácie spolupracovať na globálnej báze a predstavitelia i hráči Arsenalu sa budú zúčastňovať komunikačných a reklamných aktivít Huawei vo Veľkej Británii i v zámorí.

Mark Mitchinson, výkonný viceprezident Huawei Technologies UK, uzavretý kontrakt komentoval slovami: „Spoločnosť Huawei je poctená, že sa môže stať partnerom Arsenalu, jedného z popredných futbalových klubov súčasnosti. Sme mladá a dynamická značka, zároveň sme technickým lídrom vo svojej oblasti a to z nás robí skvelého partnera pre tak celosvetovo známy klub, akým je Arsenal. Na budúcu spoluprácu s tímom z Emirates Stadium sa veľmi tešíme."

Súčasťou partnerstva budú exkluzívne ponuky, obsah a reklamné aktivity v priebehu zápasu Arsenalu i marketing prostredníctvom digitálnych platforiem a sociálnych sietí. Huawei taktiež získa prístup k rozsiahlej marketingovej databáze Arsenalu a v prestávkach domácich zápasov bude organizovať súťaže pre návštevníkov Emirates Stadium.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá