21.12.2015 0 Comments

Honor oslavuje dvojročné narodeniny a oznamuje novinky

Mladá značka smartphonov a príslušenstva Honor oslavuje dva roky od založenia. Predstavila aj vylepšené programovateľné tlačidlo vo verzii 2.0, update užívateľského rozhrania EMUI 4.0 alebo rozšírený variant vlajkovej lodi značky, smartphonu Honor 7.

Jedným z bodov veľkolepých osláv v čínskom Shenzen bolo aj oznámenie niekoľkých noviniek, ktoré sú súčasťou obchodného plánu Honor.

PROGRAMOVATEĽNÉ TLAČIDLO 2.0, EMUI 4.0 ALEBO VYLEPŠENÝ HONOR 7

V Honoru veria, že kvalitné produkty a inovatívne technológie sú základom budúceho vývoja. Z tohto dôvodu sa spoločnosť neustále snaží rozširovať produktový rad "chytrých" periférií a podporovať tak inteligentnejší životný štýl svojich zákazníkov.

Značka predstavila novšiu verziu programovateľného tlačidla, prvýkrát predstaveného
u vlajkovej lodi, smartphonu Honor 7 alebo tiež upgrade užívateľského prostredia EMUI 4.0. Značka tiež oznámila uvedenie vylepšeného Honor 7 a jeho zlatého variantu. Zákazníci v Číne sa môžu tešiť aj na verziu Honor 5X inšpirovanú populárnym kresleným filmom Kung Fu Panda.

NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCA "ONLINE" ZNAČKA INTELIGENTNÝCH TELEFÓNOV NA SVETE

Oznámené boli tiež obchodné výsledky značky Honor v roku 2015. Vrcholom úspechov
v uplynulom roku bola skutočnosť, že sa Honor stal najrýchlejšie rastúcou značkou smartphonov s online predajným modelom vôbec. Honor má teraz zastúpenie v 74 krajinách a regiónoch po celom svete. Čerešničkou na torte bol už len fakt, že sa Honor stal jedinou značkou smartphonov, ktorá počas zľavových akcií, ktoré sa konali 11. novembra na čínsky "singles day", vygenerovala zisk viac ako jednu miliardu čínskych jüanov.

V BUDÚCNOSTI UŽŠIA SPOLUPRÁCA S PARTNERMI

Do budúcnosti plánuje Honor budovať viac strategických vzťahov, jedná preto s viac ako dvadsaťjeden firmami po celom svete. Medzi nimi sú napríklad Google, Chevrolet, Baidu alebo Coca-Cola.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá