Image
18.8.2016 0 Comments

Huawei P9 získal ocenenie EISA za najlepší „Európsky spotrebiteľský smartfón 2016-17“

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, získala za svoj vlajkový model Huawei P9 prestížne ocenenie EISA (European Image and Sound Association) za „Európsky spotrebiteľský smartfón 2016-17". Smartfón Huawei získava prvé miesto v tejto kategórii už štvrtý rok po sebe a spoločnosť Huawei tak dokazuje, že kvalitné spracovanie a dizajn je u jej zariadení dlhodobo na najvyššej úrovni.

Huawei P9 je prvý smartfón, na ktorého vývoji spolupracovala kultová nemecká fotografická spoločnosť Leica Camera AG. Duálny fotoaparát Huawei P9 umožňuje užívateľom zachytiť okamih nielen v pestrých a živých farbách, ale aj prostredníctvom jedinečného monochromatického (čiernobieleho) fotografického režimu, a to s vynikajúcim jasom, farebnou dynamikou i autenticitou.

Podľa poroty EISA Huawei vstupuje do dejín
Porota EISA v rámci ocenenia Huawei P9 ako „Európskeho spotrebiteľského smartfónu 2016-17" k Huawei P9 uvádza: „Dôležité veci nemožno podceniť a je potrebné ich robiť správne. A to presne platí v prípade Huawei P9. 5,2-palcový LCD displej typu IPS-NEO s Full HD rozlíšením kryje sklo so zaoblenými okrajmi, osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 955 SoC poháňa Android OS 6.0 s rozhraním Emotion UI 4.1. P9 je k dispozícii v pôsobivom výbere povrchových úprav vyrobených z najrôznejších materiálov. A to nie je všetko, Huawei vstupuje do dejín ako prvý výrobca, ktorý prepojil fotografické know-how spoločnosti Leica so svetom smartfónov. Fotoaparát s dvoma objektívmi zachytí viac svetla a zaznamená tak fotografie a videá s vyšším jasom. 3000 mAh batéria má dostatok energie, aby ste neprepásli žiadny vzácny okamih, vycibrený dizajn tela z jediného dielu vyniká zaguľatenými hranami v tvare diamantového brusu a vytvára tak z P9 rovnako praktický, ako aj krásny telefón."


Glory Zhang, marketingová riaditeľka Huawei Consumer Business Group, k prestížnemu oceneniu poznamenala: „Je nám cťou získať EISA ocenenie štvrtý rok za sebou. Táto pocta je zároveň dôkazom toho, že Huawei plní svoje záväzky a pokračuje v mobilných inováciách, ktoré užívateľom umožňujú zažiť vždy niečo nové. Vycibrený dizajn Huawei P9, chválený porotcami EISA, je výsledkom vyčerpávajúceho vývoja, sústredenia sa na detail a dlhotrvajúceho úsilia najlepších svetových priemyselných dizajnérov."

Celosvetové dodávky P9 a P9 Plus presiahli v júli už 4,5 milióna kusov s výraznými predajmi v mnohých európskych krajinách, ako sú Francúzsko, Fínsko a Veľká Británia. Na trhu je už dostupná aj odľahčená verzia Huawei P9 a nástupca minuloročného bestselleru, Huawei P9 lite.

Pre viac informácií navštívte consumer.huawei.com/sk alebo huaweidevice.sk

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá