Image
12.5.2016 0 Comments

Huawei Road Show prebehlo v Bratislave

Big Video, Big IT, Big Operation, Big Architecture a Big Pipe – digitálna transformácia, cesta k lepšie prepojenému svetu

V Bratislave prebehlo Huawei Road Show 2016. Prezentačný kamión Huawei v rámci tohtoročnej Road Show navštívi 26 miest v 23 krajinách sveta v priebehu 6 mesiacov. Jedným z miest bola v dňoch 9. – 12. mája aj Bratislava. Návštevníci mali príležitosť spoznať najnovšie trendy v odvetví a aktuálne témy. Na základe produktov a služieb Huawei sa mohli zoznámiť a hlbšie porozumieť aj ICT stratégii spoločnosti.

V súčasnej dobe sa vďaka nárastu používateľských skúseností stáva digitálna transformácia nutnosťou. Huawei prichádza s piatimi veľkými iniciatívami („Big 5“) v oblasti transformačnej stratégie.

Big Video

Video sa čoskoro stane základnou telekomunikačnou službou. V Roadshow sekcii „Video“ Huawei predstaví hybridný TV („Hybrid TV“), najnovšie video riešenie, ktoré prepojí technológie ako sú konvergovaná dátová a digitálna TV platforma, cloudové úložisko, video hovory a rýchle prepínanie programov.

Big IT

V tejto oblasti Huawei predstavil produkty a riešenia pre CTO / CIO, riaditeľov a inžinierov z oblasti IT, ktorých cieľom je konkurencieschopnosť v čase digitálnej transformačnej éry. Huawei okrem iného predstavil individuálne prispôsobiteľné Unicloud riešenie, riešenie pre dátové centrá a vlastnú rodinu UPS zariadení.

Big Operation

Táto sekcia predstavila Huawei filozofiu v oblasti budovania agilných sietí, ktoré garantujú E2E ROADS. Huawei privítal návštevníkov radom rozličných riešení, vrátane „network experience plus“, „fixed network modernization“ a „operation and maintenance transformation“.

Big Architecture

Jedná sa o oblasť vyhradenú pre SDN (Software Defined Network)/ NFV (Network Function Virtualization) technológie v datacentrách, ktoré umožňujú rýchle doručenie v rámci ROADS.

Big Pipe

Všadeprítomné ultra-širokopásmové siete sú kľúčovým aktívom, ktoré operátorom umožňuje digitálnu transformáciu. Návštevníci sa stretli s veľkým množstvom produktov a služieb, medzi nimi napríklad: 5G, WTTx, GigaHome alebo 4K.

„V tomto roku bude digitálna transformácia dôležitou súčasťou agendy Road Show a Huawei ju bude interpretovať so zameraním na zákazníka, a to ako sieťovú, architektonickú, prevádzkovú a biznis transformáciu,“ uviedla Liang Yan, Managing Director Huawei Technologies (Slovak).

Vzhľadom na súčasný vývoj kládla Road Show dôraz najmä na video a ultra-širokopásmové siete, ktoré sú potrebné pre lepšie prepojený svet pomocou Open ROADS (otvorené cesty). Pojem ROADS zahŕňa Real-time, On-demand, All-online, DIY a Social connectivity.

Zobrazit Galériu
Autor: TS Huawei

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá