Image
24.10.2016 0 Comments

Hotpoint predstavuje nový rad štýlových vstavaných rúr

Kuchyňa je aj o plnení želaní, obzvlášť, ak v nej vášnivý kuchár pripravuje lahodné pokrmy. Značka Hotpoint s hrdosťou predstavuje úplne nový rad vstavaných rúr a parných rúr s množstvom praktických funkcií, ktoré povýšia vaše varenie na úplne novú úroveň. Distribúcia tepla Multiflow či prednastavené recepty, pripravené špičkovými kuchármi, ktoré sú zárukou vynikajúcich výsledkov a zároveň poskytujú absolútnu voľnosť k vyjadreniu vašej kreativity. Tento moderný prístup k vareniu je v krásnej harmónii s prémiovým moderným vzhľadom a čistým dizajnom, ktorý prepája celý rad vstavaných spotrebičov Hotpoint. Prémiový Dizajn 9 ocenila aj porota prestížnej dizajnovej súťaže Red Dot a vyznamenala ho cenou Red Dot Award 2016.

„S našimi novými vstavanými rúrami a parnými rúrami si pri varení užijete zábavu. Vďaka užitočným funkciám môžete prejaviť svoje kreatívne nadanie, a to všetko s presnou kontrolou pre vždy dokonalé výsledky varenia. Naše rúry kombinujú inovácie s úžasným dizajnom. Sme hrdí na to, že naše vstavané rúry získali tohtoročnú cenu Red Dot Award. Tie spotrebiče sú však nielen krásne na pohľad — sú úplne zamerané na aktuálne potreby a priania spotrebiteľov,” povedal Massimiliano Fugini, riaditeľ značky Hotpoint v rámci Whirlpool EMEA. „Rovnako, ako vynikajúce jedlo zlepšuje náladu, úžasný dizajn vytvára príjemné domáce prostredie a umožňuje spotrebiteľom naplno prejaviť svoj životný štýl.”

Nové rúry plnia najdôležitejšie očakávania od jedného z najdôležitejších kuchynských spotrebičov. Medzinárodný prieskum, ktorý bol realizovaný v šiestich európskych krajinách, týkajúci sa využívania spotrebičov odhalil, že 55% spotrebiteľov od rúry očakáva dokonalé a rovnomerné prepečenie každej časti jedla. Na druhej strane, 36% požaduje, aby ich rúra zaistila zachovanie živín v potravinách a 33% si praje presnejšiu kontrolu nad celým procesom pečenia.

Nové vstavané rúry Hotpoint — záruka vždy dokonalých výsledkov
Rúry majú integrovaný systém moderných technológií, ako je napríklad systém rovnomerného prúdenia horúceho vzduchu Multiflow, teplotná sonda alebo neuveriteľne presná elektronická kontrola teploty. Všetky tieto technológie zjednodušujú celkovú kontrolu nad pečením jedla – vo vnútri aj zvonku.

Technológia Multiflow – špičkový systém s ventilátorom a optimalizovanou zadnou časťou panela pre dokonalú distribúciu horúceho vzduchu vo vnútri rúry bez recirkulácie. Rovnomerné prúdenie do všetkých smerov a elektronická kontrola zaručujú dokonalé prepečenie pripravovaného jedla. Nároční zákazníci ocenia integrovanú teplotnú sondu, ktorá je k dispozícii exkluzívne v prémiových modeloch. Pred pečením jednoducho vložíte sondu do pokrmu. Vnútornú teplotu a proces pečenia môžete sledovať na displeji bez toho, aby ste museli rúru otvoriť.

Funkcia Multirecipes bola vyvinutá v spolupráci so skúsenými šéfkuchármi, ponúka širokú paletu prednastavených receptov a zlepšuje pôžitok z varenia. Vyberte si recept a rúra sama nastaví všetky parametre, ako teplotu, spôsob ohrievania, nastavenie ventilátora či čas pečenia. Pokrmy budú upečené tak, aby sa zdôraznili prirodzené chute použitých surovín. Vychutnajte si lahodné jedlá, ako napríklad losos s bylinkami, vegetariánsky koláč, cheesecake či mnoho ďalších.

Pre dokonalú flexibilitu je v nových rúrach k dispozícii aj deväť prednastavených asistovaných cyklov, ktoré nastavia teplotu a spôsob pečenia tak, aby boli výsledky najčastejšie pripravovaných pokrmov skutočne dokonalé. Ide o pečenie chleba, pizze, mäsa, hydiny, duseného mäsa či tortového cesta, ale aj špeciálne funkcie, ako udržiavanie jedla v teple bez jeho vysušovania alebo pomalé pečenie.

Spoľahlivá prevádzka a očarujúci dizajn
Nové rúry Hotpoint disponujú tiež vlastnosťami, ktoré spríjemňujú ich každodenné používanie či dlhodobú starostlivosť. Elegantný dizajn a väčšia kapacita — základné modely ponúkajú kapacitu 71 litrov, prémiové modely až 73 litrov (pri modeloch z roku 2015 to bolo 62 a 65 litrov). Štandardizované externé rozmery zostali zachované. Rúry sú tiež vybavené čistiacimi programami pre rýchlejšiu a jednoduchšiu údržbu.

Pyrolytické čistenie: Rúry Hotpoint majú dva automatické pyrolytické cykly podľa typu nečistôt. Vďaka teplote 500 °C sa špina premení na prach a nie je tak potrebné používať žiadne chemikálie. Prach jednoducho zotriete utierkou alebo povysávate.

Katalytické čistenie: Samočistiaci systém zaručuje dokonalé výsledky bez námahy a nutnosti použitia chémie. Vnútorné steny rúry sú pokryté špeciálnymi panelmi z pórovitého smaltu, ktorý vďaka procesu katalytickej oxidácie zachytia mastnotu vyparovanú pri pečení.

Diamond Clean: Táto technológia značky Hotpoint taktiež umožňuje ekologicky nezávadnú údržbu, a to vďaka špeciálnemu náteru s čistiacimi vlastnosťami, ktoré sa aktivujú v priebehu cyklu s využitím pary. Cyklus, oproti pyrolýze, ponúka značnú úsporu energie – trvá len 35 minút, pričom teplota dosahuje iba 90 °C.

Nová parná rúra Hotpoint - výkonná všestrannosť pre zdravú kuchyňu
Značka Hotpoint predstavuje aj novú kombinovanú rúru s výškou 45 cm pre ľahké a zdravé varenie, perfektného pomocníka pre zvýraznenie prirodzených chutí potravín.

Proces varenia v pare je neustále pod kontrolou, aby bolo množstvo pary ideálne a generovala sa v správnej chvíli so správnou teplotou. Ide o precízny a jemný spôsob varenia. Vďaka prispôsobovaniu vlhkosti a teploty sú pokrmy zvonku chrumkavé a vo vnútri krehké. Rúra je ideálna aj pre rýchle rozmrazovanie, ohrievanie či varenie.

Nová parná rúra je maximálne všestranná. Okrem funkcie varenia v pare je možné použiť aj funkciu s ventilátorom pre pečenie, ktoré zaručí chrumkavé a jemné pokrmy za kratší čas. Táto kombinácia je ideálna pre spracovanie predpripravených mrazených potravín alebo dezertov.

Rúra je vybavená desiatimi asistovanými cyklami, ktoré pokrývajú širokú škálu jednotlivých druhov potravín. Rúra sama navrhne vhodné parametre varenia, správnu teplotu či ideálnu úroveň pre vloženie plechu. Okrem varenia s asistenciou ponúkajú prémiové modely teplotnú sondu.

Parná rúra je veľmi efektívna aj pri rozmrazovaní akéhokoľvek jedla, či už mäsa, rýb, pečiva alebo ovocia. Steam Defrost pomáha zachovať prirodzený vzhľad a živiny potravín. Ohrievanie jedla je, rovnako ako varenie v pare, veľmi účinné. Oživuje chute, akoby bolo jedlo práve uvarené, zároveň zabraňuje ich vysušeniu.

V srdci úplne nového radu vstavaných spotrebičov Hotpoint
Rúry sú súčasťou nového radu vstavaných spotrebičov Hotpoint a zdieľajú rovnakú filozofiu, či už ide o špičkový moderný dizajn alebo intuitívne ovládanie s navigáciou. „Sme hrdí, že môžeme predstaviť rad vstavaných rúr, ktoré krásne zapadnú do moderných interiérov, ale zároveň reflektujú životný štýl súčasných zákazníkov. Čistý dizajn je nielen pekný na pohľad, ale umožňuje tiež jednoduchý prístup ku všetkým funkciám. Nové spotrebiče Hotpoint sú dôkazom toho, ako nové inovatívne prístupy a technológie dokážu naplniť reálne potreby zákazníkov a zlepšiť ich každodenný život," povedal Neil Tunstall, generálny riaditeť kategórie varenia Whirlpool EMEA.

Rúry sú dokonale zladené s ostatnými vstavanými spotrebičmi z nového radu Hotpoint, ktorý zahŕňa tiež mikrovlnné rúry, nový plnoautomatický kávovar, výhrevné zásuvky, plynové a indukčné varné dosky či odsávače pár. Ponúkajú široký výber výnimočných riešení, ktoré odzrkadľujú reálne potreby súčasných spotrebiteľov, ktorí hľadajú kvalitu bez kompromisov.

PRODUKTOVÉ TIPY
Parná rúra MS 998 IX HA

Táto rúra v Dizajne 9 s dotykovým ovládaním a čiernobielym textovým displejom ideálne dopĺňa rúru, mikrovlnnú multifunkčnú rúru a kávovar – všetko v rovnakej línii. Pri umiestnení vedľa seba poslúži k dorovnaniu výšky ohrevná zásuvka.

Odporúčaná cena vstavanej parnej rúry MS 998 IX HA je 1 099 €

Samostatná pyrolytická teplovzdušná rúra FI9 891 SP IX HA
Tento model v najvyššom Dizajne 9 v prevedení čierne sklo v kombinácii s nerezovými detailmi, je ovládaný dotykom s voľbou zobrazenou na čiernobielom textovom displeji českom jazyku. Dominantou technologického vybavenia je 28 automatických receptov ovládaných senzorom a teplotná sonda pre dokonalú kontrolu, technológia Multiflow a elektronická kontrola teploty. K dispozícii je tiež 6 tradičných a 9 doplnkových funkcií s nastaviteľnou teplotou 50 – 250 °C.  Jednoduchú údržbu zabezpečuje pyrolytické čistenie, o plynulé zatváranie dvierok sa postará funkcia Soft Closing. Rúra má vnútorný objem 73 litrov a 4vrstvové sklo. Do príslušenstva tiež patrí rošt, hlboký a plytký plech, jedna úroveň výsuvných koľajničiek, teplotná sonda  a grilovací ražeň.

Unikátny dizajn tejto rúry získal cenu RedDot Award 2016.

Odporúčaná cena horkovzdušnej rúry FI9 891 SP IX HA je 699 €

Samostatná teplovzdušná rúra FI7 861 SH IX
Model v Dizajne 7 s ovládaním pomocou zápustných gombíkov ponúka 9 tradičných a 8 špeciálnych funkcií, voľba sa zobrazí na grafickom displeji v českom jazyku. Vnútorný objem rúry je 73 litrov, do vybavenia tiež patrí tlmené zatváranie dvierok Soft Closing. Šetrné čistenie zabezpečí funkcia Diamond Clean, ktorá pracuje na princípe pary. O optimálnu distribúciu tepla sa stará technológia Multiflow.

Tento model je k dispozícii v štyroch farebných prevedenia, ktoré dokonale zapadnú do setu s mikrovlnnou rúrou v rovnakom dizajnovom a farebnom prevedení.

Odporúčaná cena teolovzdušnej rúry FI7 861 SH IX HA (BL, WH, CF, DS) je 599 €

Teplovzdušná rúra  FI6 864 SH IX
Model v Dizajne 6, ktorý je charakterizovaný zaguľateným madlom a kombináciou nerezu a čierneho skla, disponuje 9 tradičnými a 8 špeciálnymi funkciami, kapacitou 73 litrov a tlmeným zatváraním dvierok Soft Closing. Najideálnejšie výsledky pri pečení dosiahnete vďaka technológii Multiflow a elektronickej kontrole teploty.

Odporúčaná cena teplovzdušnej rúry FI6 864 SH IX je 559 €

Teplovzdušná rúra  FI5 851 H IX HA
Dizajn 5 reprezentuje elegantné stredové ovládacie tlačidlo hranaté madlo. Rúra ponúka 4 tradičné a 12 špeciálnych funkcií a samočistiaci systém Diamond Clean. Vnútorný objem je 71 litrov, model je zaradený do energetickej triedy A+ a nechýba ani pokročilá technológia Multiflow a elektronické ovládanie teploty.

Odporúčaná cena teplovzdušnej rúry FI5 851 H IX HA je 499 €

Vstavaný set rúr na pečenie, multifunkčných mikrovlnných i parných rúr v Dizajne 9, elegantne a veľmi funkčne dopĺňa kávovar a ohrevná zásuvka na taniere a kávové šálky.

Vstavaný plnoautomatický kávovar CM 9945 HA
S novým plnoautomatickým kávovarom Hotpoint si vždy vychutnáte kávu ako z profesionálneho kávovaru. Dotykový ovládací panel a displej umožnia jednoduché a rýchle ovládanie. Kávovar pripraví nielen pravé talianske Espresso, ale vďaka novým technológiám a automatickým programom s kombináciou mlieka i krémové Cappuccino, Caffè Latté alebo Macchiato.

Integrovaný mlynček zabudovaný v kávovare umožní použiť nielen mletú kávu, ale aj originálnu zrnkovú kávu podľa vašej chuti, ktorej zomletie si môžete regulovať v rámci siedmich stupňov, od hrubej kávy až po tú najjemnejšiu a vaša káva získa správnu krémovú penu. Do pamäte kávovaru môžete uložiť svoje obľúbené nastavenie intenzity kávy a veľkosť šálky – espresso, malá stredná veľká alebo extra veľká šálka. Pripraviť si môžete jemnú i intenzívnu mliečnu penu, vhodnú i pri Caffé Latté. Pomocou špeciálnej vodnej i parnej trysky môžete v kávovare Hotpoint pripraviť aj sypané či bylinkové čaje. Vďaka jednoducho vyberateľným dielom je čistenie jednoduché a rýchle. Zberná nádoba na kávový odpad, nádržka na vodu aj odkvapkávacia miska sa ľahko rozoberajú a udržiavajú čisté. Kávovar má zásobník s objemom 1,8 l, termoblok pracuje pod tlakom 15 barov. V nerezovom prevedení je s úpravou proti odtlačkom prstov.

Odporúčaná cena vstavaného plnoautomatického kávovaru CM 9945 HA je 1 299 €

Vstavaný poloautomatický kávovar CM 5038 IX HA
Nový poloautomatický kávovar CM 5038 IX HA je skvelým doplnkom nového setu vst  avaných rúr Hotpoint v Dizajne 9. Kávovar sa ovláda mechanicky, má zásobník s objemom 1,5 L vody, termoblok pracuje pod tlakom 15 barov. Vďaka integrovanej parnej tryske na napenenie mlieka, jednoducho pripravíte Cappuccino, Caffé Latté alebo Macchiato. Vodnú trysku použiť aj pri dávkovaní teplej vody, napr. pri príprave čaju. Súčasťou príslušenstva je tiež lyžica na mletú kávu s veľkým aj malým filtrom. V ponuke je v nerezovom prevedení s úpravou proti odtlačkom prstov.

Odporúčaná cena vstavaného poloautomatického kávovaru CM 5038 IX HA je 479 €

Ohrevná zásuvka WD 914 NB
Praktická vstavaná zásuvka WD 914 NB je nielen skvelým estetickým doplnkom nového setu vstavaných rúr a kávovarov Hotpoint v Dizajne 9, ale zároveň zohrieva riad a udržiava teplé šálky pre prípravu kávy, čím vnáša do kuchyne nový rozmer zároveň zohrieva riad a udržiava teplé šálky pre prípravu kávy, čím vnáša do kuchyne nový rozmer radosti z varenia. Vnútorný objem zásuvky je 20 l a pohodlne ohreje až 20 tanierov s priemerom 26 cm alebo 80 šálok na kávu. Má nastaviteľnú teplotu v rozmedzí 40 – 70 °C. V ponuke je v prevedení čierne sklo.

Cena vstavanej ohrevnej zásuvky WD 914 NB je 429 €

Ohrevná zásuvka WD 714 IX
Praktická vstavaná zásuvka WD 914 NB s mechanickým ovládaním jedinečne dopĺňa nový set vstavaných rúr a kávovarov Hotpoint  v Dizajne 9. Vnútorný objem zásuvky je 20 l a pohodlne ohreje až 20 tanierov s priemerom 26 cm alebo 80 šálok na kávu v rozmedzí 40 – 70 °C. V ponuke je v nerezovom prevedení s úpravou proti odtlačkom prstov.

Odporúčaná cena vstavanej ohrevnej zásuvky WD 714 IX je 369 €

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá