22.1.2014 0 Comments

Huawei a Arsenal uzavreli globálne partnerstvo

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a koncových zariadení, a futbalový klub Arsenal FC oznámili uzavretie nového partnerstva, v rámci ktorého sa telekomunikačný špecialista stane oficiálnym partnerom severo-londýnskeho futbalového klubu v oblasti smartfónov.

Huawei a Arsenal oznámili uzavretie globálneho partnerstva, ktoré potrvá do konca sezóny 2015/2016, v tréningovom stredisku Arsenalu v Colney v hrabstve Hertfordshire. Slávnostného oznámenia sa zúčastnili i členovia prvého tímu, napríklad Aaron Ramsey, Lukas Podolski alebo Mesut Özil a prítomný bol i tréner Arsène Wenger. Fanúšikom bolo partnerstvo oficiálne predstavené na londýnskom Emirates Stadium pred zápasom Premier League s Fulhamom 18. Januára 2014.

Partnerstvo spojí dve špičkové organizácie s globálnym dosahom, spoločnosť Huawei, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti technológie a komunikácie, a futbalový klub Arsenal FC, ktorý patrí k najväčším futbalovým klubom sveta.

Obchodný riaditeľ Arsenalu Tom Fox uzavretie kontraktu komentoval slovami: „Sme veľmi radi, že môžeme spoločnosť Huawei privítať medzi svojimi oficiálnymi partnermi. Ide o vôbec prvý globálny kontrakt, ktorý sme uzavreli s čínskou značkou, a dokazuje náš dlhodobý záujem o globálny trh, ktorý sa snažíme osloviť prostredníctvom svojich predsezónnych turné a oslovovaním fanúšikov klubu prostredníctvom digitálnych médií. Huawei je skutočným lídrom vo svojom obore, veď svoje produkty z oblasti informačných a komunikačných technológií poskytuje viac ako tretine svetovej populácie. Sme radi, že môžeme byť partnermi spoločnosti Huawei v dobe, keď táto spoločnosť zažíva prudký globálny rozmach a výrazne expanduje vo Veľkej Británii a Európe."

V rámci partnerstva budú obe organizácie spolupracovať na globálnej báze a predstavitelia i hráči Arsenalu sa budú zúčastňovať komunikačných a reklamných aktivít Huawei vo Veľkej Británii i v zámorí.

Mark Mitchinson, výkonný viceprezident Huawei Technologies UK, uzavretý kontrakt komentoval slovami: „Spoločnosť Huawei je poctená, že sa môže stať partnerom Arsenalu, jedného z popredných futbalových klubov súčasnosti. Sme mladá a dynamická značka, zároveň sme technickým lídrom vo svojej oblasti a to z nás robí skvelého partnera pre tak celosvetovo známy klub, akým je Arsenal. Na budúcu spoluprácu s tímom z Emirates Stadium sa veľmi tešíme."

Súčasťou partnerstva budú exkluzívne ponuky, obsah a reklamné aktivity v priebehu zápasu Arsenalu i marketing prostredníctvom digitálnych platforiem a sociálnych sietí. Huawei taktiež získa prístup k rozsiahlej marketingovej databáze Arsenalu a v prestávkach domácich zápasov bude organizovať súťaže pre návštevníkov Emirates Stadium.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá