Image
7.1.2014 0 Comments

Hlasujte za najlepších v ankete Mobil roka 2013

logo_mr2013.jpg Vyberte najlepšie mobilné telefóny uplynulého roka v siedmom ročníku veľkej čitateľskej ankety a vyhrajte skvelé ceny!

Siedmy ročník tradičnej ankety Mobil roka, ktorej generálnym partnerom je O2, úspešne odštartoval! Od 7. januára do 7. februára bude už len na vás, ktoré telefóny a príslušenstvo k nim patria aktuálne medzi to najlepšie na trhu. Hlasovaním na www.mobilroka.sk tiež získate možnosť vyhrať jednu z úžasných cien!

Najvýznamnejšie slovenské médiá venujúce sa celému spektru mobilných telefónov opäť spojili svoje sily, aby sme s vašou pomocou vybrali tie najlepšie telefóny minulého roka. Mobil roka má už svoju tradíciu, veď anketa vznikla v čase, kedy o vašu priazeň bojovali pamätné kúsky ako Sony Ericsson P1i či Nokia N95 8GB a prvý Apple iPhone sme poznali iba z obrázkov. Vtedy rozhodlo 7-tisíc ľudí o prvenstve šiestich mobilných telefónov roku 2007.

Doba sa mení, aj jednotlivé kategórie sme postupom času citlivo upravovali, no nezmenil sa poctivý a odborný princíp ankety, v ktorej minulý rok o výsledkoch rozhodlo vyše 13-tisíc zainteresovaných čitateľov odborných médií. Bude vás tentoraz viac?

Odborná komisia zložená zo zástupcov redakcií TECHBOX, PC REVUE, Fony.sk a MobilMania.sk vybrala do piatich kategórií tridsať najzaujímavejších produktov, ktoré sa v roku 2013 dostali na náš trh, a to v nasledujúcich kategóriách: špičkový, rozumný, ľudový a výnimočný + chuťovky. Posledná a najnovšia kategória je venovaná prevratnému príslušenstvu, ktoré určite stojí za vašu pozornosť.

medialni_partneri_mr2013.jpg

Podobne ako pred rokom, aj tento raz načasovanie ankety súvisí s jej ročníkom. Preto sa budeme krútiť okolo čísla sedem. A preto od 7. januára do 7. februára 2014 bude už len na vás, ktoré mobilné telefóny a príslušenstvo k nim sa stanú tými najlepšími.

Všetky telefóny ste doteraz mali možnosť vidieť v obchodoch, rukách kamarátov, či dokonca na vlastnom stole. Práve to má aj v siedmom ročníku ankety zaručiť, že medzi sebou bojujú len skúsenosťami overené zariadenia. O takmer všetkých nominovaných telefónoch si môžete prečítať aj recenzie, či už na internete alebo v časopisoch. Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné telefóny minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny.

partneri_mr2013.jpg

Generálny partner ankety Mobil roka 2013, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania Apple iPhone 5C. Hlavní partneri pre víťazov pripravili ďalších päť hodnotných cien - HTC One, Sony Xperia Z1 a trojicu hodiniek Samsung Galaxy Gear.

vyhry_mr2013.jpg

Hlasovať môžete už teraz na www.mobilroka.sk .


Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Prvý stratosférický test Internet of Space sa uskutoční na Slovensku

20.10.2016 00:12

Spoločnosť GOSPACE v spolupráci so Slovanetom otestuje sieť LoRaWAN internetu vecí (IoT) v stratosfére. Pôjde o prvý test vertikálneho dosahu siete tohto druhu na svete.   V piatok 21. októbra 2016 s ...

Internet 1

Mark Zuckerberg predviedol, ako bude vyzerať sociálna sieť vo virtuálnej realite

11.10.2016 00:28

Facebook na vývojárskej konferencii Occulus Connect predviedol svoje najnovšie nápady týkajúce sa spoločenskej interakcie vo virtuálnej realite. Avatary, ktoré ukázal, sa môžu smiať, prejaviť hnev, šo ...

Internet

Facebook spustil bazár Marketplace. Bude to vážna konkurencia pre eBay?

06.10.2016 00:22

Používatelia čoraz častejšie využívajú Facebook na nákup a predaj vecí z druhej ruky.  Nákupné a predajné skupiny vraj navštívi mesačne 450 miliónov ľudí.  Sociálna sieť im vyšla v ústrety a v pondelo ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá